Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema

QUOTE(sagute_3 @ 2012 01 19, 22:02)
Dar noreciau duoti keleta patarimu merginoms, kuriuos ruosiasi daryti operacijas, gaila as to anskciau nezinojau.....

Labai ačiū už patarimus, pravers merginoms ir man būtų pravertę, man bent jau siūlo atlikti pakartotinę korekciją sumokant nedidelę sumą, nes prieš operaciją klausiau, tai minėjo, kad jei reiks, tai tik už vaistus susimokėti reiks g.gif
QUOTE(solf @ 2012 01 19, 22:06)
Tai tas ir blogiausia, kad tie, kam nepavyko operacija, slepiasi, bijo viską pasakoti. Rašinėja dažniausiai tik patenkinti rezultatais. O paskui kiti prisiskaito sėkmės istorijų internete ir patys puola darytis tų operacijų, neįvertindami rizikos. Tikrai sagute_3 gerai  padarė, kad parašė.

Aš irgi pažiūrėjau gražių darbų foto, paskaičiau laimingų istorijų ir ėjau, aišku jei būčiau tiek žinojusi apie operacijas, tai būčiau vistiek dariusi, bet gydytoją rinkčiausi atidžiau.
Atsakyti
QUOTE(solf @ 2012 01 19, 23:06)
Tai tas ir blogiausia, kad tie, kam nepavyko operacija, slepiasi, bijo viską pasakoti. Rašinėja dažniausiai tik patenkinti rezultatais. O paskui kiti prisiskaito sėkmės istorijų internete ir patys puola darytis tų operacijų, neįvertindami rizikos. Tikrai sagute_3 gerai  padarė, kad parašė.


Solf,
na pasakoti as nebijau, tik kam pasakoti, dalinuosi siame forume, taciau manau, kad tai tik mazas lasas juroje. Aisku labai dziaugciausi jei mano patirtis galetu kam padeti. Problema ta, kad isties labai sunku patikrinti plastines chirurgijos gydytoja, kiek jis padare nepavykusiu operaciju arba kaip jis elgesi su patientais po nepavykusiu operaciju. Man tik i galva negalejo sutilpti kaip gydytojas gali nusimesti atsakomybe uz pasekmes ir prasyti pasirasyti tokio pabudzio sutarti, ypatingai kai taikoma bendrine nejautra.
Jei turite kokiu klausimu-klauskite, kiek ir ka zinau bei susiduriau-atsakysiu.
Atsakyti
QUOTE(sagute_3 @ 2012 01 20, 01:31)
Man tik i galva negalejo sutilpti kaip gydytojas gali nusimesti atsakomybe uz pasekmes ir prasyti pasirasyti tokio pabudzio sutarti, ypatingai kai taikoma bendrine nejautra.



net sunku patiketi.... blink.gif
as taip pat su S. Viksraiciu draugavau. Tiesa, po metu as taip ir nenuvaziavau i konsultacija.

Taip pat turiu po korekcijos atsiradusiu kvepavimo sunkumu... bet LOR sake, kad viskas padaryta graziai ir "nurase" tai neva kazkokiai alergijai, kurios gyvenime neturejau... prirase vaistu gal uz kokia 150 Lt (nepirkau as ju)Gelbsciuosi "Vibrociliu", kai jau visai uzgula nosi ir neapsikenciu.... O ir sloga kazkokia, net nezinau ar tai galima pavadinti sloga, bet pastoviai kazkokiu baltu tirstu isskyru nosyje yra, kuriu normaliai net issipusti i nosine negaliu. Tenka pasivalyti ausu krapstukais. Gerai, kad bent jau nakti ismiegu be vaistu... O diena kai kazka veiki, tai ir pamirsti. Realiai, kazkaip uzgultumas padideja kai buna persilta, arba isgerus stipriu alkoholiniu gerimu (aisku retai tai buna, nieko blogo nepagalvokit tongue.gif )... Vat tada tai jau viskas, uzbrinksta ir ne kveptelti. Jau 2 metai po op. Netikiu, kad kazkas pasikeis i geraja. Tik vienas pliusas, kad anksciau labai daznai sirgdavau sinusitu, o dabar 2 metai (tfu tfu tfu) tos bjaurybes nei karto neturejau.
Atsakyti
QUOTE(sagute_3 @ 2012 01 19, 22:02)
Dar noreciau duoti keleta patarimu merginoms, kuriuos ruosiasi daryti operacijas, gaila as to anskciau nezinojau.....
Pries eidamos konsultacijai butinai pasikvieskite ka nors eiti kartu ( jei kartais po to kas iskiltu kokie nesklandumai ar komplikacijos) kitas zmogus bus liudininkas, kas ir kaip buvo aptarta konsultacijos metu.
raneskite savo seimos gydytojui, kad ruosiates operacijai, nes pagal jusu ligos istorija galima pasiziureti ar esate alergiska kokiems vaistams, ar nesergate (ar nesirgote kokia liga, kuri galetu paknekite kraujo kresejimui ar zaizdu gyjimui)
Paklauskite gydytoja kaip daznai jam tenka daryti pakartotines operacijas.
Butinai: Kiek laiko gydytojas sutinka jus priziureti (tiksliau kiek laiko jus galite kreiptis pas gydytoja) iskilus nepatogumams (sunku kvepuoti, negyja kaulas ir .t.t). Tarkim UK Harley Street klinikoje sutartyje parasyta, kad 5 metus po operacijos galite kreiptis pas jus operavusi gydytoja ir korekcine oprecija turi buti atlikta nemokamai.
Kai sutarsite del norimo rezultato ir gydytojas jums photoshop'u parodys norime rezultata, paprasykite ta nuotrauka atspausdinti ir prisekite ja prie jusu asirasytos sutarties (jusu dalies).
Aptardami norimus rezltatus nosies operacijai labai svarbu issiaiskinti nosies ilgi, auksti ir ploti.
Jei atvykote tik konsultacijai neskubekite pasirasyite sutarties is karto, jei iskilo klausimu, issiaiskinkite su teisininku ir atidekite konsultacija.
"Nepasirasykite" skaigiom nuolaidom. Tarkim, jei nosies korekcija kainuoja 6000-7000lt, o gydytojas siulo dar ideti lupu implantus ir padaryti dar kokia papildoma opracija pigiau, nes nezinia kaip viskas gali asibaigti. Gydytojas neturi teises manipuliuoti savo pacientu.
Kol kas tiek:')
Linkiu merginoms sekmes pasirenkant kvalifikuota ir sazininga gydytojas.
P.S. Dar yra toks puslapis www.pincetas.lt    ivedus gydytojo pavarde nors premilinariai galima pasitikrinti gydytoju reitingus.

