Įkraunama...
Įkraunama...

Biskvitas

QUOTE(moony @ 2008 12 05, 21:02)
Dariau pagal sita recepta, gavosi medinis blynas  verysad.gif  verysad.gif Net perpus perpjaut nebuvo ymanoma verysad.gif

Taip ir turėjo gautis g.gif Aš tokiam kiekiui miltų ir cukraus, naudoju 8 kiaušinius, ir krakmolą įskaičiuoju į miltų kiekį. Tai pas tave gavosi per daug 50 g miltų ir dar krakmolo 2 šaukštais schmoll.gif
Atsakyti
Negalvojau kad taip sudetinga iskepti biskvita blush2.gif Receptuku tiek daug, reiks kita kart pagal kitoki bandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2008 12 06, 18:25)
Negalvojau kad taip sudetinga iskepti biskvita blush2.gif  Receptuku tiek daug, reiks kita kart pagal kitoki bandyt mirksiukas.gif

Man irgi nelabai sekdavos verysad.gif kol neatradau paaiškinimo apie biskvitinę tešlą smile.gif thumbup.gif Dabar visada kuo puikiausiai pavyksta thumbup.gif

Tai dabar visada vadovaujuos tokiom proporcijom: 25 g miltų vienam kaiušiniui ir tiek pat cukraus cool.gif 30 g cukraus, laaabai jau saldus gaunas, o ypač jeigu tortui kokiam, kai lakštai sulaistomi saldžiu sirupu tai iš vis cukrų mažinu kone perpus ax.gif
Atsakyti
Bet gi tada vien kiausiniai lieka g.gif Tai ir skonis atitinkamas turetu gautis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 12 06, 20:21)
Bet gi tada vien kiausiniai lieka g.gif Tai ir skonis atitinkamas turetu gautis rolleyes.gif

Normalus purus, minkštas biskvitas smile.gif O skonis biskvitiškas bigsmile.gif O koks turėtų būti? tongue.gif O pridėjus daugiau miltų tai normalu, kad gaunasi kieta masė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 06 gruodžio 2008 - 20:29
QUOTE(Owly @ 2008 12 06, 20:29)
Normalus purus, minkštas biskvitas smile.gif O skonis biskvitiškas  bigsmile.gif  O koks turėtų būti?  tongue.gif  O pridėjus daugiau miltų tai normalu, kad gaunasi kieta masė  4u.gif

As tiesiog su naminiais biskvitais nedraugauju (man jie kiausiniu smirda), tai renkuosi tuos variantus, kur daugiau ingridientu blush2.gif Gal ne visai tikras biskvitas gaunasi, bet cia jau skonio reikalas rolleyes.gif
Atsakyti
Gal man kasnors galetu paaiskinti kaip isimti biskvita is skardos (formos)? ax.gif nu kiek bekepciau jis man prilimpa prie dugno ir sono ir daryk tada ka nori, ir su peiliu pjaustau ir dar visokiausiu budu prisimastau, o finise belieka jy ismesti doh.gif bandziau kepti ant kepimo popieriaus bet ir prie jo prilipo, suvilgiau vandeniu bet buvo lygiai tas pats, su popierium nuplesiau puse biskvito lotuliukas.gif cia kaip suprantu todel kad y biskvita nesideda jokiu riebalu g.gif pirma karta kai kepiau ne ant popieriaus buvau gausiai istepus riebalais bet nepadejo....
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2009 01 29, 11:49)
Gal man kasnors galetu paaiskinti kaip isimti biskvita is skardos (formos)?  ax.gif  nu kiek bekepciau jis man prilimpa prie dugno ir sono ir daryk tada ka nori, ir su peiliu pjaustau ir dar visokiausiu budu prisimastau, o finise belieka jy ismesti doh.gif  bandziau kepti ant kepimo popieriaus bet ir prie jo prilipo, suvilgiau vandeniu bet buvo lygiai tas pats, su popierium nuplesiau puse biskvito lotuliukas.gif cia kaip suprantu todel kad y biskvita nesideda jokiu riebalu g.gif  pirma karta kai kepiau ne ant popieriaus buvau gausiai istepus riebalais bet nepadejo....

o kokioj formoj kepi isardomoj ar paprastoj?
Atsakyti
kai kepiau biskvita vyniotiniui kepiau "blekoj" , kita karta kepiau stikliniame inde, o trecia karta kepiau isardomoj formoj 4u.gif
Atsakyti
Ir visus kartus atkrapstyt negalejai? Bleka tikrai reikia uzklot popierium, isardoma forma irgi geriau iskloti, is stiklinio manau tinrai sunkiai issitrauks g.gif
Geriausiai daryti isardomoj, paties ant dugno popieriaus, o krastus gali truputi aptepti sviestu ir, tarkim, apibarstyti trupiniais, bet ne iki pat formos virsaus, nes neleis riebalai biskvitui kilti.
Atsakyti
Aha visus kartus taip pat g.gif aciu uz patarimus, bandysiu dar kartely kepti 4u.gif


QUOTE(Masiania* @ 2009 01 29, 14:23)
Ir visus kartus atkrapstyt negalejai? Bleka tikrai reikia uzklot popierium, isardoma forma irgi geriau iskloti, is stiklinio manau tinrai sunkiai issitrauks g.gif
Geriausiai daryti isardomoj, paties ant dugno popieriaus, o krastus gali truputi aptepti sviestu ir, tarkim, apibarstyti trupiniais, bet ne iki pat formos virsaus, nes neleis riebalai biskvitui kilti.

Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2009 01 29, 13:29)
Aha visus kartus taip pat g.gif aciu uz patarimus, bandysiu dar kartely kepti 4u.gif

Parasyk paskui, ar pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti