Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip patikrinti, ar vyras yra ištikimas?
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Vyrai ir moterys > Kai įsimaišo trečias...
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
cherree`
Manau daugelis moteru yra isgyvenusios neistikimybe ir kita karta daugiau nebenori grizti i ta pati isgyvenimu taska. Taigi pasidalinkime, kaip galima patikrinti vyrui nezinant, ar jis slepia kazka jums uz nugaros. Juk geriau is karto atkasti melo saknis nei veliau graudziai verkti ir buti kvailes vietoje.
Paradoksualė
QUOTE(cherree` @ 2011 12 08, 19:56)
Juk geriau is karto atkasti melo saknis nei veliau graudziai verkti ir buti kvailes vietoje.
*

graudziai verksi ir atkasus.. taigi pries atkasinejant kazka,reikia zinoti ka darysi su tuo atkastum.. nes jei atkasinesi tik del to kad kazka suzinoti arba nesuzinoti,siaip del idomumo ir atsargos i ateiti-tai ne tik graudziai verkti gali,bet kaukti suni apsikabinus..

(V)ero.man
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 12 08, 20:16)
graudziai verksi ir atkasus.. taigi pries atkasinejant kazka,reikia zinoti ka darysi su tuo atkastum.. nes jei atkasinesi tik del to kad kazka suzinoti arba nesuzinoti,siaip del idomumo ir atsargos i ateiti-tai ne tik graudziai verkti gali,bet kaukti suni apsikabinus..
*

drinks_cheers.gif teisingai pasakei.

kas ieškos prie ko prisikabinti, tai tegul žino, kad lengviausia prie stulpo smile.gif

tas knebinėjimasis bet kokiu atveju apkartins santykius. Gyvenk ir mėgaukis
pita
Tai ar ne paprasciau garbingai pasikalbet su vyru, jei jau kazka itariat ir jums neramu? Visokie patikrinimai man skamba kazkaip labai jau "neskaniai". Bent jau as isizeisciau, jei pajausciau, kad vyras mane tikrina.
mylimuke
Jeigu nieko neįtari, tai kam kapstytis?
Jeigu įtari, tikrink įtarimus.
Nors sako, kad įtarinėja labiausiai tos, kurioms pačioms galvoj negeros mintys (o gal jau ir veiksmai) kirba. rolleyes.gif

O šiaip girdėjau gerą būdą: kai grįš vyras tariamai iš meilužės, pasodink į karštą vandenį, jeigu kiaušai išplauks, reiškia, buvo neištikimas. blink.gif
tamosiuke
QUOTE(mylimuke @ 2011 12 08, 23:25)
O šiaip girdėjau gerą būdą: kai grįš vyras tariamai iš meilužės, pasodink į karštą vandenį, jeigu kiaušai išplauks, reiškia, buvo neištikimas.  blink.gif
*

I salta vandeni reikia sodint lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Is tikruju kam kapstyt kazka neaisku ka? O jei jau jauciat, kad kazkas jusu santykiuose ne taip, tada galit kazka kapstyt....
Pirmi pozymiai---
is ranku nepaleidzia mobilaus tel. nesiojasi ji visur kartu.
Lovoje pasidaro pasyvus...tipo tingi...pavarges..
Namo pareina veliau nei visad arba is vis velai ir grubiai pasako, kad ne tavo reikalas kur jis buvo, jis irgi turi teise i asmenini gyvenima.
Nenori sneketis, nenori bendrauti..pasidaro saltas, uzsisvajojes...

merginos papildykit 4u.gif
mylimuke
QUOTE(tamosiuke @ 2011 12 09, 00:48)
I salta vandeni reikia sodint lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Rimtai lotuliukas.gif Kaip gerai, kad netaikiau šio būdo, būčiau žalos pridarius ir dar netiksliai nustačius. lotuliukas.gif
romaievamatilda
Bereikalinga veikla man atrodo. Kai jau tikrai bus neistikimas, pajusit. Jauciasi tokie dalykai tikrai. O jei bandot cia kazkaip apsidraust, tai zinot, cia vos ne kaip toj pasakoj Grimu apie mergaite ir kirvi.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2011 12 09, 00:57)
Rimtai  lotuliukas.gif  Kaip gerai, kad netaikiau šio būdo, būčiau žalos pridarius ir dar netiksliai nustačius.  lotuliukas.gif
*

