Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaflinės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Ele
Nusipirkom el. vafline "cirviniams" blynams. Tik likau nesupratusi, kodel taip ilgai tas blynas kepa, o kad labiau paskrustu tai turbut pusvalandi reiketu kepti. Nezinau, ka daryti, gal nesti atgal i parduotuve?
Ugniaplaukė
nesamone, grazinkite, as turejau paprasta keptuve siems blynams, ir tai iskepdavbo per 1,5 min...
Zilvinas
QUOTE(Ele @ 2005 02 03, 18:55)
Nusipirkom el. vafline "cirviniams" blynams. Tik likau nesupratusi, kodel taip ilgai tas blynas kepa, o kad labiau paskrustu tai turbut pusvalandi reiketu kepti. Nezinau, ka daryti, gal nesti atgal i parduotuve?
*

Turbut neaiskios firmos ir pigi vafline.
Mes ir turejome, buvo su mazu galingumu, labai ilgai kepdavo.
Ar ja pakeis? Nezinau, bet bandyti galima, reikia istatymus skaityti apie prekiu grazinima.
Kveli
Mes turim sena, rusiska elektrine vafline. Na kol ikais reikia palaukti (tikrai maziau nei pusvalandi), bet po to tik spek kepti. Jei siek tiek apsizioplinu, vaflis per daug apskrunda. Na gal vafline ir cirvine keptuve - ne tas pats, bet vis tiek greiciau kepti turetu.
Alexandra.R.
Cirviniai blynai iskepa per 1 max.2 min. Kazkas negerai su tavo keptuve. Siulyciau grazinti i parduotuve.
Rucelie
mano irgi tikrai ne 2 min kepa, ilgiau gerokai. pabosta laukti schmoll.gif o keptuve tai pas mus normali, ax.gif Severin blush2.gif ar tikrai ant max galingumo statai?pas mane ant max tai blynas jei noriu gerai apkept gal kokia 10min beveik kepa doh.gif
Lotosas
Sveikos,
Turiu el. keptuve cirviniams blynams, bet ji kazkokia nesamone, nekepa man ten blynai. O pas mama yra sena ant dujines vartoma, tai labai liuks kepa. Kur tokia rasti siais laikais? Ar tokiu yra kur? Gal matete?
Vijula
Gal kokiam turguj buna?
zole
QUOTE(Lotosas @ 2005 02 07, 19:04)
Sveikos,
Turiu el. keptuve cirviniams blynams, bet ji kazkokia nesamone, nekepa man ten blynai. O pas mama yra sena ant dujines vartoma, tai labai liuks kepa. Kur tokia rasti siais laikais? Ar tokiu yra kur? Gal matete?
*

Jei gerai pamenu, tai kazkur jau buvo tokia temele, pabandyk paieskoti. Ten rase, jog tu keptuviu turguose buna pas baltarusus. smile.gif
Song
O, tokia keptuve- mano vyro svajone biggrin.gif . Ieskom pirkti lygiai tiek metu, kiek esam vede, ir dar neradom. Panasu, kad nera ir nebuna, nebent is tiesu netycia pas baltarusus turguje... blink.gif . O kepu elektrineje, ir visai geri gaunasi, bandyk ant karsciausio rezimo nustatyti. 4u.gif
Susiena
O aš net nežinojau, kad tokių būna... doh.gif Tai jau tikrai reikia ieškoti pas kokius baltarusius ar rusus, prašyt, kad atvežtų... g.gif
Audry
Oi kokie skanūs blynai toje keptuvėje būdavo pas mamą thumbup.gif
Elektrinėje kažkokie ne tokie gaunasi...Norėčiau ir aš tokią senovišką nusipirkt. Bet, kad mama kepdavo ant dujinės viryklės, o pas mane namuose -elektrine. Tai galvoju, turbut ne kas gautusi. O ir paviršių elektrinės turbūt subraižytų. Gal kartais kuri naudojate ir galite paneigti mano baimes? smile.gif
Tučka
Ar ziurejot Kalvariju turguj, ukiniu prekiu parduotuvej g.gif Ten tikrai maciau 4u.gif
Atize
QUOTE(song @ 2005 02 08, 13:36)
O, tokia keptuve- mano vyro svajone biggrin.gif . Ieskom pirkti lygiai tiek metu, kiek esam vede, ir dar neradom. Panasu, kad nera ir nebuna, nebent is tiesu netycia pas baltarusus turguje... blink.gif . O kepu elektrineje, ir visai geri gaunasi, bandyk ant karsciausio rezimo nustatyti. 4u.gif
*