Aš irgi buvau pas Vikšraitį konsultacijoje, tai man taip pat siūlė nosį išoperuoti, o tuo pačiu ir implantą į smakrą įdėti g.gif . Aš iš karto sakiau, jog noriu tik nosį, tai jis vis tiek man ant lapelio užrašė bendrą kainą- nosis+smakras..ir liepė pagalvoti...aš nė nemasčiau apie tokį variantą, nes nosies operacijai sunku buvo pasiryžti, o čia dar ir smakrą siūlo, dėl kurio aš visai niekad nekompleksavau...Mamai, kai papasakojau, tai visai pasiuto, jog tas Vikšraitis bandė man ,,prastumti" dar vieną operaciją, sakė: nu išoperuos nosį ir smakrą, kas tada? dar į kaktą pasisiūlys įdėti implantą? biggrin.gif Bet kuriuo atveju tu šaunuolė, jog papasakojai savo istoriją 4u.gif , lengva pasigirti pavykusia operacija, o kuomet nepasiseka kur kas sunkiau garsiai apie tai kalbėti. Stiprybės tau ir sekmės ! 4u.gif
Atsakyti
man S.V nieko nesiule daugiau koreguoti, nors krutis tai tikrai galejo pasiulyti biggrin.gif matyt siulo, jei mato, kad op reikalinga g.gif nes tikrai, bent jau i bendra pasta kur siuncia mergaite snuotraukas, tai nemaza dalis turi akivaizdziai mazus smakriukus. Gal todel ir siulo, o ne butinai todel, kad tik prastumtu dar viena op... Manau jie tu op paskutiniu metu sociai turi...
Atsakyti
Kai paskaitai tokius dalykus tai tikrai baisu pasidaro, kazin ar buciau rinkusi si gydytoja jei anksciau tai buciau perskaicius, bet dabar kova bus metai lyg kazko blogo ir neislindo, nors prikibti kaip ir visoms yra prie ko. As dziaugiuosi nes mano kvepavimas nei uosle visiskai nepasikeite, tikiuosi ir nepasikeis.
Atsakyti
beja, nereiktu pamirsti vieno dalyko, kad internetineje erdveje labai paprasta tiek pagirti del reklamos kazkuri gydytoja, tiek norint sumazinti jo populiaruma - iskritikuoti (gal net ir be realios priezasties). Netaikau to niekam, tiesiog kaip fakta paminiu.

as anksciau net isivaizduoti negalejau, kad farmacininkai samdo zmones, kurie apsimesdami mamomis SM giria vienoki ar kitoki vaista, kaip padejo tas vaistas ju vaikuciui, isgalvoja ivairias istorijas.... ir vienas zmogus gali apsimesti 5 zmonesmis ir vystyti diskusija pats su savimi skirtingais nickais apie vienoki ar kitoki "stebuklinga" vaista!!!!! o mes vaikeliui susirgus puolame ineternete ieskotis kaip jam galetume padeti, randame, patikime (juk mamos dalinasi savo patirtimi!)ir einame pirkti... taip kraudami kazkam kaptala.

atsiprasau, kad ne i tema, bet ...

visos pasirinkdamos chirurga vadovaujames savo sirdimi, intuicija... tai vienintelis tikras faktorius, veikiantis apsisprendima... deja... zinoma, viesoje erdveje vaikstanti (tikra ar netikra) informacija stipriai itakoja pasirinkima...
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2012 01 20, 11:23)
man S.V nieko nesiule daugiau koreguoti, nors krutis tai tikrai galejo pasiulyti  biggrin.gif  matyt siulo, jei mato, kad op reikalinga  g.gif nes tikrai, bent jau i bendra pasta kur siuncia mergaite snuotraukas, tai nemaza dalis turi akivaizdziai mazus smakriukus. Gal todel ir siulo, o ne butinai todel, kad tik prastumtu dar viena op... Manau jie tu op paskutiniu metu sociai turi...