Nu neblogas vaizdelis turetu buti-brangusis-sesk i salta bliuda, reikia kai ka patikrint biggrin.gif
Sidabra
Moteros, atsipeikekit - kam jums tie tikrinimai? Patys pakisat ka nors, o poto dejuojat - ak, koks kiaule, neistikimas. O kieno nuopelnas, jeigu ne jusu paciu? Tuo paciu - jeigu vyras myli moteri, tam kartui gali susilaikyt, o po to nei vieno sijono nepraleis. O bus jau pervelu lotuliukas.gif
Paradoksualė
QUOTE(Sidabra @ 2011 12 09, 07:54)
Moteros, atsipeikekit - kam jums tie tikrinimai?

ramus gyvenimas nuobodus lotuliukas.gif
nusibosta ramiai gyventi,gi reikia kazka paveikt,pvz vyra patikrint,o gal ka turi,tada tiek idomybiu bus thumbup.gif

ewaldina
QUOTE(mylimuke @ 2011 12 08, 23:25)

O šiaip girdėjau gerą būdą: kai grįš vyras tariamai iš meilužės, pasodink į karštą vandenį, jeigu kiaušai išplauks, reiškia, buvo neištikimas.  blink.gif
*

nu ten karštas ar šaltas vanduo turi būt aš nežinau, tik girdėjau dar vieną būdą.

Pareina vyras namo su rože, (nu ne paslaptis kad vyrai dovanoja gėles tada kai prisidirba, tai kad patikrint ar tikrai) jūs imat tą rožę ir su ja per snukį, per snukį - jei raudonuoja - kaltas bigsmile.gif
mylimuke
QUOTE(ewaldina @ 2011 12 09, 10:51)
nu ten karštas ar šaltas vanduo turi būt aš nežinau, tik girdėjau dar vieną būdą.

Pareina vyras namo su rože, (nu ne paslaptis kad vyrai dovanoja gėles tada kai prisidirba, tai kad patikrint ar tikrai) jūs imat tą rožę ir su ja per snukį, per snukį - jei raudonuoja - kaltas  bigsmile.gif
*

O jei nuo spyglių apsikraujuoja net? Labai labai kaltas? lotuliukas.gif
ewaldina
QUOTE(mylimuke @ 2011 12 09, 09:54)
O jei nuo spyglių apsikraujuoja net? Labai labai kaltas?  lotuliukas.gif
*

nu tai taip lotuliukas.gif laaaaabai kaltas gal net nelegaliai antrą kart vedęs lotuliukas.gif
Patraukli ir Savarankiska
O jei kaktusą parneš į namus ?
mylimuke
QUOTE(senmerge @ 2011 12 09, 11:44)
*

Tai reiškia, kad mazochistas. biggrin.gif
QUOTE(mylimuke @ 2011 12 09, 12:47)
Tai reiškia, kad mazochistas. biggrin.gif
*

lotuliukas.gif tada jau galima skirtis ir visą turtą sau pasiimti .
Ašaka
O kam tikrinti, ir taip aišku, kad neištikimas. Jei ne dabar, tai bus ateityje. Net jei ir nenukrypsta "į kairę" darbais, tai nukrypsta bent mintimis. Vadinasi, kaltas.
*NEA*
QUOTE(Ašaka @ 2011 12 09, 11:32)
O kam tikrinti, ir taip aišku, kad neištikimas. Jei ne dabar, tai bus ateityje. Net jei ir nenukrypsta "į kairę" darbais, tai nukrypsta bent mintimis. Vadinasi, kaltas.
*

o mintimis "nukrypimas" tai jau neištikimybė??? įdomus suvokimas, tada negalima ir gatvėj vyrams leist žiūrėt į šalis , dar pagalvos ne taip pamatęs kitą lotuliukas.gif
fainulkina
QUOTE(senmerge @ 2011 12 09, 10:44)
*

Pasodinti tada ant to kaktuso: prisipažins ką padaręs ir ko nepadaręs.. bigsmile.gif
QUOTE(fainulkina @ 2011 12 09, 16:36)
Pasodinti tada ant to kaktuso: prisipažins ką padaręs ir ko nepadaręs..  bigsmile.gif
*

