Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema

As manau kad yra dalis tu kurioms daktarai padare zymiai blogiau nei buvo (nes juk nosis veido centras ir yra labai pastebima) ir yra dalis kuriom padare geriau nei buvo taciau nera 100 patenkintos ir sulaukusios tokio rezultato kokio tikejosi...zinoma yra ir tokiu kurios labai patenkintos ir laimingos... Is tiesu tai cia is dalies laimes reikalas...
Gali issioperuot uz didele suma pinigu ir buti nepatenkintai ir gali nebrangiai taciau busi patenkinta... ax.gif
Zinoma, kuo daugiau reikia visko daryti (pertvara,galiukas,siaurinimas,kuprele ir t.t.) tuo yra didesne tikimybe kad bus kazkas netaip.. g.gif
Atsakyti
ai kvailas išsigalvojimas tos plastinės operacijos, pagaliau visi prieina prie tos išvados, kai kurie tai išmoko sunkiuoju būdu...
Atsakyti
Negalima taip teigti kad kvailas dalykas schmoll.gif Tiesiog reikia ivertinti visus veiksmus... Man tarkim labai keista kai merginos turincios didele nosi, ruosiasi plastinei operacijai ir nori mini nosytes... sitokiu poziuriu iskyla labai didele rizika...Pvz pas mane irgi tokia gan didoka nosyte, ir kuprele buvo didele, taciau as prasiau kad man tik paslifuotu kuprele ir daugiau nieko, nei darytu riestos nei ja trumpintu...ir tai po tokiu minimaliu pokyciu turejau tiek nervu, nors dar praejo tik 3 menesiai... kolkas as irgi prie tu kurios nera visiskai patenkintos, taciau jauciuosi daug grazesne ir yra tikrai geriau nei buvo smile.gif
Atsakyti
man labai sunku ir nebegaliu atkalbet saves nuo nedarymo op. lbai noriu, o dabar kai dabar turiu galimybe tai dar labiau sustiprejo noras:(
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2012 02 07, 18:46)
jei bent VIENA is ju,kuri norejo darytis ir paskaiciusi sia tema persigalvojo,tai jau yra pasiekimas ir didele nauda jai,nes galbut apsvarste,kad rizikuoti neverta,sutaupe pingu ir sveikatos ir apsisaugojo nuo galimu nepavykusiu rezultatu...


Manau, kad kiekviena pries guldamasi po skalperiu supranta, kad rezultatai gali buti tiek geri, tiek blogi (vis gi tai yra operacija, su visomis galimomis komplikacijomis). Manau dauguma darosi tokias operacijas, nes turima nosis kelia kompleksus ir trukdo gyventi. Tad tas rizikos apsvarstymas ir sprendimas nesidaryti operacijos yra tik salyginai teigiamas dalykas. Gal ta mergaite, issigandusi galimu blogu rezultatu, pasmerkia save visam gyvenimui tureti labai nemylima kuno dali, kuri trukdo jaustis pilnaverciu zmogumi. Be abejones, visada norima 100 proc gero rezultato, bet gal ir ne toks geras rezultatas vis tiek yra geriau uz pradini.... ax.gif

Nesiulykite pasiskaityti ankstesniu temu (skaiciau visas) ir susipazinti su galimomis/ buvusiomis komplikacijomis ir kiek daug mergaiciu nepatenkintu. Tiesiog butu idomu suzinoti, kiek is ju mieliau gyventu su savo naturalia nosimi, o kurios vis gi mieliau pasirinktu nosi po operacijos (kad ir ne su 100 proc geru rezultatu).
Atsakyti
QUOTE(Mistanke @ 2012 02 07, 21:24)
man labai sunku ir nebegaliu atkalbet saves nuo nedarymo op. lbai noriu, o dabar kai dabar turiu galimybe tai dar labiau sustiprejo noras:(


Jeigu jums labai labai ji trukdo ir jauciasi dideli kompleksa ir turite galimybe, as siulyciau darytis...Tik bliamba, stenkites kad butu kuo maziau "lysta" i jusu organizma...turiu omenyje nesiryskite darytis visko ka jums siulys gydytojas...kad butu aiskiau pasakysiu savo varianta...kai ejau pas viksraiti konsultacijai, jis man siule ir nosies galiuka mazinti (jis tikrai nera kazkoks per didelis), ir nosies pertvara operuoti (kvepavimas geras, ziurint is apacios gal ir kreivoka bet ciut imatoma), ir siule skelti kaula kuprelei pasalinti... Poto nuejau pas mane operavusi chirurga, ji mano mama siektiek pazysta... tai jis man tik siektiek paslifavo kuprele ir vienoje puseje daugiau nes buvo kuprele taip i sona atsikisus ir buvo kreivos nosies vaizdas...po operacijos man net melyniu nebuvo, po savaites atrodziau visiskai normaliai.. Jis tik mane pamates sake jog nenori manes operuot nes esu grazi biggrin.gif bet buvau pilnai apsisprendusi kad man to reikia, ir jis pats nusprende jog paslifuos tik minimaliai,tai kas man trukde... Pabreziu dar karta, kad nesu 100 proc patenkinta bet dabar jauciuosi grazi 4u.gif Esme tokia, neapsigaukite pirmu ispudziu, grazia aplinka ir graziais rodomais pavyzdiais ir bandymu itikinti jog viskas labai lengvai padaroma... anaiptol tikrai taip nera..tuo labiau su nosim 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2012 02 07, 19:46)
idomiai cia parasete,lyg sedeciau cia 4 metus ir atkalbineciau visas biggrin.gif


