Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Saldainių medeliai 11 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ducky
Raaima ačiū už įvertinimą wub.gif
virgilija157 - dėkui smile.gif ten pirktinės dirbtinės orchidėjos, pirkau vokiškoj pardėj už šakelę 7lt doh.gif bet už tai kaip gyvos wub.gif
barbarux
QUOTE(Ducky @ 2012 01 20, 18:57)
Raaima ačiū už įvertinimą  wub.gif
virgilija157 - dėkui  smile.gif  ten pirktinės dirbtinės orchidėjos, pirkau vokiškoj pardėj už šakelę 7lt  doh.gif  bet už tai kaip gyvos  wub.gif
*

Man tai ta ruda su kava wub.gif
tai vis tik,kur gauti nupirkti tos spalvotos folijos? Gal kas žino Šiauliuose kur yra? 4u.gif
Ducky
QUOTE(barbarux @ 2012 01 20, 19:22)
Man tai ta ruda  wub.gif
tai vis tik,kur gauti nupirkti tos spalvotos folijos? Gal kas žino Šiauliuose kur yra? 4u.gif
*

dėkui bigsmile.gif ji kvepia kava wub.gif sumąsčiau maišiuką pasikabinti ir mašinoj, iš ties geras gaiviklis thumbup.gif
O dėl folijos, tai jeigu Šiauliuose yra Shetelig parduotuvė, tai ten smile.gif
barbarux
QUOTE(Ducky @ 2012 01 20, 19:29)
dėkui  bigsmile.gif  ji kvepia kava  wub.gif  sumąsčiau maišiuką pasikabinti ir mašinoj, iš ties geras gaiviklis  thumbup.gif
O dėl folijos, tai jeigu Šiauliuose yra Shetelig parduotuvė, tai ten smile.gif
*

negirdėta...
virgilija157
Labai grazus tas narvelis su paukstuku,bandysiu ka nors panasaus biggrin.gif .Aisku man taip neiseis,nes geliu nemoku daryti biggrin.gif .
Sunflowers
labai grazus paskutinieji darbeliai wub.gif
Ssl
Raima, grazus tas minukas.
Ducky, narvelis tavo labai svelnus atrodo! Ir kitos puokstikes nuostabios!
Nansy
QUOTE(Ssl @ 2012 01 16, 22:31)
Raiima, labai grazios spalvos ir kroksai kokie  thumbup.gif  O tu geltonu gelyciu vidus cia saldainiai matos?
eglute61, labai sunku pamatyt tavo grozi g.gif Gelytes graziai suktos.
Cia mano siandienos darbas- uzsakymas:
user posted image
*

kaip padarot tas tokias dezutes su buteliu? ax.gif
Ducky
virgilija157 - lauksim ir tavojo narvelio bigsmile.gif
Sunflowers, Ssl dėkui labai blush-anim-cl.gif

Nansy - aš tai dariau iš putoplasto... tiesiog išpjoviau du skirtingo dydžio apskritimus ir padariau vietą buteliui rolleyes.gif
Raiduke
labas rytas..
labai grazus visu darbeliai...o kazkaip po nauju dar naujam darbeliui laiko neturiu...bet tikiuosi greit jo atsiras smile.gif
Nansy
QUOTE(Ducky @ 2012 01 22, 12:34)
virgilija157 - lauksim ir tavojo narvelio  bigsmile.gif
Sunflowers, Ssl dėkui labai  blush-anim-cl.gif

Nansy - aš tai dariau iš putoplasto... tiesiog išpjoviau du skirtingo dydžio apskritimus ir padariau vietą buteliui  rolleyes.gif
*

Tu taip kai parasai, atrodo taaaaip lengva bigsmile.gif biggrin.gif nors jauciu vargciau savaite g.gif Ducky, tu gal tokie dalykam turi formeles kur formuoji viska is putoplasto? smile.gif
Ducky
QUOTE(Nansy @ 2012 01 22, 21:52)
Tu taip kai parasai, atrodo taaaaip lengva  bigsmile.gif  biggrin.gif  nors jauciu vargciau savaite  g.gif  Ducky, tu gal tokie dalykam turi formeles kur formuoji viska is putoplasto?  smile.gif
*

jokių formelių aš neturiu biggrin.gif o visai neblogai būtų, nereiktų tiek vargti laugh.gif čia grynai su skriestuvo pagalba dariau "tortuką". Apsibrėži kokio tau reik dydžio, išsipjauni ir turi tortą biggrin.gif
barbarux
QUOTE(Ducky @ 2012 01 22, 23:35)
jokių formelių aš neturiu  biggrin.gif o visai neblogai būtų, nereiktų tiek vargti laugh.gif  čia grynai su skriestuvo pagalba  dariau "tortuką". Apsibrėži kokio tau reik dydžio, išsipjauni ir turi tortą  biggrin.gif
*