lotuliukas.gif tai niekšas .
FaTaFeE
kam ? kas iš to ? labai didelė nesamonė ieškoti .. gyvenkite kitaip 4u.gif
cherree`
na taip jus esat is dalies teisios, kad nereikia kapstytis ir geriau ramiai gyventi.
bet mane gyvenime yra apgave ir sunku po to tiketi.
visai neseniai cia tokia programa atradau. ieskojau internetu apie tai kaip galima patikrinti ir kai ka aptikau. viename puslapyje uzsiregistravau ir ten galima su tam tikra programa idiegta i mylimojo telefona skaityti jo sms zinutes ir matyti kam jis skambina jam nezinant. is pradziu galvojau kad nesamone, bet buvo idomu ismeginti kaip tai veikia. taigi pabandziau. nors saket geriau nelysti i situs reikalus, bet patikrinau ir issitikinau, kad as tiesiog perdaug prisigalvodavau. kai pamaciau kad mano vyras kitoms moteris neraso ir neskambina man lyg akmuo nuo sirdies nuriedejo smile.gif
Tomasas100
Idomiai, kas per programa? reik maniske patikrint
mylimuke
Siaubas.... Kokia paranoja turi apimt, kad va šitaip tikrint, sekt.... unsure.gif

Pasiųsčiau von ir dar toliau, jeigu sužinočiau.
baka2
QUOTE(cherree` @ 2011 12 09, 22:52)
na taip jus esat is dalies teisios, kad nereikia kapstytis ir geriau ramiai gyventi.
bet mane gyvenime yra apgave ir sunku po to tiketi.
visai neseniai cia tokia programa atradau. ieskojau internetu apie tai kaip galima patikrinti ir kai ka aptikau. viename puslapyje uzsiregistravau ir ten galima su tam tikra programa idiegta i mylimojo telefona skaityti jo sms zinutes ir matyti kam jis skambina jam nezinant. is pradziu galvojau kad nesamone, bet buvo idomu ismeginti kaip tai veikia. taigi pabandziau. nors saket geriau nelysti i situs reikalus, bet  patikrinau ir issitikinau, kad as tiesiog perdaug prisigalvodavau. kai pamaciau kad mano vyras kitoms moteris neraso ir neskambina man lyg akmuo nuo sirdies nuriedejo smile.gif
*

O kaip jaustumetes pati jei suzinotumet, kad vyras jus su sita programa tikrino? ar nebutu skaudu, pikta, ar nenoretumet is piktumo pateisinti lukesciu?
Tai cia normalus seimos santykiai? Nezinau, gal jus isprotejot ir is neturejimo ka veikti nesamonem uzsiimat. Kaip mano ATA mociute sakydavo... is dyko buvimo subine "raskazis" drasko.
Mylekit savo zmogu ir dziaukites vienas kitu, o ne nesamones darykit. Sekmes 4u.gif
viride
QUOTE(pita @ 2011 12 09, 00:21)
Tai ar ne paprasciau garbingai pasikalbet su vyru, jei jau kazka itariat ir jums neramu? Visokie patikrinimai man skamba kazkaip labai jau "neskaniai". Bent jau as isizeisciau, jei pajausciau, kad vyras mane tikrina.
*

100 proc. pritariu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(viride @ 2011 12 10, 01:50)
100 proc. pritariu  mirksiukas.gif
*

Net neįsivaizduoju kažkiokio tikrinimo.... sad.gif tai jei esi su žmogum tai ir kalbiesi su juo.... atvirai.... kas tau tinka... kas tau patinka.. kaip tu galvoji ? kaip tu manai ? ir tt..t.t... tai juk iš to ir susidaro visio bendri argumentai smile.gif ypatingai kai galvoji gyvent kartu smile.gif
Tomasas100
P.s. man uztat ramu smile.gif zinau su kuo Ji susirasineja, kam skambina, tokia paranoja gal is dideles meiles? bet man ramiau, ramiai miegu smile.gif))
Kasniuke
Man toks tikrinimas asociuojasi su tikrintojo kompleksais kazkokiais g.gif Jei atsirastu rimtu itarimu, kad vyras man neistikimas, meginciau issiaiskinti ar tai tiesa, bet siaip knaisiotis, tai jau ne schmoll.gif As ramiai miegu tiesiog guledama salia mylimo zmogaus, o ne pajungusi sekimo aparatura jam thumbup.gif
Paradoksualė
QUOTE(Tomasas100 @ 2011 12 10, 01:43)
P.s. man uztat ramu smile.gif zinau su kuo Ji susirasineja, kam skambina, tokia paranoja gal is dideles meiles? bet man ramiau, ramiai miegu smile.gif))
*

ar suvokiat kad cia priklausomybe visam gyvenimui dabar? bigsmile.gif nebus to laiko kad nenoretumet pasitikrinti,paziureti kur ji,su kuo,ka sneka? na savaitele kokia iskesit ir vel pulsit diegti programeles ir seklius biggrin.gif

jus ikalintas pats savo ieskojimuose ir ramybes nebus,nes mintys nepaleis niekada,kad ir nieko nerasit,su laiku prades ieskojimai progresuot i tai,kad aha,as nerandu nieko,keista g.gif itartina,reiskia gerai slepia lotuliukas.gif