" jau kokie 4 metai kai dedu cia savo nuotraukas,pasakoju istorijas,atkalbineju..." ax.gif ir man nesusidare ispudis, jog as parasiau kad sedi istisus 4 metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Bambolina~ @ 2012 02 07, 22:56)
Manau, kad kiekviena pries guldamasi po skalperiu supranta, kad rezultatai gali buti tiek geri, tiek blogi (vis gi tai yra operacija, su visomis galimomis komplikacijomis). Manau dauguma darosi tokias operacijas, nes turima nosis kelia kompleksus ir trukdo gyventi. Tad tas rizikos apsvarstymas ir sprendimas nesidaryti operacijos yra tik salyginai teigiamas dalykas. Gal ta mergaite, issigandusi galimu blogu rezultatu, pasmerkia save visam gyvenimui tureti labai nemylima kuno dali, kuri trukdo jaustis pilnaverciu zmogumi. Be abejones, visada norima 100 proc gero rezultato, bet gal ir ne toks geras rezultatas vis tiek yra geriau uz pradini....  ax.gif

Nesiulykite pasiskaityti ankstesniu temu (skaiciau visas) ir susipazinti su galimomis/ buvusiomis komplikacijomis ir kiek daug mergaiciu nepatenkintu. Tiesiog butu idomu suzinoti, kiek is ju mieliau gyventu su savo naturalia nosimi, o kurios vis gi mieliau pasirinktu nosi po operacijos (kad ir ne su 100 proc geru rezultatu).


as asmeniskai manau,kad jeigu zmogus "pasmerkia" save gyventi nelamingai tik del netobulos nosies turi visu pirma psichologiniu problemu,neveltui rimti chirurgai uzsienyje visu pirma siuncia zmones pas psichologus,paskui operuoja...Isivaizduokit jei toks zmogus darosi operacija,ir jam nepavyksta..tada isvis pasaulio pabaiga...Patikekit merginos ne visos zino,kuo rizikuoja..Galvoja,tai va jei nepavyks,tai bus galima antrine daryt..bile kad daryt,kad tik kitokia nosi turet..Apie nepavykusias op info nera,pvz kodel moterys darydamosis krutines operacija yra supazindinamos,kad po 10 metu joms reikes keisti implantus..Kodel pries nosies op,joms nera pasakoma,kad nosis labai gretai arba nelabai gali susmukti zemyn(labai nereretas reiskinys,vienoms po metu,kitoms po 7) ir tuo atveju reikalinga antrine op?Labai daug yra aspektu,su kuriais pacientas nera supazindinimas ir tai nera teisinga..

Aisku,visu 100 procentu yra geriau naturali netobula nosis nei operuota ir su trukumais!Gal kai kuriais atvejais zmogui gali ir atrodyti,kad nosis nors ir su trukumais atrodo geriau,bile tik ne naturali nosis..Tiesiog normalu jeigu kaip jus sakot zmogus visa gyvenima kentejo su sava nosim,jam bet kokia nosis atrodys grazesne nei savo..bet veliau ir pats zmogus pradeda pastebeti trukumus ir suprasti situacija..Labai daznas reiskinys,kad pvz pagerinamas profilis,bet is priekio nosis pasikeicia,pasidaro platesne..as to nelaikau sekmingu rezultatu,nes klientui nera pasakoma is pradziu,kad nosis gali isplateti,nes kai nuimamas kupreles kaulas,audiniai taip sukrinta ...

Viskas manau yra ok,nosies operacija yra tikras issigelbejimas daug kam,bet zmogus TURI zinoti kuo rizikuoja ir kur kisa nosi mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2012 02 07, 23:22)
as asmeniskai manau,kad jeigu zmogus "pasmerkia" save gyventi nelamingai tik del netobulos nosies turi visu pirma psichologiniu problemu,neveltui rimti chirurgai uzsienyje visu pirma siuncia zmones pas psichologus,paskui operuoja...

