Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema

QUOTE(amaral @ 2012 01 13, 22:29)
Sveikos,

imeciau savo foto is sono - taip kaip man labiausiai nepatinka - sypsantis nosies galas nulinksta ir gaunasi kaip "raganiska" nosis  doh.gif  nu ivertinkite... kartais pasiziuriu i veidrodi - gyventi galima, kita diena - negrazu... tai va, aisku tobulumui ribu nera, nesu susidariusi jokio vaizdo kaip noreciau po op, tiesiog kad butu mazesne ir tiek smile.gif


Mano panašiai, kai juokiuosi, ji nulinksta į apačią, ir apskritai yra visa didelė ir iš šono atrodau kaip ragana. Tai stengiuosi labai retai į save žiūrėti iš profilio, nes kai nematai, tai ir negalvoji tiek daug apie tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2012 01 13, 08:57)
svarbiausia kad zinai wink.gif
nes as nors ir perskaiciusi visas temas nuo a iki z buvau, nebijojau op, galvojau, kas cia... uzmigdo ir atsikeli jau naujai grazi smile.gif nors mergaites rasinejosi, kad sunku po op, bet ne isivaizduoti to negalejau, kol  pati per tai neperejau smile.gif
kazkaip forume as turbut daugiausia negatyvo imeciau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  bet gi noretusi isklaidyti rozinius debeselius, noretusi, kad merginos/moterys i tai atsakingiau ziuretu ir isivertintu rizika smile.gif
taip, tavo vietoj as daryciausi op  4u.gif


DolceVita, as isivaizduoju kad sunku po op. ir kas baisiausia, sunku ne viena ir ne dvi dienas. Sunku menesiu menesius. Atrodo visos buvo paskaicusios kruva temu, visos zinojo kad rezultato nebus per 2 savaites ir visos istisus metus dejavo kad nosis kaip bulve, kad sutinusi, kad pleistrus klijuojasi taip ir anaip, kad neprakvepuoja ir t.t. ir pan.
Ir MAN zinau kad taip bus. kai as operuosiuosi (tikiuosi metu begyje gal net rudeni) butinai butinai bliausiu cia i eteri. Zinau kad taip bus;. Esu ozka. Na bet nereikia pradeti anksciau laiko.
Labiausiai bijau ne tik sukezintos nosies bet ir kvepavimo problemu. Dabar neturiu absoliuciai jokiu. jokiu slogu, uzsikimsimu, sinusitu, alergiju kvapams. Kai paskaicau kad tau po op neveikia nosis 100 proc tai nuliudau.

Ir siaip anksciau visos viena kita palaikydavo, sakydavo kad taip reikia darytis op, o dabar ziuriu visos raso, kad nezinai ka reikes pereiti kol ta nosis prigis... (bent jau man toks vaizdfas susidares).

QUOTE(Emixsit @ 2012 01 13, 13:05)
Oj kaip tada gerai..Nes aš galimybės į kitą miestą, pvz. kaip Vilnių ar Kauną nuvykti tikrai neturiu.
Kaip suprantu slaptažodžio niekas taip greit neduos, tai aišku aš dabar kaip ir "prašalaitė". Tik neįsivaizduoju kaip man jį gaut, komentuot negaliu, nes nesu mačius nė vienos rezultato po op ir kokia buvo prieš, todėl tik rašyti ir dalintis savo bėdomis, bei turėti vilties, kad būsiu išgirsta. wink.gif


Imesk pirmiausia savo nuotraukele wink.gif tada matysim kas kaip wink.gif

QUOTE(amaral @ 2012 01 13, 20:29)
Sveikos,

imeciau savo foto is sono - taip kaip man labiausiai nepatinka - sypsantis nosies galas nulinksta ir gaunasi kaip "raganiska" nosis  doh.gif  nu ivertinkite... kartais pasiziuriu i veidrodi - gyventi galima, kita diena - negrazu... tai va, aisku tobulumui ribu nera, nesu susidariusi jokio vaizdo kaip noreciau po op, tiesiog kad butu mazesne ir tiek smile.gif


Daryciausi tavo vietoje op butinai. Taip kaip ir savo. Musu nosys skirtingos bet negaliu pameluot tau ir pasakyti kad del to taviske grazesne nei mano. Abieju bjaurios smile.gif) reikia taisyti smile.gif koreguoti


Pries pora d parasiau cia i vietine privacia klinika. paklausiau kiek op per metus padaro ju chirurgas, kiek kainuotu ir t.t.

Atsake nelabai operatyviai, bet atsake kad kaina 3100 eur (LT i 2000 telpama kaip zinote). konsultacija 150 eur! bet jei daraisi op tai ta suma isskaiciuojama is 3100. bet jei nesidarai?
Parase kad chirurgai patyre ir pan. neparase tiksliai kiek op per metus atlieka. Gaila 150 eur konsultacijai kai siuo metu nedirbu...
is vienos puses paskaiciavus visokius bilietus i lt ir atgal, dar ka nors. tai iseitu BEVEIK tas pats cia ar ten. betgi isvis nera jokios info apie juos. Tai kazkaip bijau...
Atsakyti
QUOTE(Em@ @ 2012 01 14, 02:23)
Daryciausi tavo vietoje op butinai. Taip kaip ir savo. Musu nosys skirtingos bet negaliu pameluot tau ir pasakyti kad del to taviske grazesne nei mano. Abieju bjaurios smile.gif) reikia taisyti smile.gif koreguoti