Per mazai ieskojai 4u.gif As tokai dovanu gavau ir sake pirko pas baltarusus turguj o ir maciau kalvariju turguj tikrai yra 30 LT kainuoja 4u.gif
zole
QUOTE(Audry @ 2005 02 09, 09:16)
Oi kokie skanūs blynai toje keptuvėje būdavo pas mamą thumbup.gif
Elektrinėje kažkokie ne tokie gaunasi...Norėčiau ir aš tokią senovišką nusipirkt. Bet, kad mama kepdavo ant dujinės viryklės, o pas mane namuose -elektrine. Tai galvoju, turbut ne kas gautusi. O ir paviršių elektrinės turbūt subraižytų. Gal kartais kuri naudojate ir galite paneigti mano baimes? smile.gif
*

Mano mama kepa su tokia senoviska ant elektrines virykles:) Blynai tokie pat skanus 4u.gif O kad pavirsius susibraizytu- nepastebejau.
Bruk
Turiu tą keptuvę čirviniams blynams, vakar teko išbandyti g.gif ne kas gavosi. Anksčiau kai buvo elektrinė viryklė su "blynais" biggrin.gif tai keptuvė gerai priglusdavo, gerai įkaisdavo, liuks blyneliai gaudavosi thumbup.gif . O dabar pakeitėm viršų į plokščią keraminį doh.gif tai keptuvė nebepriglunda taip gerai, sunkiai kaista cry.gif (ten kažkoks pypsiukas yra ir neleidžia priglusti) kančia buvo kepti blynus cry.gif jei tokie išdžiūvę gavosi cry.gif ir kepiau 5 blynus gal valandą doh.gif Reikia dairytis elektrinės keptuvės ax.gif
Alexandra.R.
O as radau tokia paprasta cirviniu blynu keptuve (ne elektrine) Marijampoles turguj (tame, kur priesais Zygio batus). Jei turit ten giminiu ar siaip pazistamu, prasykit, kad ten paieskotu. Kainos neklausiau, be manau, kad neturetu buti brangi.
Carisma
As irgi labai noriu tokios keptuves. Butinai turgui reikes paieskot. Patys skaniausi blynai. Niam niam.
Salomeja
kaune tokia keptuve yra urmo bazej. kainuoja 30lt.
rikitikitaki
4u.gif as tokia keptuve net i Amerike nusitempiau biggrin.gif ir kepu cia tuos cirvinius blynelius vaikams biggrin.gif O pirko ja mano Teveliai Klaipedos turguj. Sekmes ieskant !
gabriele
Mes pirkom tokia keptuve Gariunuose, pas baltarusius (beveik pries metus), kainavo 25 Lt.
oge
Mano tai ir be termoreguliatoriaus, ir pirkta su broku (tai kapeikas kainavo 14lt ), ir iškepa gal per kokias 2-3min, ilgokai, bet tikrai nereikia 10min laukt schmoll.gif
Pieva1
Siaip viskas priklauso nuo max galingumo. Nezinau, kaip su vaflinem, bet as turiu sendvicine. Kkai pirkau i galinguma net nekreipiau demesio. Rodos jei daiktas pagamintas, vadinasi viskas paskaiciuota. Visa laime pas mane galingumo pakanka, bet va drauge apsipirko. Neapskrunda. Ji jokiu zygiu nesieme-nurase kaip nevykusi pirkini. Tai va jeigu galingumas mazas - vargu ar priims, bet pabandyti manau verta. Gali sakyti, reikejo ziureti kai pirkai. Siaip pasiskambink pries tai i nemaisto kokybe ir pasikonsultuok, jei tarkim daiktas veikia gerai, bet tu nusivylei ir tau nepatinka (juk jei parasyta pvz 1000W salia neparasyta per kiek laiko kepa). Man rodos tokiais atvejais yra kazkoks terminas, per kuri laika dar gali grazinti ar keisti.
Parduotuvej tai 99% kad tau sakys, kad keisti negalima, todel geriau pasikonsultuok.
Ele
Iš tiesų, atgal nebepriėmė. Atseit, negali priimti ir viskas, nes juk veikia, jei neveiktų irgi atgal nepriimtų, o reiketų nešti į servisą remontui. Pirkau Saulutėje, kokios tai Gama firmos, aišku pirkdama apie galingumo reikšmę nė nepagalvojau. Ai, dzin, gal kiek kaip nors panaudosiu. Kainavo atrodo virš 20 Lt.
oge
jo, yra kaune bazese, as maciau uz 35lt, bet kaip skaitet yr ir pigiau:)
Dilma
Opas mus jokių problemų rasti tokią keptuvę - pireš kelis metus nusipirkau Kalaipėdos turguj, vakar mačiau Palangoj. Naujos... Kaina - 35 Lt. smile.gif Važiuosit atostogaut - ir įsigysit ax.gif
Eria
Tikrai nenormalu. As turiu pigia elektrine keptuve pirkta is Maximos, gal uz 35lt. Ir neskaiciavau per kiek laiko iskepa, bet tikrai neilgiau 3min
Meida X
QUOTE(Eria @ 2005 05 10, 14:49)
Tikrai nenormalu. As turiu pigia elektrine keptuve pirkta is Maximos, gal uz 35lt. Ir neskaiciavau per kiek laiko iskepa, bet tikrai neilgiau 3min
*

