Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema

QUOTE(Kita @ 2012 01 21, 22:01)
deja nepakanka, 4mm truksta, kad butu lygi.... o apie implantus as nieko nezinau, va tas ir gazdina
Papildyta:
na kaip cia paaiskinus tiesiog nosies viduruje iduba liko
tai va toki implanta reiktu deti user posted image

Labukas " Kita"
O kokia tau operacija pries taibuvo daryta, ar kaulas buvo lauztas ar tik nuslifuotas. Koks gydytojas pasake, kad butent tokio implanto reikia? Ar nesaugiau butu deti dali sonkaulio?
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2012 01 21, 20:09)
Taip ir yra  4u.gif visiškai patenkintų op yra mažuma, daugumai išlenda kažkokie trūkumai, o ir būna tokių atvejų, kai nepasiseka  verysad.gif gaila, kad nežinom kaip merginoms sekėsi po pakartotinių op, tik vienos angelinkos žinom atvejį (ačiū D. laimingą  smile.gif ).



ne Blogyte,ne toks jau ir laimingas tiesiog geriau nei buvo,nes buvo kosmaras..o dabar siaip sau..pagerejo kokiu 30-50 procentu,bet tikrai ne 100%..ir ejau pas tikra profesionala..bet trukumu milijonai,gumbelis daug didesnis nei pas tave,randai po praejusiu op niekur nedingo,kreivumas,nors ir ne toks didelis liko!!Stebuklu nebuna!!!Sutvarkyti nosi kurios struktura visiskai pakeista yra beveik neimanoma!!Tik siek tiek pagerinti padeti..

Maciau laida kaip tik buvo vienas labai geras chirurgas ir viena moteris po 5 op dar tikejosi,kad jis jai galetu padeti..bet jis pasake,nieko pakeisti nebeimanoma,turite susitaikyti su nosimi kuria jums padare...Ziauru,bet tiesa...Kai as cia visas atkalbinejau net buvo pykusiu del to,niekas nekreipe demesio..O vat dvi,kurioms rasiau,kad nesidarytu,pasidare ir tikrai nesekmingai...ir tai panelei,kuri pastojo,rasiau nesidaryti,nes tokia grazi buvo,o vat nepavyko...nu ka padarysi,kiekvienas sprendzia pagal save...as buvau viena is tu,uzisispyreliu biggrin.gif

Del Viksraicio tai pakraupau,nesitikejau unsure.gif vat krize prie ko priveda,bruka tau operacijas..Labai aciu panelei,kuri pasipasakojo ir dave labai geru patarimu!!!!Gaila pries 9 metus nebuvo girdeti tokiu istoriju...O kompleksas del nosies buvo..

ir siaip kalbat apie pavykusias ir nepavykusias op...as net nuotraukomis jau nebepasitikiu,nes labai daznai vienu rakursu fotografuojant nosis atrodo visai nieko,kitu nelabai..aisku,mes po op visos keliame foto,kur atrodome graziausiai blush2.gif Nes kitaip nebutu tokiu situaciju,kad panele skundziasi,kad jai negerai,o kiti sako taigi super labai grazu..Vis del to kazkas ne to gavosi ax.gif Svarbiausiai kaip jauciasi pats zmogus,jei jam gerai tai valio...bet as tai tikrai pasilaikyciau naturalia nosi su kuprele vietoj tu jau klasikiniais tapusiu vikraiscio jankuno ir comp. riestu nosiu placiais galiukais be nugareliu ir nekokiu vaizdu is priekio...beto daugumai pasikeicia ir akiu sritis,kazkaip atrodo,kad ten kazko truktu,atsiranda kaip idubimai po akimis...aisku,cia mano nuomone...Gal kazkam grazu,bile mazesne nosi padare..kas turejo kompleksa del kupreles aisku bus laimingesnis be jos..

Cia buvo kritikuojamas daktaras,kuris daro per daug naturalias nosis..Dieve mano,as eiciau tik pas ji dabar!!!geriua biski paslifuoja negu perdaro visa nosi,kurios atstatyti veliau neimanoma!!!

labai pikta as siandien,nes kai paskaiciau kad ir Kita nepatenkinta tai isvis nervas sueme,kad dar kazkas darosi tas op net nepaskaites visu istoriju ir komentaru...
Atsakyti
QUOTE(sagute_3 @ 2012 01 21, 21:24)
Labukas " Kita"
O kokia tau operacija pries taibuvo daryta, ar kaulas buvo lauztas ar tik nuslifuotas. Koks gydytojas pasake, kad butent tokio implanto reikia? Ar nesaugiau butu deti dali sonkaulio?

