Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 11 tema

QUOTE(Ducky @ 2012 01 10, 16:46)
Kodėl čia taip liūdna  g.gif  na tuomet praskaidrinsiu nuotaikas su viena mylimiausių violetine spalva

Nu nerealus tavo darbai ducky wub.gif Is ko tu darai laivo pagrinda? Noreciau pabandyti padaryti piratu laiva, nes savaitgali einame i 3 metu pirato puota biggrin.gif Gal yra kokios info kaip toki grozi padaryti? Aciu uz atsakyma 4u.gif
Na o cia mano kaledinis sampaniukas ax.gif Tik nzn kodel bet saldainiai nelabai tenorejo laikytis prikibe, vos prilieti iskart byra g.gif Kazi ka padariau blogai? user posted image
Atsakyti
QUOTE(Matrioske @ 2012 01 12, 12:48)
Nu nerealus tavo darbai ducky  wub.gif Is ko tu darai laivo pagrinda? Noreciau pabandyti padaryti piratu laiva, nes savaitgali einame i 3 metu pirato puota  biggrin.gif Gal yra kokios info kaip toki grozi padaryti? Aciu uz atsakyma  4u.gif
Na o cia mano kaledinis sampaniukas  ax.gif Tik nzn kodel bet saldainiai nelabai tenorejo laikytis prikibe, vos prilieti iskart byra  g.gif Kazi ka padariau blogai? user posted image

ji jau 100 ir viena karta rase kad VISKA daro is putoplasto lotuliukas.gif as ne ducky bet tasakua uz ja , nes isivaizduoju kaip nervuoja atsakineti ta pati kekvienam poste biggrin.gif
o del butelio tai kazkada ducky atrodo rase kad jai prastai lipo, del to kad prie lango sededama dare ir gavo dregmes butelis, tai gal ir pas tave ta pati beda buvo? o gal ant vesaus butelio darei? ir jis skleide dregme sildamas kambario temperaturoj?
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2012 01 12, 11:05)
ji jau 100 ir viena karta rase kad VISKA daro is putoplasto  lotuliukas.gif  as ne ducky bet tasakua uz ja , nes isivaizduoju kaip nervuoja atsakineti ta pati kekvienam poste  biggrin.gif
o del butelio tai kazkada ducky atrodo rase kad jai prastai lipo, del to kad prie lango sededama dare ir gavo dregmes butelis, tai gal ir pas tave ta pati beda buvo? o gal ant vesaus butelio darei? ir jis skleide dregme sildamas kambario temperaturoj?

Na man ir paciai reikejo susiprasti is ko laivo pagrindas smile.gif Siaip kiekveina diena atsiverciu sia temele, bet tikriausiai busiu praleidusi apie laivo daryma ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matrioske: 12 sausio 2012 - 12:43
o as laiva darau kaip ir sakiau is kartoniniu deziu
Atsakyti
QUOTE(Matrioske @ 2012 01 12, 13:40)
Na man ir paciai reikejo susiprasti is ko laivo pagrindas  smile.gif Siaip kiekveina diena atsiverciu sia temele, bet tikriausiai busiu praleidusi apie laivo daryma  ax.gif


juk dar anam puspalyje rašiau kad iš putoplasto doh.gif ir žaliaakė paaiškino kaip ji daro...
Esu darius piratų laivą vaikui, gal kil kokių minčių smile.gif

user posted image


Atsakyti
Sveikutes ax.gif gal yra kuriai teke daryti saldainiu medi porcelianineje vazoje? ax.gif turiu toki prasyma, tai net neisivaizduoju kaip reiktu itvirtinti saka doh.gif ir norima, kad galetu ta vaza veliau panaudoti doh.gif
Gal turit kokiu minciu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nansy: 12 sausio 2012 - 15:56
QUOTE(Nansy @ 2012 01 12, 16:55)
Sveikutes  ax.gif  gal yra kuriai teke daryti saldainiu medi porcelianineje vazoje?  ax.gif  turiu toki prasyma, tai net neisivaizduoju kaip reiktu itvirtinti saka  doh.gif  ir norima, kad galetu ta vaza veliau panaudoti  doh.gif
Gal turit kokiu minciu?  smile.gif


putoplastas kaip visada biggrin.gif tik aišku jeigu saldainių nedaug bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2012 01 12, 18:12)
putoplastas kaip visada  biggrin.gif tik aišku jeigu saldainių nedaug bus  g.gif

Hm... man tai tas porcelianas labai trapus atrodo doh.gif tikrai butu galimybe deti putoplasta??? ir paskui galetu ta vaza panaudoti?
Atsakyti
QUOTE(Nansy @ 2012 01 12, 17:21)
Hm... man tai tas porcelianas labai trapus atrodo  doh.gif  tikrai butu galimybe deti putoplasta??? ir paskui galetu ta vaza panaudoti?


aš iš viso atsisakyčiau tokio pasiūlymo su vaza...na dar gėles įkomponuot suprasčiau, bet tikrai ne saldainių medį...
žiūrint kokia ten vaza. Reik kad tą putoplastą po to galima būtų išimt, jei pvz siaura ji tai tikrai neišimsi.
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2012 01 12, 18:49)
aš iš viso atsisakyčiau tokio pasiūlymo su vaza...na dar gėles įkomponuot suprasčiau, bet tikrai ne saldainių medį...
žiūrint kokia ten vaza. Reik kad tą putoplastą po to galima būtų išimt, jei pvz siaura ji tai tikrai neišimsi.


va va... nes man ir paciai kazkaip taip g.gif perdaug trapus tas porcelianas... tu gal kazka darius porcelianiniu vestuviu proga? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nansy @ 2012 01 12, 17:55)
va va... nes man ir paciai kazkaip taip  g.gif  perdaug trapus tas porcelianas... tu gal kazka darius porcelianiniu vestuviu proga?  ax.gif


nieko kol kas, bet jeigu kas prašytų, jaučiu dekoruočiau vazą saldaininėm rožėm nebent g.gif smile.gif
Atsakyti
Na va,jauciasi,kad merginos jau atsigavusios is po svenciu.Vyksta ivairios diskusijos kaip ka daryti.Saunu biggrin.gif
Ducky-tavo darbeliai kaip ir visada dailus ir grazus,dar iki taves mums toli blush2.gif .
Zaliaake-tavo laivelis taip pat saunus 4u.gif .
Ir nenusiminkit merginos jei kartais nepavyksta ,svarbiausia,kad i siuos darbelius sudedate daug pastangu,daug silumos ir meiles.Kiekvienas zmogus gaudamas dovanu tuos darbelius zino kiek pastangu ir vargo i juos idedate
Atsakyti