MK.
QUOTE(Tomasas100 @ 2011 12 10, 02:43)
*

nesveikas
mylimuke
QUOTE(Tomasas100 @ 2011 12 10, 02:43)
*

Ramu kol kas. Kiekvienas NE TOKS tau pasirodęs žodis gali virst į uraganą, vedantį link skyrybų.
Juokai, lengvas flirtas yra kiekvieno eilinio žmogaus gyvenime, o va tokie sekliai pasiunta, kai randa "įrodymų", apie kurios antra pusė nepasako. wink.gif
O ką darysi, jeigu aptiksi ką nors?

QUOTE(Kasniuke @ 2011 12 10, 12:17)
Man toks tikrinimas asociuojasi su tikrintojo kompleksais kazkokiais  g.gif
*

Normalus žmogus taip nedarytų. doh.gif
Nuotrauka
O čia kur prasmė tame slaptame ieškojime? Kad ramiau miegoti? Blyn, kaip tik.. Neduok Dieve vieną dieną nepatikrinsi, tai neužmigsi, kad gal kaip tik tą dieną jis rašė kokiai... doh.gif doh.gif doh.gif
Nuu jau ne. Nereikia tokių nesamonių...
agne7
Tikrinti antra puse-musu pasirinkimas. Vieni gyvena atsipute, kiti-su nerimo prieskoniu... Mes ne vienas nenorime buti isduoti, o gal tiklsiau nenorime buti iskaudinti ir sutrypti...

Nematau nieko blogo "tikrinime", neramu-patikrinai ir gali atsipusti arba ne...Vidu grauziantis abejoniu kirminas viena diena sugraus ir grazu rytoju...

Na o kaip patikrinti cia jau priklauso nuo aplinkybiu...tik is patirties patariu, neapsigaukite, kartais "ant akiu" padetas telefonas gali labai daug ka isduoti smile.gif
Moonte
Patikrinti vyra/zmona viena karta nusispjauti. Klausimas tik tame, ka jus su tuo zinojimu darysite? Zinojimas vercia priimti sprendimus.

Kita vertus, ar pacios norite buti tikrinamos?

Nezinau kaip kitom, man meile siejasi su pasitikejimu. Jei aptikciau "tikrinima" issiskiriciau su vyru, nes toks veiksmas zeidzia mano kaip zmogaus oruma, nes mano artimas zmogus i mane ziuri kaip i potencialia "nusiklatele". Slykstu.
Nuotrauka
QUOTE(Moonte @ 2011 12 19, 11:29)
Patikrinti vyra/zmona viena karta nusispjauti. Klausimas tik tame, ka jus su tuo zinojimu darysite? Zinojimas vercia priimti sprendimus.

Kita vertus, ar pacios norite buti tikrinamos?

Nezinau kaip kitom, man meile siejasi su pasitikejimu. Jei aptikciau "tikrinima" issiskiriciau su vyru, nes toks veiksmas zeidzia mano kaip zmogaus oruma, nes mano artimas zmogus i mane ziuri kaip i potencialia "nusiklatele". Slykstu.
*

Va va, kas dažniausiai ir būna. mes pačios labai greitai norim pulti tikrinti, juk vyrai tie "svoločiai", kur nori pas kitas eiti, tai mes ale turim pilną teisę juos ir tikrinti ir išbandyti. Tik deja, jei jau mus patikrintų.. Ooo brolyti. Įtariu, kad kiekviena iš mūsų pakeltų skandalą doh.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Žemyna999
mane galetu tikrinti, man dzin lotuliukas.gif siaip idomiai kas per programa ten blush2.gif
Geila
QUOTE(Žemyna999 @ 2011 12 20, 17:47)
mane galetu tikrinti, man dzin lotuliukas.gif siaip idomiai kas per programa ten  blush2.gif
*

nera malonu kai tikrina,bet jai zinai kad sazine svari tada tikrai dzin drinks_cheers.gif

o apie tokia programa as pirma karta ir girdziu g.gif
Moonte
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2011 12 20, 18:49)
nera malonu kai tikrina,bet jai zinai kad sazine svari tada tikrai dzin drinks_cheers.gif

o apie tokia programa as pirma karta ir girdziu g.gif
*

Mano sazine yra rami, bet matyt esu neteisingai isaukleta. Mano sunus, jau suauges vyras, bet niekada nelandziojau i jo darbo stalo stalcius, vaikysteje nesiknisau jo kupryneje, kisenese, net tuomet, kai skalbiau rubus, jis savo kisenes krauste pats. Analogiskai ir su vyru, niekada nesu tikrinusi jo telefono, nekalbant apie visa kita.