Na as gal ne visai aiskiai issireiskiau tuo tarpu unsure.gif . Jis ne siaip man siule, o tiesiog primygtinai bande ibrukti 2 operacija. As is karto sakiau jog ne..taciau ir toliau didzioji pokalbio dalis is jo puses buvo vel apie ta smakra doh.gif . Ir jis buvo vienintelis, kuris man tai siule, veliau buvau dar pas tris chirurgus...Man tai panasiau buvo ne i nuosirdzia nuomone, o i savo paslaugu brukima...Beto gal siulo nebutinai tam kam reikia, o tam, nuo ko mano, jog gali numelzti daugiau pinigu mirksiukas.gif . As nesakau, jog tik Viksraitis toks, manau, jog dauguma chirurgu panasiai elgiasi. Taciau is tu, kuriu buvau konsultacijose- Viksraitis, Jankunas, Vaiciunas, Papeckis( geda net prisiminti, kad pas ji buvau biggrin.gif). Tai pastarasis ir Viksraitis labiausiai pasirode tokie ) smile.gif.
Atsakyti
Aciu Sagute 3 , kad pasidalinai savo karcia patirtimi. As esu buvusi pas S.V konsultacijoje tai didelio ispudzio nepaliko, ejau pas ji tada kai maciau cia kitu forumieciu darbus nes forumieciu kaip Kita, DolceVita ir dar kitu mergaiciu nosytes man labai patiko, bet kaip zmogus jis man nelabai patiko.
Atsakyti
Cia tikriausiai visoms labai skirtingai. Man pvz. Viksraitis nieko daugiau nesiule ir del planuojamos operacijos visai neikalbinejo, tiesiog sake jei apsispresiu tai su juo susisiekt ir parinksim laika ir kaip zmogus kiek kartu buvau jis man labai malonus pasirode. Nors gal kai viskas gerai tai taip ir buna, o va kai kas islenda ne taip tai nieks nenori savo klaidu pripazint.
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2012 01 20, 13:20)
beja, nereiktu pamirsti vieno dalyko, kad internetineje erdveje labai paprasta tiek pagirti del reklamos kazkuri gydytoja, tiek norint sumazinti jo populiaruma - iskritikuoti (gal net ir be realios priezasties). Netaikau to niekam, tiesiog kaip fakta paminiu.

as anksciau net isivaizduoti negalejau, kad farmacininkai samdo zmones, kurie apsimesdami mamomis SM giria vienoki ar kitoki vaista, kaip padejo tas vaistas ju vaikuciui, isgalvoja ivairias istorijas.... ir vienas zmogus gali apsimesti 5 zmonesmis ir vystyti diskusija pats su savimi skirtingais nickais apie vienoki ar kitoki "stebuklinga" vaista!!!!! o mes vaikeliui susirgus puolame ineternete ieskotis kaip jam galetume padeti, randame, patikime  (juk mamos dalinasi savo patirtimi!)ir einame pirkti... taip kraudami kazkam kaptala.

atsiprasau, kad ne i tema, bet ...

visos pasirinkdamos chirurga vadovaujames savo sirdimi, intuicija... tai vienintelis tikras faktorius, veikiantis apsisprendima... deja... zinoma, viesoje erdveje vaikstanti (tikra ar netikra) informacija stipriai itakoja pasirinkima...

Aciu DolceVita uz tavonuomone,
tik siuo atveju manau, vien sirdies ir intuicijos neuztenka (nors tai sutinku yra svarbu)
Mano manymu svarbu suzinoti (gaila, kad si informacija ne taip lengvai paiekiama) kaip daznai gydytojas daro pakartotines operacijas savo pacientams (ar tai irasyta i sutarti kad pakartotine op. nekainuos). Kokios dazniausiai daromos operacijos komplikacijos ir .t.t
Na cia velgi rasau is savo patirties, nes yra lengva bendrauti su gydytoju kai tu moki didele suma pinigu, o jis siulo operacija ir aciu dievui jei viskas gerai, bet jei ne, tuomet jau siatuacija visiskai kitokia ir gydytojo elgesys kitoks,
Atsakyti
QUOTE(Jolika0 @ 2012 01 19, 13:07)
As dariausi pas ji. Esu patenkinta operacija. Aisku yra trukumeliu, bet jie matosi prie tam tikro apsvietimo, tai labai ir nepergyvenu  smile.gif


O kaip smagu kad atsiliepei smile.gif Jau galvojau viena busiu ketinanti savo nosyte patiketi jam . Gal gali trumpai nupasakoti savo istorija: kaip keitei nosyte ir koki visdelto trukumai islindo..

Pas mane ji ilga ir auksta , todel noriu patrumpinti, pakeisti kampa, net nenoriu kad padarytu riesta ax.gif

Atsakyti