Įkraunama...
Įkraunama...

Biskvitas

QUOTE(Srove @ 2009 08 18, 21:02)
Rafaelo svajone

5 dideli kiausiniai
230 gr.cukraus
230 gr. miltu
65gr.aliejaus
1 did.pakelis vanilinio cukraus
20 gr.kepimo milteliu

Kremui:

1 indelis kondensuoto
200 gr.sviesto gero
450 gr.grietineles
2 pakeliai tirstiklio
50 kokoso drozliu

radau si receptuka iskilo keletas klausimu.
kondensuotas pienas, tai cia tas saldintas kondensuotas pienas ?
tirstiklis, gal galima foto ? kas tai perdaiktas
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 04 28, 21:10)
Biskvitas

..........

LABAI SKANUS BISKVITAS thumbup.gif  biggrin.gif

Ka tik iskepiau si biskvita - iskilo graziai, nesukrito, bet va prilipo sonai. Buvo parasyta, kad nereikia niekuo tepti krastu, bet gal reikejo? Pries isimdama, pravedziau krastus peiliu ir atrodo, kad taip sugadinau sonus - jie nera labai grazus. Aisku skoniui nemaisys, bet noreturi ir graziu sonu smile.gif Gal prilipo todel, kad kepimo forma tikrai ne pirmos jaunystes???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 kovo 2012 - 18:47
QUOTE(kristynka* @ 2012 01 22, 23:38)
radau si receptuka iskilo keletas klausimu.
kondensuotas pienas, tai cia tas saldintas kondensuotas pienas ?
tirstiklis, gal galima foto ? kas tai perdaiktas

kondensuotas pvz toks:
[attachmentid=219619]
o tas tirstiklis tai cia grietineles standiklis, atsaldyta grietinele su vos citrinos rugsteles ir cukriuko puikiai issiplaka ir be jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 08 vasario 2012 - 20:53
QUOTE(ataner.s @ 2012 02 08, 16:27)
Ka tik iskepiau si biskvita - iskilo graziai, nesukrito, bet va prilipo sonai. Buvo parasyta, kad nereikia niekuo tepti krastu, bet gal reikejo? Pries isimdama, pravedziau krastus peiliu ir atrodo, kad taip sugadinau sonus - jie nera labai grazus. Aisku skoniui nemaisys, bet noreturi ir graziu sonu smile.gif Gal prilipo todel, kad kepimo forma tikrai ne pirmos jaunystes???

labas,
kepimo formos šonus reikia pabarstyti miltais ir pakratyti iš visų pusių. Tepti riebalais šonų nepatariama dėl to, kad iškilęs biskvitas „nučiuožia“ ir sukrenta.
Tačiau biskvitas iš 10 kiaušinių 28 cm formai gal daugoka? Kepu iš kokių 7, jei L dydžio. Labai paprastai: kiek kiaušinių, tiek šaukštų cukraus, tiek pat miltų, kepimo miltelių, kvapų, o jei reikia - priedų. Baltymus plaku atskirai su trupučiu šalto vandens, o trynius su cukrumi ir trupučiu šilto vandens - man nėra geresnio biskvito, kaip šis. Kepimo popierimi dengiu tik dugną.
O formos pas mane yra visokios- ir iš močiutės likusios, ir naujos. Dar tos senosios ir geresnės.
Atsakyti
Aciu uz patarima del miltu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2011 03 09, 13:36)
Pabandykite išsikepti šį  biskvitą,
Paprastas biskvitas
4 kiaušiniai
1 stiklinė cukraus (aš dedu mažiau)
0,5 stiklinės miltų
0,5 stiklinės krakmolo
1 arbatinis šaukštelis kepimo miltelių
Baltymus išplakti su cukrumi iki standžios masės, po to po vieną dėti trynius ir išmaišyti iki vientisos masės. Tada sudėti miltus sumaišytus su krakmolu ir kepimo milteliais ir atsargiai išmaišyti.
Kepti 170 C apie 30-40 min.(priklauso nuo orkaitės)



O man jis susmego verysad.gif Atrodo viską dariau, kaip parašyta, bet turbūt, vis dėlto kažką ne taip. na nieko, panaudosiu cheese cake pagrindui biggrin.gif nes sausaininis visai nepatiko
Atsakyti
Katik iškepiau pagal Domi95 receptą , atrodo gražiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos.Noriu paklausti,kokius miltus naudojat biskvitui kepti?
Atsakyti
QUOTE(Blyksnis @ 2012 03 17, 18:04)
Sveikos.Noriu paklausti,kokius miltus naudojat biskvitui kepti?

bet kokius, 550D.. kiek bandžiau firmų, skirtumo nepajaučiau.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 10 20, 11:46)
Kepiau Rafaelo biskvita visa iš karto ir gavosi  thumbup.gif , nebekepsiu aš to "senovinio" daugiau niekada,produktu gadinimas  doh.gif


Man lygiai taip pat- iki šiol biskvitai būdavo "misija neįmanoma". Kol prisiskaičius gerų atsiliepimų nusprendžiau surizikuot ir iškept Rafaelo biskvitą - gavosi puikiai thumbup.gif visi, kas valgė, galvojo kad pirktinis lotuliukas.gif toks purus ir šviesus...
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 03 17, 18:40)
bet kokius, 550D.. kiek bandžiau firmų, skirtumo nepajaučiau..  4u.gif

paskutiniu metu pora kart kepiau iš malsenos miltų(taippat 550D),bet kažko nekoks biskvitas gavosi verysad.gif .Nesupratau,ar tai miltai kalti,ar aš jau nebemoku to biskvito ''užmaišyti''
Atsakyti
Sveiki,
kadangi biskvitą kepsiu pirmą kartą, tai iškilo toks sklausimas g.gif
Jei jį išsikepčiau ketvirtadienį, o tik šeštadienį pertepčiau. Ar nebus blogai?
Kiek laiko jie gali stovėti?
Atsakyti