biggrin.gif lengva parašyti biggrin.gif . Aš irgi taip darau, bet dar yra menas išpjauti ne tik apvaliai, bet ir statmenai, kad nebūtų viena pusė mažesnė už kitą, todėl formelės ta prasme būtu idealu. Rusės naudoja kitokią medžiagą, apšiltinimui skirtą, bet ne putoplastą, gaila, pas mus dar tokio neparduoda, pas jas rusiškai penopleksas vadinasi...
Ducky
QUOTE(barbarux @ 2012 01 22, 23:44)
biggrin.gif lengva parašyti  biggrin.gif . Aš irgi taip darau, bet dar yra menas išpjauti ne tik apvaliai, bet ir statmenai, kad nebūtų viena pusė mažesnė už kitą, todėl formelės ta prasme būtu idealu. Rusės naudoja kitokią medžiagą, apšiltinimui skirtą, bet ne putoplastą, gaila, pas mus dar tokio neparduoda, pas jas rusiškai penopleksas vadinasi...
*

ieškojau jo kažkada, tai žinok parduoda, tik blokais, o bloko kaina įspūdinga 350lt., nors gal ir po lapą parduotų g.gif reiktų užvažiuot paklaust, bet kuo jis man nepatinka, kad jis plonas, taigi jeigu reiktų ko nors storesnio, reiktų klijuot, o tai iš karto nepatogu schmoll.gif todėl aš lieku prie savo putoplasto biggrin.gif
Ducky
Per tiek laiko dar nesu dariusi medžio ir Pupa saldainių g.gif reikėjo šią klaidą ištaisyti biggrin.gif

user posted image
Ssl
Ducky, pasaka kokios spalvos thumbup.gif
QUOTE(Ducky @ 2012 01 22, 11:34)
Nansy - aš tai dariau iš putoplasto... tiesiog išpjoviau du skirtingo dydžio apskritimus ir padariau vietą buteliui  rolleyes.gif
*

Manoji "technologija"tokia pati, tik as esu is kartono issipjovus sablonus ir juos naudoju. O sablonams pasidaryt pasitarnavo skirtingu dydziu lekstes.

QUOTE(barbarux @ 2012 01 22, 23:44)
Rusės naudoja kitokią medžiagą, apšiltinimui skirtą, bet ne putoplastą, gaila, pas mus dar tokio neparduoda, pas jas rusiškai penopleksas vadinasi...
*

QUOTE(Ducky @ 2012 01 23, 09:10)
ieškojau jo kažkada, tai žinok parduoda, tik blokais, o bloko kaina įspūdinga 350lt.,
*

As butent ji ir naudoju, perku lakstais Senukuose, yra 5cm ir 3cm. Klijuot ji reikia jei koki laiva noris pasidaryt ar dar ka mandresnio, bet vargo su juo maziau ir pjaunas geriau r lygiau. As galvojau, kad jus ji ir naudojat g.gif
Ducky
QUOTE(Ssl @ 2012 01 23, 13:08)
Ducky, pasaka kokios spalvos  thumbup.gif

Manoji "technologija"tokia pati, tik as esu is kartono issipjovus sablonus ir juos naudoju. O sablonams pasidaryt pasitarnavo skirtingu dydziu lekstes.
As butent ji ir naudoju, perku lakstais Senukuose, yra 5cm ir 3cm. Klijuot ji reikia jei koki laiva noris pasidaryt ar dar ka mandresnio, bet vargo su juo maziau ir pjaunas geriau r lygiau. As galvojau, kad jus ji ir naudojat g.gif
*

dėkui smile.gif aš vis vien liksiu prie putoplasto, nes man jo storis šiuo atveju labiau patinka (storiausias 10cm), ypač kai darau laivą, ar ką nors storesniu pagrindu, o tai reiktų klijuot belenkiek iki norimo storio unsure.gif o kiek vienas lakštas penoplexo kainuoja?
Ssl
QUOTE(Ducky @ 2012 01 23, 13:19)
o kiek vienas lakštas penoplexo kainuoja?
*

tikslia nebepamenu, bet berods 3mm apie 9lt, 5mm 14 lt..kazkur 1,5mx1.
Ducky
QUOTE(Ssl @ 2012 01 23, 18:29)
tikslia nebepamenu, bet berods 3mm apie 9lt, 5mm 14 lt..kazkur 1,5mx1.
*

brangokai smile.gif putoplastas pigiau gaunasi smile.gif
barbarux
QUOTE(Ssl @ 2012 01 23, 13:08)
Ducky, pasaka kokios spalvos  thumbup.gif
*

