Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip patikrinti, ar vyras yra ištikimas?

QUOTE(erikuza @ 2013 08 08, 17:14)
tarkim mamos ar jusu tarpe yra vyru nemokanciu pasakyti myliu.nemokanciu komplimentu sakyt?


Visokių juk yra, keistas klausimas. Yra ir kur nesako, yra ir kur sako, yra ir kur geria, lošia, į akį duoda... Iš esmės tai nesvarbu, kokie kitų vyrai, svarbu tai, koks vyras reikalingas būtent JUMS ir koks vyras JUMS tinka ir kaip jaučiatės su savo vyru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carablanca @ 2013 08 08, 19:09)
Visokių juk yra, keistas klausimas. Yra ir kur nesako, yra ir kur sako, yra ir kur geria, lošia, į akį duoda... Iš esmės tai nesvarbu, kokie kitų vyrai, svarbu tai, koks vyras reikalingas būtent JUMS ir koks vyras JUMS tinka ir kaip jaučiatės su savo vyru  4u.gif

Teisingai drinks_cheers.gif
Atsakyti
tame tiesos daug,bet kazkaip ne nepagalvodama rasiau.tikejaus rast tokia pacia ar panasia situacija.gal vyresne moteriske.su kokiu siokiu protingu patarimuku.nieko daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2013 08 08, 18:14)
tarkim mamos ar jusu tarpe yra vyru nemokanciu pasakyti myliu.nemokanciu komplimentu sakyt?

Argi ne daugumai vyrų nebūdinga nesakyt komplimentų,neįvardinti jausmų?jiems atrodo,kad ir taip turėtų būti aišku...juk pasakė kažkada ir užteks...argi ne?
Atsakyti
QUOTE(SICILIJOS MAMA @ 2013 08 14, 09:32)
Argi ne daugumai vyrų nebūdinga nesakyt komplimentų,neįvardinti jausmų?jiems atrodo,kad ir taip turėtų būti aišku...juk pasakė kažkada ir užteks...argi ne?

Jei veiksmai iškalbingesni už žodžius, komplimentų lietus ir nebūtinas. Tačiau gero gražaus žodžio gi visiems norisi - giriu ir vyrą, ir vaikus, o jie mane irgi, mėgstu komplimentus ax.gif O jei antra pusė aptingsta, provokuoju tol, kol išgirstu ar gaunu, ko noriu, lai nemiega ant laurų ir nelaiko savaime suprantamu dalyku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond Fėja @ 2013 08 14, 11:33)
Jei veiksmai iškalbingesni už žodžius, komplimentų lietus ir nebūtinas. Tačiau gero gražaus žodžio gi visiems norisi - giriu ir vyrą, ir vaikus, o jie mane irgi, mėgstu komplimentus ax.gif  O jei antra pusė aptingsta, provokuoju tol, kol išgirstu ar gaunu, ko noriu, lai nemiega ant laurų ir nelaiko savaime suprantamu dalyku schmoll.gif