O jau papildomos pasalugos... Tai jau virsune. Is kitos puses, kokio velnio su tokiu zmogumi gyventi, jei juo nepasitiki?
cheese
pritariu moontei smile.gif
TuJa30
Netikrinkit, kas ieško tas randa. biggrin.gif
Geila
teisybe kazkada isaiskeja ir tikrai manau nera reikalo tikrinti smile.gif
Nuotrauka
Visgi pritariu Moontei. Pagarba mylimam žmogui, kai nesiknisi kišenėse, kai nebandai rasti kažko, kas sukeltų konfliktą. 4u.gif
TuJa30
o jei neieškojai, pokšt vieną dieną - įtarimas, kitą dieną - įrodymas...
Ingakalnis
QUOTE(cherree` @ 2011 12 08, 19:56)
Manau daugelis moteru yra isgyvenusios neistikimybe ir kita karta daugiau nebenori grizti i ta pati isgyvenimu taska. Taigi pasidalinkime, kaip galima patikrinti vyrui nezinant, ar jis slepia kazka jums uz nugaros. Juk geriau is karto atkasti melo saknis nei veliau graudziai verkti ir buti kvailes vietoje.
*

pasakysiu ka manau smile.gif

ieskoti irodymu apie galima, numanoma neistikimybe visai nera reikalo.
jeigu zinai savo zmogu, pazisti ji pavargusi, liudna, laiminga ir t.t.
pajausi jeigu kazkas pasikeis. tuomet irgi galima ne pulti ieskoti to irodymo bet paklausti kas yra, kas pasikeite, nes daznai seimos nekalba, neisikalba arba negirti vienas kito, to pasekoje atsiranda praraja .. o i bedugne ikirtus retas kuris issikapanoja svarus.

tad visu pirma, girdekite savo antras puses, bukite demesingos, duokit tiek kiek pacios norit gauti ir nereikes ieskoti irodymu.

kai zmogus turi kita, jis pasikeicia, reik but aklam jei gulint salia svao mzogaus nejaustumei to saltumo kuris sklinda nuo nebe tavo.... zmogaus.
Viluša
QUOTE(Ingakalnis @ 2011 12 20, 20:21)
...kai  zmogus turi  kita, jis pasikeicia, reik but aklam jei  gulint salia svao mzogaus nejaustumei to  saltumo kuris sklinda nuo  nebe tavo.... zmogaus.
*

drinks_cheers.gif o vat tada - jau reikia ieškoti įrodymų - skyrybų bylai... unsure.gif
alisia31
QUOTE(Viluša @ 2011 12 21, 17:28)
drinks_cheers.gif  o vat tada - jau reikia ieškoti įrodymų - skyrybų bylai...  unsure.gif
*

Nebutinai skyryboms. Gal kam reikia irodymu apie neistikimybe tam, kad patys galetu be sazines priekaistu sukti i kaire.
Kasniuke
Kiek zinau, tai butent tie, kurie patys suka i kaire, yra nerealiai pavydus ir "stoga" jiem nurautu, jei suzinotu, kad antra puse irgi jiems neistikima lotuliukas.gif
Geila
QUOTE(Kasniuke @ 2011 12 21, 19:47)
Kiek zinau, tai butent tie, kurie patys suka i kaire, yra nerealiai pavydus ir "stoga" jiem nurautu, jei suzinotu, kad antra puse irgi jiems neistikima  lotuliukas.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
sausė
QUOTE(Kasniuke @ 2011 12 21, 18:47)
Kiek zinau, tai butent tie, kurie patys suka i kaire, yra nerealiai pavydus ir "stoga" jiem nurautu, jei suzinotu, kad antra puse irgi jiems neistikima  lotuliukas.gif
*

jus kaip visada taikli drinks_cheers.gif
mylimuke
Taikli, bet nieko naujo nepasakė... Daug kam tai žinoma, berods net Froidas apie tai rašė...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.