Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms :)

QUOTE(3lena @ 2012 12 02, 16:30)
as irgi pries ankstyvas puosmenas savo namuose, turim tik advento vainika kol kas, bet jei kiti puosias - tegu. Ju reikalas smile.gif Man tikrai nuo to galvos neskauda taip sakant  biggrin.gif O cia sukeltos papuostu namu nuotraukos super (saunuoles mamytes thumbup.gif )

aš ir nesuprantu tokio ankstyvo puošimosi g.gif bet taip pat žiūriu į tai tolerantiškai, nes na visi mes skirtingi, absurdiška būtų dėl to pulti žmogų smile.gif
Padarius advento kalendorių, galima karpyti snaiges, kitus karpinius, pradėti daryti rankų darbo atvirukus, korteles prie dovanų, kepti meduoliukus, pasipuošti langus, duris, prisirinkti geros Kalėdinės muzikos, tada rinkti ir pirkti ar gaminti dovanas ir jau tada eglutės puošimas. Žodžiu veiksmo ir užsiėmimo daug čia su Kalėdom doh.gif
Aš pavyzdžiui šiandien rinkausi medžiagas vainikui miškely, susukau, padžiovinau apelsinų kitom dienom dekoruosiu, taip palengva pamažu pasimėgaudama wub.gif
Atsakyti
Štai mano darbeliai:
1. Mūsų namų advento vainikas,
user posted image
2. Mano mamai padarytas ir įteiktas,
user posted image
3. Ant namo durų. Tuoj eisime kabinti smile.gif
user posted image
Liks dar du pagaminti - vyro mamai ir vyrui į kabinetą. Gal dar sau į kabinetą padarysiu smile.gif
4. Advento kalendorius
user posted image
Atsakyti
Sveikos darbstuoles smile.gif .
Noreciau ir as koki vainika pasidaryt arba bent jau papuosima ant stalo su tikra pusies saka arba egles, bet ar nenubyra spygliai iki menesio pabaigos g.gif .
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2012 12 02, 21:23)
Sveikos darbstuoles  smile.gif .
Noreciau ir as koki vainika pasidaryt arba bent jau papuosima ant stalo su tikra pusies saka arba egles, bet ar nenubyra spygliai iki menesio pabaigos  g.gif .

Nubyrės, bet aš viską sukomponavau lėkštėje, vidurį pripildžiau ir visiškai jos nesimato. Tad ant stalo spyglių bus minimaliai. O ta mažmožiuką šluosiu ir tiek bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 12 01, 15:16)
laabai gražu. Tik mano patarimas nuimkit laikinai tuos rėmelius, namie gal ir nieko, bet iš lauko gražiau atrodys, kai nesimatys tų nugarėlių kartoninių mirksiukas.gif šiaip labai liuks smile.gif

Aciu uz patarima , manau taip ir padarysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2012 12 02, 22:27)
Nubyrės, bet aš viską sukomponavau lėkštėje, vidurį pripildžiau ir visiškai jos nesimato. Tad ant stalo spyglių bus minimaliai. O ta mažmožiuką šluosiu ir tiek  bigsmile.gif

Ar nebus taip, kad per sventes, ant stalo ta pusele atrodys kaip obelis be lapu rolleyes.gif .
Na gal dar truputi palauksiu ir bandysiu ne vainika daryt, o kazkaip dekoruot , kad tos sakeles pasiektu vandeni smartass.gif . Vat beliko surast varianta toki, kad tai butu mano pintame padekle (truputi krasteli turi jis) rolleyes.gif gal i kokias kempines susmaigstyti ... bet misko irgi nenoriu unsure.gif . Vadinasi, kad dar reikia ideju ieskot smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2012 12 02, 20:23)
Sveikos darbstuoles  smile.gif .
Noreciau ir as koki vainika pasidaryt arba bent jau papuosima ant stalo su tikra pusies saka arba egles, bet ar nenubyra spygliai iki menesio pabaigos  g.gif .

naudokit mėlynių šakeles wink.gif dabar tos šakelės tokios plikos, be lapelių, bet jos turi daug šakučių, tai gražiai atrodo. Ir žiūrint kaip bedarysi ar laisvesnį- tai toks turtingas, išsitaršiusiom šakutėm bus, ar apvyniosit žilka/siūlu visą ir taip sutvirtinsit, kūdesnį padarysit. Anyway, daug geriau už spygliuočius, nes kabant nešiukšlina, o šakelių galus dar galima nupurkšti, padažyti..pati tik šiemet pamačiau kaip vainikai iš tų šakelių atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Nu lietuvoj, taip yra, kad velai puosiames o va kur mes gyvenam visi puosiasi anksti smile.gif
O sakeles, kad nevystu smaigstykit I oaze paliesit ir laikys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2012 12 02, 21:23)
Sveikos darbstuoles  smile.gif .
Noreciau ir as koki vainika pasidaryt arba bent jau papuosima ant stalo su tikra pusies saka arba egles, bet ar nenubyra spygliai iki menesio pabaigos  g.gif .

Jei darysit is pusies, tai ji beveik nebyra, o egle taip nubyres greitai
Atsakyti
Jei norit spygliuociu -tai arba pusele, o jei butinai egles noris -tai is dygiosios egles sakeliu darykit -tos gerokai ilgiau laiko mirksiukas.gif dar kenis irgi gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 03 gruodžio 2012 - 08:03
QUOTE(Jūros Deivė @ 2012 12 02, 21:10)

Labai grazu viskas 4u.gif Ypac patiko kalendoriaus ideja. Kitais metais ir as taip darysiu thumbup.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=jsaUOrcdjPo
labai lengva ideja, pasiziurekite 4u.gif
Atsakyti