drinks_cheers.gif kaip pirstu i aki thumbup.gif
Atsakyti
kokia idomi tema:) papasakosiu ir as savo istorija..vyras dirbo komandiruotese,isvaziuodavo pirmadieni grizdavo penktadieni.. skambindavo visada ryte pasakyti,,labas rytas,, per pietus ,ir vakare po darbo ir pries miega jau ,kaip mes su sunum jau guledavom,esame 9 metai ,visada vienas kitu pasitikejom,ir atejo toks vakaras,kaip jam skambinu jis neatsiliepia,vargstu 15 min bet nieko...kazkaip sunio nuojauta nerimsta...dirbu toliau( naktinej pamainoj) ,na galvoju nekeli nekelk ,ipusejus nakciai galvoju pasuksiu is darbinio,atsiliepia ,isgirstu kazkokios merginos lyg juoka,ir ,,baik bl ka cia darai,,poto tel isijungia... viskas ,9 metai praeje veltui pasitikejimo nulis ,asaru pakalnes ,paskui pyktis..antra diena penktadienis -ziniu jokiu ,nei as jam nei jis man. diena greit susikraunu visus daiktus( tokiu dalyku netoleruoju)viska staigiai susikraunu i masina,jis grista anksciau ( kaip nujausdamas lotuliukas.gif ) o as jau apacioj nesu paskutine tase. pasikviecia mane i namus pasakau kad viskas baikta,yra kaip yra,ir kad sito nesitikejau.
jo versija kad su bendradarbiais isgere but kambareli( nuomuoja jiem viesbutuka toki darboviete) ir salia jo telikas buvo,kad tikrai nieko as negalejau girdet ,prisiekinejo vaiku ir viskuo kas sventa,asaru pakalne ,na ir visos seiminines peripetijos,kad ten saugoma zona ir negaletu net ateiti niekas kad ir jis labai noretu... tel isjunge nes bijojo...ko??? nezinau tiket netiket ,siandien pasake kad iseina is darbo,nes per komandiruotes ir mano fantazija vos neprarado seimos,tel svarus jo,sako ,jo pozicija,, atidirbes prie 30 karscio visas betonuotas,murzinas kazkur kazka.. labai jau keisti jo man tokie pasiteisinimai,arba tiesiog mane paranoja amemusi...kam staiga iseit is darbo? gal del tos priezasties kad tikrai kazka girdejau ...viras idealus daviau pirma ir paskutine galimybe pasitaisyti... nu bet negaliu susigyventi su mintim kad man girdisi doh.gif papasakojau istorija geriausiai savo draugei jos nuomone as girdejau tai ka norejau girdet ,bet is to viso streso jau pati nezinau ka girdejau doh.gif
Atsakyti
nenoriu atroditi kaip seimos ardytoja bet is istorijos supratau kad pasidavet vyro itakai o gal ta drauge ten ir juokes kad jusu nepalaiko o sako ka norejot ta girdejot ir paranoja cia ne prie ko is darbo bega nes jaucesi prisidirbes ir bijo kad galais islis g.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2013 08 18, 03:16)
kokia idomi tema:) papasakosiu ir as savo istorija..vyras dirbo komandiruotese,isvaziuodavo pirmadieni grizdavo penktadieni.. skambindavo visada ryte pasakyti,,labas rytas,, per pietus ,ir vakare po darbo ir pries miega jau ,kaip mes su sunum jau guledavom,esame 9 metai ,visada vienas kitu pasitikejom,ir atejo toks vakaras,kaip jam skambinu jis neatsiliepia,vargstu 15 min bet nieko...kazkaip sunio nuojauta nerimsta...dirbu toliau( naktinej pamainoj) ,na galvoju nekeli nekelk ,ipusejus nakciai galvoju pasuksiu is darbinio,atsiliepia ,isgirstu kazkokios merginos lyg juoka,ir ,,baik bl ka cia darai,,poto tel isijungia... viskas ,9 metai praeje veltui pasitikejimo nulis ,asaru pakalnes ,paskui pyktis..antra diena penktadienis -ziniu jokiu ,nei as jam nei jis man. diena greit susikraunu visus daiktus( tokiu dalyku netoleruoju)viska staigiai susikraunu i masina,jis grista anksciau ( kaip nujausdamas lotuliukas.gif ) o as jau apacioj nesu paskutine tase. pasikviecia mane i namus pasakau kad viskas baikta,yra kaip yra,ir kad sito nesitikejau.
jo versija kad su bendradarbiais isgere but kambareli( nuomuoja jiem viesbutuka toki darboviete) ir salia jo telikas buvo,kad tikrai nieko as negalejau girdet ,prisiekinejo vaiku ir viskuo kas sventa,asaru pakalne ,na ir visos seiminines peripetijos,kad ten saugoma zona ir negaletu net ateiti niekas kad ir jis labai noretu... tel isjunge nes bijojo...ko??? nezinau tiket netiket ,siandien pasake kad iseina is darbo,nes per komandiruotes ir mano fantazija vos neprarado seimos,tel svarus jo,sako ,jo pozicija,, atidirbes prie 30 karscio visas betonuotas,murzinas kazkur kazka.. labai jau keisti jo man tokie pasiteisinimai,arba tiesiog mane paranoja amemusi...kam staiga iseit is darbo? gal del tos priezasties kad tikrai kazka girdejau ...viras idealus daviau pirma ir paskutine galimybe pasitaisyti... nu bet negaliu susigyventi su mintim kad man girdisi doh.gif papasakojau istorija geriausiai savo draugei jos nuomone as girdejau tai ka norejau girdet ,bet is to viso streso jau pati nezinau ka girdejau doh.gif