As pritariu, kad abiems reikia, bruozai smarkiai susvelnetu smile.gif

Vakar buvau labai maloniai nustebinta-paskambino mane operaves daktaras.pasiteiravo kaip jauciuosi ir panasiai.Jis zino, kad ryt isvykstu i kelione.Buvau jam tai minejusi, nes smarkiai uztinusi buvau, bijojau jog nepraleis pro face control.tai pasisnekejom, po keliones sake atvykti, pasirodyti, sake kramtoskiu lauktuviu parvest-humoro jausmas pas ji geras biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz visu nuomone, kad reikia op smile.gif man irgi taip atrodo, bruozai susvelnetu smile.gif as visa gyvenima privengiu fotografuotis is sono arba pusiau is sono, kad netektu ziureti paskui i tas foto doh.gif is priekio kai fotkinuosi - tai nieko, normaliai, nei kreiva nei ka...

bet kas mane labiausiai neramina - tai jeigu netycia gautusi kreiva ir jeigu virsutine lupa liktu nejautri (apmirusi) visa laika doh.gif o tokios patirties as jau turiu su nejautriom vietom po op...

tai tokie dalykai ir pristabdo. dar be to esu chronines slogos turetoja- tai net neisivaizduoju kaip reiketu istaikyti meta kai nera slogos g.gif
Atsakyti
QUOTE(amaral @ 2012 01 14, 14:13)
tai tokie dalykai ir pristabdo. dar be to esu chronines slogos turetoja- tai net neisivaizduoju kaip reiketu istaikyti meta kai nera slogos  g.gif

Jei neklystu, esant slogai op galima daryti.O tu nezinai, gal ta sloga tavo del kreivos nosies pertvaros?ar esi kada buvusi pas LOR gydytoja?gal op padetu atsikratyti tos slogos?Butu 2 zuikiai vienu suviu smile.gif
Atsakyti
pertvara mano yra kreiva, bet 1 LOR sako nebutina op, kitas LOR sako geriau darytis smile.gif
na kiekvieno nuomone skirtinga.
tai beabejo jei jau tiksliai apsispresciau darytis op tai kartu ir pertvaros reikalus susitvarkyciau biggrin.gif

o pati sloga - tai nzn, nesugebejo LOR paaiskinti, tiesiog yra - siuo metu lauke kai apie O C. temp, tai kas 10 min. nosis varva doh.gif

zodziu su servetelemis nesiskiriu niekada, net neinu miegoti jei nera serveteles po pagalve paruosta ax.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif O as stai ka noreciau paklaust. Po kiek laiko po operacijos galima nesiot akinius? Ir akinius nuo saules? Mane mano kuprele visiskai tenkintu, nenoreciau jos salint, tik kad nosis labai kreiva... Itariu, kad net jei ir noriu palikt kuprele, nosi vis vien lauzys...

Ir antras klausimas. Del tu melyniu po akim... Mane tai, tiesa pasakius, labai gasdina... Ka jie ten su tom akim daro, kad pridaro melyniu.. Tiesiog turiu problemu susijusiu su akim, buvo ir tinklaine atsokus, tai kazin kaip tokias manipuliacijas mano akys priimtu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 01 14, 16:15)
Ir antras klausimas. Del tu melyniu po akim... Mane tai, tiesa pasakius, labai gasdina... Ka jie ten su tom akim daro, kad pridaro melyniu.. Tiesiog turiu problemu susijusiu su akim, buvo ir tinklaine atsokus, tai kazin kaip tokias manipuliacijas mano akys priimtu...  g.gif

Melynes atsiranda , nes nuskeliamas nosies kaulas.akys yra arti to kaulo, tad naturaliai pasidaro melynes.reiktu tau konkreciai su gydytojais kalbetis, pasakyti savo padeti del akiu tinklaines ir pan, jie tokiu atveju tau viska paaiskins.
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2012 01 14, 16:56)
Melynes atsiranda , nes nuskeliamas nosies kaulas.akys yra arti to kaulo, tad naturaliai pasidaro melynes.reiktu tau konkreciai su gydytojais kalbetis, pasakyti savo padeti del akiu tinklaines ir pan, jie tokiu atveju tau viska paaiskins.



Na o kaip, tarkim, su akiniais nuo saules? Sunkiai isivaizduoju, kad vasara galeciau be ju apsieit... O operuotis galeciau tik vasara. Kazkuri buvo cia juos minejusi, kaip supratau, nelabai rekomenduojama po operacijos, matyt, kad kaulas geriau sugytu...
Atsakyti
jei neklystu akiniu negalima deveti apie 6 menesius cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2012 01 14, 17:28)
jei neklystu akiniu negalima deveti apie 6 menesius  cool.gif



blink.gif mega_shok.gif Na tada tikrai sunku butu istvert... Svieciant saulei akys siaubingai asaroja, nelabai galesiu gyvent "tokiom salygom" smile.gif Dekui! Aisku, bet kuriuo atveju reiketu konsultuotis su gydytojais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 14 sausio 2012 - 16:40
QUOTE(mamulioka @ 2012 01 14, 17:39)
blink.gif  mega_shok.gif Na tada tikrai sunku butu istvert... Svieciant saulei akys siaubingai asaroja, nelabai galesiu gyvent "tokiom salygom" smile.gif Dekui! Aisku, bet kuriuo atveju reiketu konsultuotis su gydytojais

zinma, reik konsultuotis, kiekvienas atvejis individualus, ir kas neleistina vienam, kitu atveju tai negalioja. smile.gif
Atsakyti