Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms :)

QUOTE(laurrutte @ 2012 11 28, 16:21)
O del advento vainiko, nu nesumastau kur ji statyt kad armija burunduku nesunaikintu rolleyes.gif

Labai gražu! Tai čia dėl tų pačių burundukų ir vokeliai taip aukštai biggrin.gif Beja, o kas juose?
Atsakyti
http://www.newton.ua...work.html?n=214 grazu ir lengva

http://www.liveinter.../post245817493/ grazu
Atsakyti
Mes jau pasiruose 4u.gif tik aisku viskas gyvai atrodo graziau nes lemputes zypsi, ir seip neina perteikt visko ant foto taip kaip gyvai..
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(RoyalBlue @ 2012 11 29, 00:58)
Mes jau pasiruose  4u.gif ]


pries menesi laiko blink.gif ? as labai nemegstu tokio kaledu laukimo, kai pries menesi visi puosiasi, parduotuves is tolo rekia , kad jau kaledos, po dvieju savaiciu bloga nuo visu egluciu ir ziasliuku buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RoyalBlue @ 2012 11 28, 23:58)
Mes jau pasiruose  4u.gif (..)

thumbup.gif as vis dar tveriu, nors jau nekantrauju.. bet jau tuoj tuoj, gal iki advento pradzios istversiu smile.gif) sventems vaziuosim pas tevus, tai norisi ir savuose namuose tos nuotaikos paturet

QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 29, 08:12)
pries menesi laiko  blink.gif ? as labai nemegstu tokio kaledu laukimo, kai pries menesi visi puosiasi, parduotuves is tolo rekia , kad jau kaledos, po dvieju savaiciu bloga nuo visu egluciu ir ziasliuku buna  doh.gif

doh.gif nemegsti tai nedaryk, kam kitam dziaugsma temdyt
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2012 11 29, 09:59)
doh.gif nemegsti tai nedaryk, kam kitam dziaugsma temdyt


nedarau..bet ir nemegstu , kai visi negali palaukt kazkiek ir jau ziurek zybsi kas antram lange lemputes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 29, 08:12)
pries menesi laiko  blink.gif ? as labai nemegstu tokio kaledu laukimo, kai pries menesi visi puosiasi, parduotuves is tolo rekia , kad jau kaledos, po dvieju savaiciu bloga nuo visu egluciu ir ziasliuku buna  doh.gif

puošias turbūt tie, kuriem nebūna bloga ax.gif
man asmeniškai labai faina kalėdinė nuotaika namie ir pasipuošus iš anksto man nieko nesgadina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 29, 09:01)
nedarau..bet ir nemegstu , kai visi negali palaukt kazkiek ir jau ziurek zybsi kas antram lange lemputes  doh.gif

kam patinka, kam gerai, pas tuos ir žybsi ir kodėl jie turi sukt galvą kaimynam patinka, ar ne biggrin.gif mano kaimynų išvis daug stačiatuikių, kuriem Kalėdos vėliau, juos gal dvigubai nervina, nu bet manęs u-tat ne biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif RoyalBlue, labai.. labai gražu wub.gif ir nesvarbu, kad aš dar nesipuošiu, užtat idėjų pasisemt galima iš kitų 4u.gif ačiū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 11 29, 10:04)
puošias turbūt tie, kuriem nebūna bloga  ax.gif
man asmeniškai labai faina kalėdinė nuotaika namie ir pasipuošus iš anksto man nieko nesgadina  biggrin.gif



pauosti namai graziai thumbup.gif bet, mano nuomone, ankstoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 29, 09:01)
nedarau..bet ir nemegstu , kai visi negali palaukt kazkiek ir jau ziurek zybsi kas antram lange lemputes  doh.gif

o man kaip tik patinka rolleyes.gif pernai i darzeli eidami pakeliui jau turejom pakeliui su vaikais keleta nuolatiniu "stoteliu" kur ziuredavom kaip languose lemputes skirtingai mirksi, kokios figuros padarytos, kokios spalvos. Man po pilko lapkricio gruodzio svieseles tokia atgaiva. O po svenciu kas telieka - jau pavasario laukt ir seklas rusiuot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 29, 09:12)
pries menesi laiko  blink.gif ? as labai nemegstu tokio kaledu laukimo, kai pries menesi visi puosiasi, parduotuves is tolo rekia , kad jau kaledos, po dvieju savaiciu bloga nuo visu egluciu ir ziasliuku buna  doh.gif


Nu nesuprantu žmonių, kuriems bloga, bet visvien lenda į Kalėdines temas... Visvien žiūri ir pirktinasi. Nueikit kitur. Ir negadinkit kitiems nuotaikos. Kuriems ne bloga, o kaip tik gera laukti tos šventės. O jau kaip lauksim tos šventės - KIEKVIENO ASMENINIS REIKALAS. Man patinka pasipuošus - taip ir darysiu. (Man laaaaaabai šiuo metu trūksta šviesos.) Kam patinka laukti apsikuitus rutinoje ir viskuo besipiktinant - pirmyn.
Bet tai piktinkitės sau patyliukais arba susikurkit atskirą Kalėdų laukimo nekentėjų temą. Aš ten neužsuksiu. Pažadu biggrin.gif

Dar pagalvojau: "Niekada nesakyk - niekada"... doh.gif Gal kada nors ir aš prarasiu ūpą. Na, bet dar ne šiemet rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 29 lapkričio 2012 - 10:27
QUOTE(pašnekutė @ 2012 11 29, 11:25)
Nu nesuprantu žmonių, kuriems bloga, bet visvien lenda į Kalėdines temas...


man ne bloga, ir ne nuo kaledu biggrin.gif man tiesiog per anksti.
Atsakyti