O kokios firmos tavo keptuvė?
Burbulytis
QUOTE(Ele @ 2005 02 03, 17:54)
*

Tikrai nesamone...GAl nepalaukiate kol ikais ta keptuve? nezinau, bet kokiu atveju arba keptuve bloga arba kazka ne taip reikia daryti...
Esmerelda
Pagal įstatymus, bet kokia parduotuvė turi priimti prekę atgal 3 dienas nuo pirkimo datos. Anksčiau tikrai taip buvo, dabar turbūt irgi nesikeitė.
Buvau su tuo susidūrusi
Onora
QUOTE(LadyStar @ 2005 06 05, 14:45)
Pagal įstatymus, bet kokia parduotuvė turi priimti prekę atgal 3 dienas nuo pirkimo datos. Anksčiau tikrai taip buvo, dabar turbūt irgi nesikeitė.
Buvau su tuo susidūrusi
*

Per 14 dienu, pateikus pirkimo ceki.
Onora
O man atrodo, kad viskas priklauso nuo teslos, kiek tas blynas kepa.

As kepu apie 8 minutes, nes megstu apskrudusius. Bet jei nenutaikau teslos padaryti- tai ilgiau kepa- tada jau tobulinu tesla.
peledziuke
labai noriu isigyti tarybiniu laiku vafline. Gal zinote kur galima butu tokia nusipirkti? g.gif O gal kuri parduodate? Aciu
Utiuitiutė
Mes turėjom. Sugedo cry.gif Ilgai ir nesėkmingai ieškojom- parduotuvėse, turguose ir visur, kur tik įmanoma. Visur tik blynų- širdelių ir sumuštinių keptuvės. Bet kas ieško, tas randa biggrin.gif SENDAIKČIŲ TURGUJE smile.gif smile.gif smile.gif
Mažulėlė
O kodėl jums būtinai reikia tarybinių laikų? (aš aišku namie turiu, tik kad neparduodu) Kauno Senukuose kažkada mačiau tikrą vaflinę - t.y. ne tokią, kur širdeles ir visas kitas nesąmones kepa, o tikrą, panašiai kaip tarybinės kad kepa - vaflių lakštukus; galvojau, kad reiks kada mamai nupirkt, nes ji mažiau elektros sunaudotų; tik pastebėjau, kad tokių vaflinių Senukuose ne visada būna: matyt išperka ir paskui reik ilgokai palaukt, kol kita siunta ateis, bet kad būna, tai tikrai thumbup.gif
peledziuke
QUOTE(Mazhulele @ 2005 07 26, 20:18)
O kodėl jums būtinai reikia tarybinių laikų? (aš aišku namie turiu, tik kad neparduodu) Kauno Senukuose kažkada mačiau tikrą vaflinę - t.y. ne tokią, kur širdeles ir visas kitas nesąmones kepa, o tikrą, panašiai kaip tarybinės kad kepa - vaflių lakštukus; galvojau, kad reiks kada mamai nupirkt, nes ji mažiau elektros sunaudotų; tik pastebėjau, kad tokių vaflinių Senukuose ne visada būna: matyt išperka ir paskui reik ilgokai palaukt, kol kita siunta ateis, bet kad būna, tai tikrai  thumbup.gif
*

jos net nesulyginamos schmoll.gif
peledziuke
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 26, 17:59)
Mes turėjom. Sugedo  cry.gif  Ilgai ir nesėkmingai ieškojom- parduotuvėse, turguose ir visur, kur tik įmanoma. Visur tik blynų- širdelių ir sumuštinių keptuvės. Bet kas ieško, tas randa  biggrin.gif  SENDAIKČIŲ TURGUJE smile.gif  smile.gif  smile.gif
*

o kokiame turguje? g.gif
Frosted
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 26, 18:59)
Bet kas ieško, tas randa  biggrin.gif  SENDAIKČIŲ TURGUJE smile.gif  smile.gif  smile.gif
*