Ne su sonkauliu rizika dar didesne, be to patys turetu isdrodzti, tai gali buti lept tept, bele kaip.
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2012 01 21, 23:46)
ir siaip kalbat apie pavykusias ir nepavykusias op...as net nuotraukomis jau nebepasitikiu,nes labai daznai vienu rakursu fotografuojant nosis atrodo visai nieko,kitu nelabai..aisku,mes po op visos keliame foto,kur atrodome graziausiai blush2.gif Nes kitaip nebutu tokiu situaciju,kad panele skundziasi,kad jai negerai,o kiti sako taigi super labai grazu..Vis del to kazkas ne to gavosi ax.gif



100 proc sutinku su tavimi, kaip bebutu gaila... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(.code. @ 2012 01 21, 15:35)
iki metu buvo ideali nosis, labai gerai atsimenu, o po to nugarele pradejo "krysti", o ji dar labiau "nukrito"?

Dar atsimenu viena mergyna kuri operavosi 2010m. rugpjucio pabaigoj rugsejo pradzioje ir jai nugarele labai nukrito taip pat, bet ji kaip tik po op pradejo lauktis ir dingo  unsure.gif idomu kaip jai besiseka

Man taip pat susmuko nugarele,tai pat pastojau po operacijos,gal tas itakojo,ruosiuos pakartotinei:(
Atsakyti
QUOTE(ateniuxxx @ 2012 01 22, 19:45)
Man taip pat susmuko nugarele,tai pat pastojau po operacijos,gal tas itakojo,ruosiuos pakartotinei:(

Kita gal galetum imesti nuotrauka i pasta kaip dabar atrodo tavo nosis po 2 metu, nes man tavo nosis buvo vienas is graziausiu pasikeitimu o dabar net sunku isivaizduoti kad jai reikia implanto blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ateniuxxx @ 2012 01 22, 18:45)
Man taip pat susmuko nugarele,tai pat pastojau po operacijos,gal tas itakojo,ruosiuos pakartotinei:(

Ką Jankūnas sako? Pas ką darysi pakartotinę?
Bet tai kiek ta nugarėlė pasmunka? Juk ten pertvara yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2012 01 22, 11:52)
Ne su sonkauliu rizika dar didesne, be to patys turetu isdrodzti, tai gali buti lept tept, bele kaip.


man dare su fragmentu is sonkaulio,tai buvo labai sunku...savaite vaiksciojau su kateteriu sonkaulyje..brrrr...beto,liko randas...ir aisku fragmentas tobulai neatrodo,vienoj vietoj matosi gumbelis,kai kuriuose vietose atrodo kaip kuprele..gal su implantu butu buve geriau,bet turbut didesne rizika,kad organizmas nepriims...
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2012 01 22, 21:27)
Ką Jankūnas sako? Pas ką darysi pakartotinę?
Bet tai kiek ta nugarėlė pasmunka? Juk ten pertvara yra  g.gif

Sako darys pakartotine,ims is ausies kremzle ir des,o is pradziu leis geli ziures iki kiek reikes kelti,kaip geriausiai atrodys,bet nezinau ar as pas ji darysiuos ar pas ka kita,neisivaizduoju pas ka jei pas kita,esu pasimetusi,dabar atrodo negaileciau tu piningu,kad tik padarytu gerai.
Papildyta:
QUOTE(ateniuxxx @ 2012 01 23, 02:17)
Sako darys pakartotine,ims is ausies kremzle ir des,o is pradziu leis geli ziures iki kiek reikes kelti,kaip geriausiai atrodys,bet nezinau ar as pas ji darysiuos ar pas ka kita,neisivaizduoju pas ka jei pas kita,esu pasimetusi,dabar atrodo negaileciau tu piningu,kad tik padarytu gerai.

girdejau,kad ir po keliu metu buna,kad tas kaulas sukrenta g.gif man sako gal nestumas itakojo,kad pastojau neuzilgo,bet kazin,nera gi tai irodyta.
Atsakyti
QUOTE(ateniuxxx @ 2012 01 23, 00:19)
Sako darys pakartotine,ims is ausies kremzle ir des,o is pradziu leis geli ziures iki kiek reikes kelti,kaip geriausiai atrodys,bet nezinau ar as pas ji darysiuos ar pas ka kita,neisivaizduoju pas ka jei pas kita,esu pasimetusi,dabar atrodo negaileciau tu piningu,kad tik padarytu gerai.
Papildyta:

girdejau,kad ir po keliu metu buna,kad tas kaulas sukrenta g.gif man sako gal nestumas itakojo,kad pastojau neuzilgo,bet kazin,nera gi tai irodyta.

Aš užsienio forumuose senai skaičiau, kad 1 metus po nosies op, nepataria pastoti, nes kažkaip būna išsibalansavęs organizmas ir hormonų sistema (kažkaip panašiai skambėjo, nepamenu, nes prieš savo op ieškojau info) dėl to gali kažkas blogai būti, tai kažkiek manau įtakos gali turėti, be ne tiek, kad sukristų nosis g.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites. nebuvau vos ne savaite uzejusi. o cia kad pripliurpet.
vaje vaje.

Pirmiausia norejau paklausti kieno paste nuotraukos? nerandu niko. Vardas Gita. Viskas graziai atrodo. Bet nenutuokiu nei kas nei pas ka operavosi, bet atrodo graziai.


