Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms :)

QUOTE(pašnekutė @ 2012 11 14, 14:21)
Ir aš  rolleyes.gif
na, ar aš čia pasenau, ar kas, bet tiek i-nete idėjų, ir visos jau atrodo matytos  doh.gif Nu, niekaip negaliu apsistot ties kokia. O jau lapkričio vidurys... Seniau jau nuo lapkričio pradžios pradėdavau kažką dryti, o dabar...  unsure.gif
Man panika  scare.gif

Gera proga savo idejas realizuoti, sugalvoti kaska savo, naujo ir niekur nematyto mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,as nelabai i tema,bet ieskau pagalbos.Gal uzmatet kur nors tema apie kaledini stala ir jo puosyba?Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Wild Cherry, gražu, gal galit įdėti nuorodą iš kur nuotraukos, norėčiau išsisaugoti... 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
https://www.facebook...2...e=1
ne manes prasei, bet prasom smile.gif
Atsakyti
ačiū, nusimato smagus darbelis su vaikais Kūčių vakare.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Comet @ 2012 11 14, 17:20)
Gera proga savo idejas realizuoti, sugalvoti kaska savo, naujo ir niekur nematyto  mirksiukas.gif  4u.gif


hihihi.gif Jei tik nusileis ta idėja iš dangaus - būtinai įgyvendinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

savaitgalį prisipirkau putplasčio didelių snaigių. Gal kas turite įdomių idėjų, kaip jas papuošti, padekoruoti? ax.gif Iš anksto ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Drugelis* @ 2012 11 19, 12:13)
Sveikos,

savaitgalį prisipirkau putplasčio didelių snaigių. Gal kas turite įdomių idėjų, kaip jas papuošti, padekoruoti?  ax.gif  Iš anksto ačiū smile.gif


gal bandyt dekupazuot, dazyti akriliniais dazais ir klijuoti kokiais blizguciais g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(*Drugelis* @ 2012 11 19, 12:13)
Sveikos,

savaitgalį prisipirkau putplasčio didelių snaigių. Gal kas turite įdomių idėjų, kaip jas papuošti, padekoruoti?  ax.gif  Iš anksto ačiū smile.gif


Kur pirkot? Kiek kainavo? Mastau ir as, kad man reiktu tokiu ax.gif
Atsakyti
musu eglutes, pirmas bandymas, gal neblogai visai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2012 11 22, 00:13)
musu eglutes, pirmas bandymas, gal neblogai visai

Eglutės tiesiog jėga! thumbup.gif

QUOTE(Wild Cherry @ 2012 11 15, 01:02)

Gražu ir originalu. thumbup.gif
Atsakyti