Įkraunama...
Įkraunama...

Vaflinės

Dėl gražinimo yra taip: kokybiškų prekių gražinimas galimas per 14d., pateikiant pirkimo kvitą. Tačiau yra sąrašas prekių, kurių, jei jos kokybiškos, jau gražinti negalima. Ir kiek pamenu, elektros prekės būtent ir įeina į tą sarašą.
Dabar jei prekė nekokybiška, sugedusi, tai ją galima gražinti per nurodytą garantijos laikotarpį. Beje, jei garantijos laikotarpis nenurodytas, tuomet nepamenu ar tik technikai tai galioja, bet garantija tuomet 2 metai. Taigi, jei pardavėjas pradeda aiškint, jog jei nėra garantinio lapo, tuomet tik 14 dienų garantija- pilna nesamonė. Turi būti nurodyta nors ant kvito tuomet, jog garantija-tik 14 dienų. Bet būtinai turi būti kažkur aiškiai parašyta.
Dėl Maximos, tai pas juos yra tokia politika, jog pigesnius daiktus pardavėjai siunčia klientą remontuot. Tai irgi neteisėta. Reikia tik nenusileist ir pakviest aukštesnes pareigas užimantį asmenį, kad parodytų įstatymą, kur tai reglamentuojama.
Pirkėjas, gražindamas nekokybišką prekę turi teisę reikalauti kad:
1) Gražintų pinigus už nekokybišką prekę;
2) Pakeistų nekokybišką prekę į kokybišką
3) Pašalinti nemokamai gedimą.
4) Nebepamenu tikliai suformuluoto punkto, bet berods, kad turi kompensuoti išlaidas, jei klientas pats kažkur pašalino prekės gedimą, ir turėjo išlaidų.
Bet būtinai, ypač jei norit, kad prekę pakeistų į kitą kokybišką, arba kad gražintų pinigus, reikia pateikti raštišką prašymą su pageidavimu. Geriau pasirašyti 2 tokius prašymus, ir vieną pateikti parduotuvei, o ant kito pareikalauti, kad pasirašytų, jog gavo ir gavimo datą. Pacituosiu:
"Prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje ar kitoje pirkėjui patogioje vietoje. Pirkėjas pardavėjui pateikia raštišką prašymą, kuriame nurodo prekės trūkumus ir pirkėjo pasirinktą vieną iš „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“ (Žin., 2001, Nr.58-2105)4 punkto reikalavimų. Prie prašymo pridedamas kasos aparato kvitas ar pirkimo – pardavimo kvitas ir garantinis dokumentas (jei parduotai prekei nustatytas kokybės garantijos terminas). "

Tiesa, nežinau kaip kiti, bet Maxima dar mėgsta nusiųsti klientą į jų dirbtuves. Tipo, kad patvirtinti, jog prekė tikrai sugedusi. Tai jei nėra tai problematiška labai, galima atvežti tą pažymą. Ten vyrukai parašo, jog prekė nekokybiška ir klientas atsisako ją taisyti. Bet esu įsitikinusi, kad tas siuntinėjimas irgi yra nelegalus. Taigi, turint stipresnius nervus ir laiko, galima pakovot. Nu, bet čia jau galimos įvairios variacijos, kaip sakant... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta: 16 gruodžio 2005 - 12:05
topo centre yra bomann vafline, kuri kepa plonus vafliu lakstus. kainuoja 79 lt, o dabar kaledine nuolaida, tai galima nusipirkti uz 59 lt. as ja turiu. labai patenkinta smile.gif komplekter yra dar kugelis, ant kurio galima sukti karsta vafliuka...
Atsakyti
gun_bandana.gif
ir aš tas vaflines išbandžiau.nusipirkau urmo bazėj puoliau kept ....na viena blyna per pusvalandį sudžiovinau.perpykus nuvežiau atgal.pakeitė į plaukų džiovintuvą smile.gif nusipirkau kitą iš saulutės atrodo na irgi neką geriau kadangi nusprendžiau kad iš saulutės susigrąžint pinigėlių nepavyks ištrenkiau į sandėluką
nusipirkau trečią nu su ta per kokias 5 min iškepa bet vistiek man gaunasi per ilgas žaidimas nes mano šeimynėlė pavalganti biggrin.gif
na gal kas turit tokią įkurią tik spėk tešlą pilt viens du ir gatava bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2005 07 26, 11:37)
labai noriu isigyti tarybiniu laiku vafline. Gal zinote kur galima butu tokia nusipirkti? g.gif  O gal kuri parduodate? Aciu