QUOTE(Kita @ 2012 01 20, 23:36)
Sveikutes,
Dziaugiausi gal vienerius metus, jau praejo 2 metai ir pasirodo reikia korekcijos...


Kazkoks kosmaras. skaitau temas nuo tada kai rodo (nuo 8 temos). ten jau tau padaryta op ir visos giria kad pats graziausias darbas is visu kitu nosyciu ir kad idealiai Tau tinka. Nu bet eina sau!!! Sakes kaip nesmagu...

QUOTE(Honey @ 2012 01 21, 02:10)
Sveikos,
manęs turbūt nei viena čia šitoj temoj nebepamenat,


As pamenu, nes seku senas temas (skaitau) smile.gif

QUOTE(Sirenaa @ 2012 01 21, 11:15)
mastau balandzio pirmomis dienomis, nes man iki liepos 7 reikia buti jau graziai  blush2.gif


be sansu. Kiek esu perskaiciusi, tai pati net nebandyciau rizikuoti likus pusmeciui iki kazkokios svarbios sventes. as kai tekejau apie op negalvojau, bet fotografui buvau pasakiusi kad manes profiliu nepaveiksluotu. Tai bevek ir nera nuotraukuis profilio.
Bet ne tik vestuves gyvenime yra... Nu zodziu.

QUOTE(amaral @ 2012 01 21, 15:18)

ir idomu kaip Pugute? pradingusi kazkur...


Amaral, as cia. nedingus. As situo niku. Turbut zinai ta.
O sia savaite neturejau laiko prisijungti. Vyro jubiliejus buvo, du savaitgalius sventem. be to pas mane du maziukai vaikai. Vienam siandien dantukas pirmas pagaliau islindo. Kosmaras musu dienos musu naktys...
nerandu laiko prie pc prisest ilgesniam laikui. be to kai kur viska perskaitau bet nieko neparasau nes is telefono nepatogu rasyti. o prie pc nebuna kada prisesti....

QUOTE(vilte90 @ 2012 01 21, 17:25)
Kuo toliau, tuo labiau neigiami komentarai atbaido nuo korekcijos :/ Tikrai susidaro įspūdis, kad patenkintų žmonių yra žymiai mažiau nei nepatenkintų sad.gif


Aha. O as kaip tik vienu sykiu siandien perskaiciauir net kelis vat tokius neigiamus atsiliepimus. Aisku, Sagutes atvejis tai isvis kraupus. Bet manau kad gydytojai tokias suartis ir liepia pasirasyti kaip kazkas rase. kad jie uz nieka neatsakingi, kad suvercia visa kalte operuojamojo organizmui ir viskas...

QUOTE(Kita @ 2012 01 21, 20:18)
tai ieskojau, gali organizmas atmesti implanta, pasislinkti is vietos, infekcijos ir pan.... zodziu nieko teigiamo  verysad.gif



Kazkoks kosmaras. o pas ka tu konsultavaisi del pakartotines? Vel pas Viksraiti?

QUOTE(angelinka @ 2012 01 21, 22:46)

.Kai as cia visas atkalbinejau net buvo pykusiu del to,niekas nekreipe demesio..O vat dvi,kurioms rasiau,kad nesidarytu,pasidare ir tikrai nesekmingai...ir tai panelei,kuri pastojo,rasiau nesidaryti,nes tokia grazi buvo,o vat nepavyko...nu ka padarysi,kiekvienas sprendzia pagal save...as buvau viena is tu,uzisispyreliu

Cia buvo kritikuojamas daktaras,kuris daro per daug  naturalias nosis..Dieve mano,as eiciau tik pas ji dabar!!!geriua biski paslifuoja negu perdaro visa nosi,kurios atstatyti veliau neimanoma!!!



Angelinka, o jus turite pasto slaptazodzius po pasikeitimo? As [pvz nezinau kokia buvo jusu nosyte, iki kokio laipsnio papeckis sugadino ir kaip pataise it chirurgas. As esu imetus savo nuotraukas. man atrodo kad baisiau buti nebegali. Ypac is profilio! Bet skaitydama si vakara komentarus jau abejoju.

kuris chirurgas daro naturalias nosis? be to, visos raso kad dildinant kaulas atauga. Bet gal geriau nusidildinti ir jei jis ataugs negu kad isskaptuos ir tada reikes implanto arba sonkaulio fragmento? net nezinau ar cia klausimas kam nors ar tiesiog retorinis...

O siaube.

Tai ar yra nors 10 proc kurios pasidare op ir nereiketu pakartotines?

Ateniux, planuojat operuotis? greitu laiku ar dar tik svarstot?


kazi kaip sigitarai kelione sekasi po USA. kaip ta jos nosyte?


Sorry uz paklode, bet taio jau man iseina kai keleta dienu nebunu prisijungusi.
Atsakyti
Kas nors gal girdėjote apie fizioterapijos procedūras po nosies op? Ką čia per jas daro? g.gif
Rusų forumuose visur minimos, tai čia gal kažkokie kaip masažai g.gif
Atsakyti