Manau, kad labai saliskas vertinimas. Jums nepatiko, kad zmones jus bado pirstais po nevykusios operacijos, norejote tai keisti. Turbut yra nemazai merginu, i kurias del naturalios noseis taip pat gatveje atsisuka (ne geraja prasme) ir tai jos nori keisti. Sakote, jog tokias problemas daznai isprendzia psichologai. Gal tada ir Jums riekejo po nesekmingos operacijos kreiptis i psichologa ir bandyti susigyventi su nesekmingos operacijos pasekmemis? Gal butu padejes susitaikyti su nesekme ir butu isvengta visu kitu operaciju? Cia aisku retorika. Nieko izeisti, pasmerkti ar pateisinti nenoriu. Tiesiog siaip mastau.

Nemanau, kad kas gulasi po skalperiu nepasidomejes pasekmemis. Visur yra rizika: koreguojant nosi, tempiant rauksles, net leidziant botulina. Pries nemazai metu buvo atvejis, kad darant nosies operacija mergina patyre koma (kas dare nepamenu, bet dare lyg tai Vilniuje). Ir ka? Vis tiek va yra forumai, kur plepa merginos, kurios tokias operacijas darosi. Galima kalbeti apie nevykusias operacijas, komplikacijas ir t.t., bet zmones vis tiek ta darysis. Ir tikes, kad gal jiems viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Bambolina~: 08 vasario 2012 - 10:42
QUOTE(~Bambolina~ @ 2012 02 08, 10:35)
Manau, kad labai saliskas vertinimas. Jums nepatiko, kad zmones jus bado pirstais po nevykusios operacijos, norejote tai keisti. Turbut yra nemazai merginu, i kurias del naturalios noseis taip pat gatveje atsisuka (ne geraja prasme) ir tai jos nori keisti. Sakote, jog tokias problemas daznai isprendzia psichologai. Gal tada ir Jums riekejo po nesekmingos operacijos kreiptis i psichologa ir bandyti susigyventi su nesekmingos operacijos pasekmemis? Gal butu padejes susitaikyti su nesekme ir butu isvengta visu kitu operaciju? Cia aisku retorika. Nieko izeisti, pasmerkti ar pateisinti nenoriu. Tiesiog siaip mastau.

Nemanau, kad kas gulasi po skalperiu nepasidomejes pasekmemis. Visur yra rizika: koreguojant nosi, tempiant rauksles, net leidziant botulina.  Pries nemazai metu buvo atvejis, kad darant nosies operacija mergina patyre koma (kas dare nepamenu, bet dare lyg tai Vilniuje). Ir ka? Vis tiek va yra forumai, kur plepa merginos, kurios tokias operacijas darosi. Galima kalbeti apie nevykusias operacijas, komplikacijas ir t.t., bet zmones vis tiek ta darysis. Ir tikes, kad gal jiems viskas bus gerai.  4u.gif

Darė Klaipėdoje, gydytoja Kukanova. Kukanova buvusi akių gydytoja. Bet kiek domėjausi, tai klinikinė mirtis ištinka dėl organizmo reakcijos į narkozę g.gif gal kas patikslinti galėtų, jei žino tokią info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blogytė: 08 vasario 2012 - 10:59
QUOTE(~Bambolina~ @ 2012 02 08, 10:35)
Nemanau, kad kas gulasi po skalperiu nepasidomejes pasekmemis. Visur yra rizika: koreguojant nosi, tempiant rauksles, net leidziant botulina.  .... Galima kalbeti apie nevykusias operacijas, komplikacijas ir t.t., bet zmones vis tiek ta darysis. Ir tikes, kad gal jiems viskas bus gerai.  4u.gif


Bambolina,

taip dare daro ir darysis... Tik kai as dariausi, forume tuo metu apie blogybes nelabai kas kalbejo. Visos lyg ir patenkintos buvo.... ir nuotrauku su melynemis po op niekas netalpino i pasta... Atrodo zinojau, ko galiu tiketis, bet buvau pritrenkta to, koki vaizda pamaciau atsikelusi po narkozes....

Gal del to cia mergaites ir diskutuoja taip smulkmeniskai, kad kuo aiskiau nusipiestu vaizdas apie galimus nemalonumus. Bet faktas ir tai, kad viska suvoki, kaip yra is tikro - tik perejes per tai. Skaityk neskaites, bet realybe buna pribloskianti smile.gif

Nezinau, ar mano isvaizda realybeje (ne nuotraukose, kur mes jas atrenkam tik grazias viesiems pasirodymams) pagerejo ar pablogejo. MB mylejo ir myli taip pat, tevai nesako, kad pagrazejau.... Draugai ne visi net zino ir pastebejo o ir paklausti kazkaip kvaila, juk visvien jei ir blogesnis vaizdas - nesakys to tiesmukai, kad neiskaudintu smile.gif
Taip ir gyvenu su dvejonemis - vertejo-nevertejo smile.gif

Bet vat jei po kokiu 5 metu man nosis susmuks - tada bus unsure.gif
Atsakyti
O dėl ko nosis susmunka ar įdumba po ilgesnio laiko po op? Vis galvoju, o kas senatvėje bus su ta nosim? g.gif
Atsakyti