o šių laikų vaflinės blogos? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš prieš kokį mėnesį nusipirkau Clatronic vaflinę Senukuose, kainavo 59 lt. Nuo tų tarybinių laikų vaflinių skiriasi tuo, kad forma ne stačiakampė bet apvali, be to, lengvesnė, neužima daug vietos. Raštas - smulkūs langučiai.Nu tokie skanūs traškūs vafliukai iškepa ... thumbup.gif
Atsakyti
as tai vakar pas mama rusi susiradau ir parsiveziau ta rusiska vafline thumbup.gif tik vat leido truksta jai ijungti ir recepto vafliams 4u.gif
Atsakyti
Tai kad va ant dienu seniuos maciau vafline ne apvalia, ne sirdutine, o normalia staciakampe g.gif
Atsakyti
Receptą tai aš turiu,o vaflinės tai ne schmoll.gif.Sugundėt reiks varyt ir man ieškot gal kur rasiu ax.gif .Receptukas tai išbandytas -kepkit essen.gif ragaukit,su kaimynais pasidalinkit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif,argi gaila blush2.gif .
VAFLIAI:
5 kiaušiniai
500g cukraus
500g miltų
250g margarino
kvapų arba vanilinio cukraus (čia pagal skonį)

Margariną ištirpinti,kai atauš tuomet supilti cukrų,išplaktus kiaušinius,miltus.Tešla turi būti "geros grietinės" tirštumo.
Skanaus!
P.S. receptas tarybinių laikų.
Atsakyti
Jei dar kuri nors iš jūsų turite "tarybinę" vaflinę - pirksiu, seniai jau ieškau, niekur nerandu sad.gif O taip pat ieškojau pe rvisus turgelius senų laikų formelės kepti voveruškoms, klevo lapams ir gėlytėms (gal kuri iš jūsų dar prisimena ant virbalo prikabinta forma, kuri yra dedama kepti į įkaitintą aliejų)? Irgi prigriebsiu smile.gif

Galiu pasiimti iš Kauno, patys esame Vilniuje.
Atsakyti
Jei ką domina galiu įmesti receptuką sūrių vaflių.Tinka ir prie alaus ir šiaip valgyti kaip duoną prie sriubos. thumbup.gif drinks_cheers.gif Kepti su senovine vafline.
Reikės:300gr.fermentinio sūrio,
2kiaušinių,
pokelio pigaisusio sviesto ar margarino200gr.
1šaukštelio sodos,kmynų,druskos,
2-3šaukštus rietinės,
miltų,kad normaliai išsiminkytų tešla.
Sūrį sutarkuoti,sviestą ar margariną ištirpdyti,sudėti kiaušinius.Grietinę sumaišyti su soda ,sudėti kmynus ,druską ir išminkyti tešlą.Kepu ,padarau rutuliuką ir suspaudžiu su keptuve.Gaunasi ploni,traškūs vafliukai.Kas bandė-patiko.Skanaus. drinks_cheers.gif thumbup.gif



Atsakyti
Norfoj mačiau užverčiamą vaflinę, neelektrinę. Kepant vaflius ji kaitinama tiesiog ant degiklio. Prekės pavadinime parašyta "dengta teflonu", padengimas sidabrinės spalvos. Klausimas ar neprisvyla vafliai kepant tokioj vaflinėj tokiu teflonu? Ar ji verta dėmesio, kaina viso labo apie 7 Lt.
Atsakyti
4u.gif Na tos apie kurią kalbi nemačiau. pagal kainą tai nežinau doh.gif labai jau pigu, kad galėtų būti geras daiktas, bet gal ir nieko. Reikėtų pamatyti. O šiaip aš turiu tokią apvalią senovinę kaitinamą būtent ant viryklės. Ji ne tefloninė. Tokia pankankamai sunki. Tai kokie plonyčiai, traškūs ir skanūs vafliai iškepa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Elektrinėje keptų nėra ko ir lyginti. Pas mane pastaroji taip ir stovi nenaudojama. g.gif
Atsakyti