O kur ta senkdaiciu turgu rast? Vilniuje smile.gif
Frosted
QUOTE(peledziuke @ 2005 07 27, 10:49)
jos net nesulyginamos schmoll.gif
*

o kuo blogesnes tos, is Senuku? Kuo skiriasi nuo tarybiniu?
Žmona
Kai pačiai labai užsireikė tai niekur neradau schmoll.gif o vienakart t.y. prieš kokius 5-6 metus nuvariau į Kalvarijų turgelį ir visai netyčia pamačiau babce pardavinėjo (dėvėta) nupirkau už 15 Lt thumbup.gif thumbup.gif
Utiuitiutė
o kokiame turguje? g.gif

Na, aš ne vilniete, tai nežinau, kur Vilniuj ieškot. Aš pirkau Šiauliuose smile.gif
Mažulėlė
aga, kuo, nes man ji pasirodė beveik tokia pat, nes skirta kepti tikriems vafliams, o ne širdelėms ar kitokioms nesąmonėms ax.gif
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 07 27, 13:10)
o kuo blogesnes tos, is Senuku? Kuo skiriasi nuo tarybiniu?
*

peledziuke
QUOTE(Mazhulele @ 2005 07 27, 20:34)
aga, kuo, nes man ji pasirodė beveik tokia pat, nes skirta kepti tikriems vafliams, o ne širdelėms ar kitokioms nesąmonėms  ax.gif
*

suintrigavot...lekiu ieskoti i senius biggrin.gif
ultraviolet
Prieš porą sav nusipirkau Hyper Rimi už 65lt lygiai tokią kaip taryb. senais laikais turėjome, tik ne kvadrato formos, o apvalias vaflias kepa(jokių širdučių ir pan.).Išeina tokia apvali vaflytė, panašį kaip ledai būna sudėti, nemoku paaiškint, bet labai patinka.
Beje, pirkau iš vitrinos, sakė tik 2 atvežė tongue.gif
Azali
QUOTE(violetik @ 2005 07 29, 10:01)
Prieš porą sav nusipirkau Hyper Rimi už 65lt lygiai tokią kaip taryb. senais laikais turėjome, tik ne kvadrato formos, o apvalias vaflias kepa(jokių širdučių ir pan.).Išeina tokia apvali vaflytė, panašį kaip ledai būna sudėti, nemoku paaiškint, bet labai patinka.
Beje, pirkau iš vitrinos, sakė tik 2 atvežė tongue.gif
*

Mes irgi nesenai pirkom tokią ,kaip tėvai ,kad turi ( tarybinę ).Tik ji ne kvadratinė , o apvali , bet formos raštas - smulkūs kvadratukai , o ne širdelės heart.gif
Pirkom Žirmūnų Senukuose , kaina 74 Lt "Clatronic"
TerrorisTe69
brangus malonumas,sakyciau g.gif
Rikku
Sveikos mergynos. 4u.gif
Turiu jums pasiūlima.Buvau kaime ir radau ten dvi tarnybines vaflines.Tai va galiu viena parduoti jaigu kam nors dar reikia jos.Labai gerai kepia.nesužeista.viskas dirba.Jau tikrinau...Garantuoju kad keps skanius vaflius.tai va...
cameja
QUOTE(Rikku @ 2005 09 02, 11:15)
Sveikos mergynos. 4u.gif
Turiu jums pasiūlima.Buvau kaime ir radau ten dvi tarnybines vaflines.Tai va galiu viena parduoti jaigu kam nors dar reikia jos.Labai gerai kepia.nesužeista.viskas dirba.Jau tikrinau...Garantuoju kad keps skanius vaflius.tai va...
*

turi omeny ta kvadratine,elektrine?kur iskepdavo,susukdavo i triubele(budavo traskus)?ar apvali,sirdeliu formos blynams kepti?kokia kainele butu? ax.gif.As gal noreciau ...ir is kur pati busi?gal is Klaipedos? mirksiukas.gif
LaWita
Neseniai Kaune urmo bezeje maciau pirkti , tik tiksliai neatsimenu kur. Bet tikrai ne naujai perdadytame sandelyje.
laumi
As tai girdejau kad kartais ir i gariunus is ukrainos atveza, bet kainuoja apie 100 Lt (as bent jau kalbu ne apie leketrine, o tokias kaip dviguba keptuve, kuri dedasi ant kaitlentes ir kepi sau, tokios sunkios labai)

O tai ant leketriniu irgi iskepa tokie ploni beveik permatomi traskus vafliai? Askazkaip galvojau kad ant ju galima tik storus kept?

Kazkada norfoj buvo nevatai akcija bet ten visai zaislines tokios aliuminines buvo...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.