Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema

QUOTE(Indrutė_M @ 2012 01 11, 19:11)
Ikeliau savo foto pries ir po op smile.gif



Indrute, atrodai nuostabiai! Eina sau. Ir cia ti 1,5 men po op???
Negaliu patiketi.
Palauk, tau Maslauskas dare op? Labai grazu.
Atsakyti
Taip atrodau dabar. Operacija daryta lapkričio 29. Dar patinę yra, oda lupinėjasi. o operaciją darė Maslauskas.
Ačiū už komplimentus smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrutė_M: 11 sausio 2012 - 20:55
Negaliu atsigaut kaip grazu. Net vyrui liepiau ziureti.

Kiek kainavo operacija? Koks buvo pooperacinis laikotarpis ir ka tau dare?
Atsakyti
Operacija kainavo 6500. Kadangi mano nosiukas turejo trauma, kurios as nepamenu, tai teko lauzti kaulus ir atstatyti ja i vieta, taip pat nueme vos vos kupreles, as sakiau pries op, kad tik neriesta. Dar man nosies pertvara buvo iskrypusi. Dare atvira operacija. Siaip sunkiausia man buvo savaite po operacijos, tino veidas, melynes, dar sloga tokia kazkokia. Po to dar viena savaite tai erzino jau itvaras. Ji man nueme po dvieju savaiciu. Po triju savaiciu as jau ejau i darba, bet aisku gerokai patinusi ir su melynem (geltonai- zaliom) po akim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutė_M @ 2012 01 11, 22:09)
Operacija kainavo 6500. Kadangi mano nosiukas turejo trauma, kurios as nepamenu, tai teko lauzti kaulus ir atstatyti ja i vieta, taip pat nueme vos vos kupreles, as sakiau pries op, kad tik neriesta. Dar man nosies pertvara buvo iskrypusi. Dare atvira operacija. Siaip sunkiausia man buvo savaite po operacijos, tino veidas, melynes, dar sloga tokia kazkokia. Po to dar viena savaite tai erzino jau itvaras. Ji man nueme po dvieju savaiciu. Po triju savaiciu as jau ejau i darba, bet aisku gerokai patinusi ir su melynem (geltonai- zaliom) po akim. smile.gif

Indrute, nauja nosyte tau super tinka, atrodai sauniai thumbup.gif jokiu melyniu ir patinimu nebesimato, arba super gerai viska uzmaskuoji thumbup.gif
Atsakyti
Dekuj mergytes smile.gif neina nieko maskuot smile.gif nes dar bjauriau atrodo oda, nes labai ja lupinejasi ir blizga oda, net nezinau kaip ta blizguma sumazinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutė_M @ 2012 01 11, 16:31)
Pabandysiu vakare šiandien įkelti smile.gif


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif nu super pasikeitimai, jetus kaip as to noriu... blush2.gif

QUOTE(Em@ @ 2012 01 11, 20:57)
Net vyrui liepiau ziureti.


Pasisaukiau ir as savaji, nes niekaip neitikinu, kad man reikia to doh.gif tai pasake, kad arba mano nosies op, arba namas verysad.gif doh.gif doh.gif doh.gif sakiau gyvensim bute, bet busiu laiminga ir grazi blush2.gif
doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Karambisita. Mes irgi nama pradeje statyti. Tai tu pinigu labiau namui reikia...
Ir jis sako, kaip pries tai 30 metu gyvenai, taip ir dabar gali 30 metu gyventi...
Nu zodziu.
Papildyta:
QUOTE(Indrutė_M @ 2012 01 11, 20:09)
Operacija kainavo 6500. Kadangi mano nosiukas turejo trauma, kurios as nepamenu, tai teko lauzti kaulus ir atstatyti ja i vieta, taip pat nueme vos vos kupreles, as sakiau pries op, kad tik neriesta. Dar man nosies pertvara buvo iskrypusi. Dare atvira operacija. Siaip sunkiausia man buvo savaite po operacijos, tino veidas, melynes, dar sloga tokia kazkokia. Po to dar viena savaite tai erzino jau itvaras. Ji man nueme po dvieju savaiciu. Po triju savaiciu as jau ejau i darba, bet aisku gerokai patinusi ir su melynem (geltonai- zaliom) po akim. smile.gif


Labai patinka man rezultatas. Noreciau ir as tokios nosies. ir kad man taip tiktu, ir kad tai po 6 sav atrodyciau smile.gif
Tai tau beveik viska dare, ir pertvara, ir kuprele ir galiuka mazino?
O kaip dabar kvepavimas?
Kaip snerves? Vienodos?
Kai sypsaisi kaip atrodo veidas?

QUOTE(Indrutė_M @ 2012 01 11, 20:29)
Dekuj mergytes smile.gif neina nieko maskuot smile.gif nes dar bjauriau atrodo oda, nes labai ja lupinejasi ir blizga oda, net nezinau kaip ta blizguma sumazinti  doh.gif


Per kiek laiko nustoja luptis oda?

Kas dar daresi pas Maslauska? Keik perskaiciu temu (o perskaiciau dar ne visas), tai tu tik vienintele uzrasyta smile.gif
Atsakyti
Ai gi, dar klausima DolceVitai turiu!

Ar tu sukuosenas visad taip keisdavai ar isidrasinai kai pasikeite nosyte?
Atsakyti
Kas gyvena Norvegijoje?
Atsakyti

Operacijos metu man padare daug is tikruju smile.gif ir pertvara ir nosi sustate is naujo ir kuprele vos vos nueme, taip pat kremzles siek tiek iseme is galiuko smile.gif
Pries operacija man daznai sloga budavo. Tai bent kol kas kvepuoju normaliai smile.gif visu pajegumu smile.gif thumbup.gif
Pries operacija snerves nebuvo vienodos, o po operacijos jos man vienodos bent kaip ziuriu, gal ten jau labai isiziurejus vos vos skiriasi (kai foto ziuriu) smile.gif
Del sypsojimosi smile.gif tai dar ta sypsena tokia juokinga nes virsutine lupa tokia patinusi, tai stengiuosi placiai nesisypsoti smile.gif o tik truputi smile.gif nes jei jau placiai sypsausi tai ji taip juokingai atrodo issitempusi putli tokia biggrin.gif 4u.gif
Man dar nosis lupinejasi, as stengiuosi jos per daug nejudinti, tai ir plaunu svelniai su kempinele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutė_M @ 2012 01 11, 20:11)
Ikeliau savo foto pries ir po op smile.gif

Kaip gražiai bigsmile.gif o ypatingai iš priekio atrodo nosytė labai gerai sutvarkyta 4u.gif
Atsakyti