Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 6

Dalinkimės Kalėdinių dovanų idėjomis čia smile.gif

Senoji tema:
Aptariame, ką dovanosime per Kalėdas

user posted image
Atsakyti
Vaikams (berniukams) pakuosime saldainius ir ne tik

Mašinėlė - autobusiukas saldainiams supakuoti

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pries kelias dienas buvau radus nuoroda idomiu sieniniu laikrodziu, na dabar niekur nerandu. Perverciau visa sena tema ir pagoglinus, nerandu to ko ieskojau. Ten buvo internetine parduotuve su daug idomiu laikrodziu (drugeliai, pabege skaiciukai, gegutes laikrodziai ir pan.), su nurodytom kainom. Gal kuri pagelbes mirksiukas.gif . Aciu
Atsakyti
Labai šaunios Jūsų idėjos, tad ir aš kuklumą primynus, nutariau pagarsinti savo naują aistrą - sevėtėlių žiedai. Ačiū geram fotoaparatui tik pykšt ir štai kokie tie mano žiedai servėtėlėms:
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 11 gruodžio 2011 - 22:34
Sveikos, Kalėdų belaukiančios 4u.gif

Turiu klausimą apie čia jau buvusią vieną idėją. Niekaip nesugebu jos surasti, tai gal kas prisiminsit. Viena iš jūsų žadėjo savo vaikinui (o gal vyrui?) dovanoti rankšluostį su išsiuvinėtu nuotaikingu užrašu. Aš ieškau, kur galima tokius rankšluosčius užsakyti. Gal kuri prisimenat ir pagelbėsit? Arba gal atsiras pati idėjos autorė? 4u.gif
Atsakyti
Mamos, ką padovanoti 17m vaikinui? Čia labai simboliškai iki 20lt. Artimai nebendrauju, pomėgių nežinau, o einant į svečius kažką padovanoti reikia... ax.gif g.gif
Atsakyti
Aš tai dovanosiu rankų darbo dovanėles, viskas sušildyta mano rankomis, į darbelius sudėtos pačios šilčiausios mintys, geriausi linkėjimai.

Taigi į dovanų maišą dėsiu imbierinius namelius, veltas pirštinaites ir veltus batukus smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 12 11, 14:38)
Sveikos, Kalėdų belaukiančios 4u.gif

Turiu klausimą apie čia jau buvusią vieną idėją. Niekaip nesugebu jos surasti, tai gal kas prisiminsit. Viena iš jūsų žadėjo savo vaikinui (o gal vyrui?) dovanoti rankšluostį su išsiuvinėtu nuotaikingu užrašu. Aš ieškau, kur galima tokius rankšluosčius užsakyti. Gal kuri prisimenat ir pagelbėsit? Arba gal atsiras pati idėjos autorė? 4u.gif


As uzvakar pasiemiau savo uzsakyma... Vilniaus Akropolyje "Sauliaus ir Vido atelje" (uzsakiau ant ranksluoscio raide (14x20 cm) kaina 20 lt, jei duodi savo ranksluosti.. jei parki pas juos, berods 15 lt. Padare per 3 dienas (sakiau, kad ner skubos) ir tikrai labai graziai thumbup.gif
Atsakyti
Buvau Vilniaus Akropolyje tiger parduotuvėje tai ten tiek šaunių dovanų radau, tikrai labai faina parduotuvė mirksiukas.gif Kaži ji turi savo internetinę parduotuvę? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE('Chili @ 2011 12 11, 16:41)
Mamos, ką padovanoti 17m vaikinui? Čia labai simboliškai iki 20lt. Artimai nebendrauju, pomėgių nežinau, o einant į svečius kažką padovanoti reikia...  ax.gif  g.gif

Saldainių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2011 12 11, 18:24)
Buvau Vilniaus Akropolyje tiger parduotuvėje tai ten tiek šaunių dovanų radau, tikrai labai faina parduotuvė  mirksiukas.gif  Kaži ji turi savo internetinę parduotuvę?  blush2.gif

O jin tik Vilniuje yr? nes šiuo metu man nepakeliui
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2011 12 11, 19:50)
O jin tik Vilniuje yr? nes šiuo metu man nepakeliui


Ji ir Kaune yra, Molo prekybos centre, Barsausko gatveje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2011 12 11, 19:24)
Buvau Vilniaus Akropolyje tiger parduotuvėje tai ten tiek šaunių dovanų radau, tikrai labai faina parduotuvė  mirksiukas.gif  Kaži ji turi savo internetinę parduotuvę?  blush2.gif

http://www.tigershop...isvalaikis.html
Atsakyti