Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms :)

Pagaliau įsivažiuoja diskusijos Kalėdinėmis temomis bigsmile.gif
šiemet prisirinkau visokių konkorėžių, mėlynų samanų - darysiu burbulus ant eglutės. Pernai prisidariau "žaisliukų" iš graikinių riešutų. Dar nagų laku nudažiau - labai gražiai žėri, kai mirksi lemputės. Ir dar padariau burbulus iš gilių kepurėlių - suklijavau jas karštais klijais į erdvinį burbulą, o kraštelius klijais su blizgučiais aptepiau.. Na man labai gražiai atrodo smile.gif šiemet eglutę puošiu tik žaisliukais iš gamtos gražumynų 000059.gif
Atsakyti
Aš irgi jau ieškau minčių, kaip šiemet puošiu namus. Jau turiu idėja kaip langus puošiu ax.gif Norisi, kad ne tik man gražu būtų, o ir gatve einantiems žmonėms kalėdinė nuotaika atsirastų ax.gif bigsmile.gif
Rastos idėjos iš interneto platybių biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
kam gražiai nesiseka iskarpyti snaigių 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dejaneira @ 2013 11 06, 13:46)
Ir dar padariau burbulus iš gilių kepurėlių - suklijavau jas karštais klijais į erdvinį burbulą, o kraštelius klijais su blizgučiais aptepiau.. Na man labai gražiai atrodo smile.gif

gal turit foto kaip atrodė g.gif
man patiko šioj foto su kepurėlėm bigsmile.gif
user posted image
aš šiemet darau medžiagėlėm puoštus,bet man kažko jiems trūksta iki šventinių,gal medžiaga netokia g.gif
user posted image
Atsakyti
O kuo čia konkorėžiai nudažyti? g.gif balti tai matyt su dirbtiniu sniegu nupurkšta, o žali ir raudoni? Baisiai jau gražūs bigsmile.gif
O snaigių aš jau prisikarpius turiu. Šiemet pirmą kartą karpiau. Anksčiau kažkokios kreivos šleivos gaudavosi, o pasirodo neteisingai popierių lanksčiau doh.gif
Man dar labai gražu karpiniai ant lango.. va čia yra gražių idėjų:
http://www.gami.lt/k...i-is-popieriaus
man tas varpelis jau toks gražus smile.gif
Papildyta:
*MONAMI*, deja, bet neturiu.. bet praktiškai tokios pat, kaip Jūsų įkeltoje penktoje nuotraukoje, tik aš tepiau pačius gilių kepurėlių pakraštėlius, o čia patepliota daug daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dejaneira: 06 lapkričio 2013 - 19:17
QUOTE(alexx @ 2006 12 06, 15:13)
Ant palanges istiesti biski storesniu sluoksniu agro pleveles, o tarp jos graziai isdelioti lemputes


Sveikos darbštuolės.. aš jau kelinta diena taip pat naršau po interną, ieškau idėjų. Labai sužavėjo kalėdinis miestelis, tikrai jį darysiu, tik iškilo klausimas, ar nuo lempučių neįkaista ta agro plėvelė (nekyla gaisro pavojus)?
Atsakyti
QUOTE(Dejaneira @ 2013 11 06, 19:16)
O kuo čia konkorėžiai nudažyti? g.gif  balti tai matyt su dirbtiniu sniegu nupurkšta, o žali ir raudoni? Baisiai jau gražūs bigsmile.gif


Aš tai daryčiau taip: patepčiau lipalo ir uzbarstyčiau blizgučių biggrin.gif Nors būna ir klijų su blizgučiais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milera: 06 lapkričio 2013 - 20:08
Milera, tikrai geras variantas su lipalu ir blizgučiais, man nesusigalvojo taip paprastai biggrin.gif galvojau gal kokie purkškikliai ar dar koks biesas yra naudojami ax.gif turiu klijų su blizgučiais, bet man taip gražiai nesigauna tuos konkorėžius apipavidalint schmoll.gif
Atsakyti
puiki pamokele kankoreziams dekoruot smile.gif

http://www.youtube.c...h?v=2pzfJm66zx8
Atsakyti
Taip ir yra - lipalas + blizgučiai bigsmile.gif o aš suku galvą, kaip gi čia padaryta doh.gif ačiū sraige už nuorodą 4u.gif
Atsakyti
O kad spalvoti būtų,įpilkit guašo
Aš taip laikraštinukus dažiau lipalas plius baltas ir kokios nors spalvos guašas
Atsakyti
Turiu klausimelį smile.gif
https://www.facebook...f_t=photo_reply
Ar neprilinpa siulai prie popieriaus, kai jį reikia nuimti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasukasxx @ 2013 11 17, 19:46)
Turiu klausimelį  smile.gif
https://www.facebook...f_t=photo_reply
Ar neprilinpa siulai prie popieriaus, kai jį reikia nuimti?  blush2.gif


paciam Fb po sita nuotrauka yra toks ats klausimas ir atsakymai rolleyes.gif

"Manau jei ant pagrindo užvyniojus tarkim kepimo popieriaus, tai neturėtų prilipt"

"as dariau man pirma karta prilipo, tai apklijavau lipnia juostele visa lapa ir tik tada pyliau klijus ir viskas gerai gavosi Arba bandykit daryt ant slidaus lapo"
Atsakyti