o as tikeciau vyru jei anksciau tokiu dalyku nepasitaike... greiciausiai kad jus pati prisigalvojot... na bet stebeciau ji atidziau
Atsakyti
O kodėl iš karto pats neperskambino? Be abejo, buvo panų, tik neaisku, ar pasibaige viskas neistikimybe, gal tik pabaliavojo...
Atsakyti
QUOTE(Margarett @ 2013 08 18, 10:38)
O kodėl iš karto pats neperskambino? Be abejo, buvo panų, tik neaisku, ar pasibaige viskas neistikimybe, gal tik pabaliavojo...

drinks_cheers.gif greiciausiai taip ir buvo..

jei tai pirmas kartas-duokit sansa zmogui pasitaisyti,o savo nerima nelaikykit savyje,jo kalte kad jus taip jauciates,tegu srebia ka privire..
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2013 08 18, 03:16)
kokia idomi tema:) papasakosiu ir as savo istorija..vyras dirbo komandiruotese,isvaziuodavo pirmadieni grizdavo penktadieni.. skambindavo visada ryte pasakyti,,labas rytas,, per pietus ,ir vakare po darbo ir pries miega jau ,kaip mes su sunum jau guledavom,esame 9 metai ,visada vienas kitu pasitikejom,ir atejo toks vakaras,kaip jam skambinu jis neatsiliepia,vargstu 15 min bet nieko...kazkaip sunio nuojauta nerimsta...dirbu toliau( naktinej pamainoj) ,na galvoju nekeli nekelk ,ipusejus nakciai galvoju pasuksiu is darbinio,atsiliepia ,isgirstu kazkokios merginos lyg juoka,ir ,,baik bl ka cia darai,,poto tel isijungia... viskas ,9 metai praeje veltui pasitikejimo nulis ,asaru pakalnes ,paskui pyktis..antra diena penktadienis -ziniu jokiu ,nei as jam nei jis man. diena greit susikraunu visus daiktus( tokiu dalyku netoleruoju)viska staigiai susikraunu i masina,jis grista anksciau ( kaip nujausdamas lotuliukas.gif ) o as jau apacioj nesu paskutine tase. pasikviecia mane i namus pasakau kad viskas baikta,yra kaip yra,ir kad sito nesitikejau.
jo versija kad su bendradarbiais isgere but kambareli( nuomuoja jiem viesbutuka toki darboviete) ir salia jo telikas buvo,kad tikrai nieko as negalejau girdet ,prisiekinejo vaiku ir viskuo kas sventa,asaru pakalne ,na ir visos seiminines peripetijos,kad ten saugoma zona ir negaletu net ateiti niekas kad ir jis labai noretu... tel isjunge nes bijojo...ko??? nezinau tiket netiket ,siandien pasake kad iseina is darbo,nes per komandiruotes ir mano fantazija vos neprarado seimos,tel svarus jo,sako ,jo pozicija,, atidirbes prie 30 karscio visas betonuotas,murzinas kazkur kazka.. labai jau keisti jo man tokie pasiteisinimai,arba tiesiog mane paranoja amemusi...kam staiga iseit is darbo? gal del tos priezasties kad tikrai kazka girdejau ...viras idealus daviau pirma ir paskutine galimybe pasitaisyti... nu bet negaliu susigyventi su mintim kad man girdisi doh.gif papasakojau istorija geriausiai savo draugei jos nuomone as girdejau tai ka norejau girdet ,bet is to viso streso jau pati nezinau ka girdejau doh.gif

Netikiu,kad tau pasigirdo,juk neskambinai budama girta,ar apkvaisus nuo narkotiku,kad turejo pasigirsti ,ko nebuvo biggrin.gif .Vyras tavo bando issisukti ir tiek smile.gif .Mergu buvo,tik neaisku,ka jis ten dare rolleyes.gif .
Atsakyti