Niu va, oasirodo Šiauliai tikrai kaimas, nieko čia nėra, matosi, kad jis daug patogiau i turėtų pjautis, pas mus tokio statybinėse prekėse net girdėję nėra blink.gif
Ssl
barbarux, turetu but senukuose kur siltinimo medziagas pardavineja, ten tokie stendai buna, prie putplascio dazniausiai, tik pas mus ji geltona, o pas rusaites tokia zalsva yra. Prie progos nufotografuosiu.
Tete Pikas
Senukuose tikrai yra
barbarux
QUOTE(Tete Pikas @ 2012 01 24, 07:46)
Senukuose tikrai yra
*

Būtent, pas mus net Senukų nėra... doh.gif
Agnutytea
QUOTE(barbarux @ 2012 01 24, 19:06)
Būtent, pas mus net Senukų nėra... doh.gif
*

Šeip jau Šiauliuose senukai tikrai yra, nes ten MB dirba bigsmile.gif jie yra pramonės gatvėje, kur pabalių turgus ir bazės 4u.gif
barbarux
QUOTE(Agnutytea @ 2012 01 24, 19:41)
Šeip jau Šiauliuose senukai tikrai yra, nes ten MB dirba  bigsmile.gif  jie yra pramonės gatvėje, kur pabalių turgus ir bazės  4u.gif
*

Tikrai? Bent jau seniau į tą parduotuvę tik prekes iš Senukų veždavosi. Bet kokiu atveju reikės nuvažiuoti, ačiū 4u.gif
Sunflowers
QUOTE(Ducky @ 2012 01 23, 13:25)
Per tiek laiko dar nesu dariusi medžio ir Pupa saldainių  g.gif  reikėjo šią klaidą ištaisyti  biggrin.gif

user posted image
*

nu aukseli tavo darbai superiniai bigsmile.gif user posted image
virgilija157
Sveikos merginos smile.gif ,senukai dar yra lyros parduotuveje,pietiniame rajone,ten didelis pasirinkimas smile.gif .
Na,o as cia varkstu Anglijoje,nerandu to ko noreciau,nera nei krepinio popieriuko pasirinkimo,nei kokiu graziu paukstuku ar gyvuniuku,apejau visas beveik imanomas parduotuves,nieko cia nera.Yra to ko man nereikia tongue.gif
barbarux
QUOTE(barbarux @ 2012 01 24, 19:57)
Tikrai? Bent jau seniau į tą parduotuvę tik prekes iš Senukų veždavosi. Bet kokiu atveju reikės nuvažiuoti, ačiū 4u.gif
*

O kaip pas mus vadinasi ta medžiaga? 4u.gif
Ssl
Virgilija, o tu siuskis is Lietuvos, manau galima surasti parduotuviu ir susitarti del siuntimo g.gif
Barbarux, vadinas jis ekstrudinis polistirenas, siaip dar penopleksu, putplasciu ji vadina. Jis dar naudojamas modelizme My Webpage mirksiukas.gif
Ducky
QUOTE(virgilija157 @ 2012 01 24, 20:50)

Na,o as cia varkstu Anglijoje,nerandu to ko noreciau,nera nei krepinio popieriuko pasirinkimo,nei kokiu graziu paukstuku ar gyvuniuku,apejau visas beveik imanomas parduotuves,nieko cia nera.Yra to ko man nereikia tongue.gif
*

na bet juk pas jus yra tokie dalykai kaip ebay. čia pas mus visi pripratę parduotuvėse pirkt, o užsienyje juk viskas internete ax.gif
barbarux
QUOTE(Ssl @ 2012 01 24, 22:58)
Virgilija, o tu siuskis is Lietuvos, manau galima surasti parduotuviu ir susitarti del siuntimo  g.gif
Barbarux, vadinas jis ekstrudinis polistirenas, siaip dar penopleksu, putplasciu  ji vadina. Jis dar naudojamas modelizme My Webpage  mirksiukas.gif
*

Niu jau labai išsamiai, ačiūūū 4u.gif
ZmoNa_
QUOTE(virgilija157 @ 2012 01 24, 20:50)
Sveikos merginos smile.gif ,senukai dar yra lyros parduotuveje,pietiniame rajone,ten didelis pasirinkimas smile.gif .
*

na airijoj panasi situacija... aisku cia begale daikciuku graziu ir mielu galimu panaudojimui ir kaina gera nu bet dazniausiai nerandu to ko man reik ... todel perku is lietuvos ta ko zinau kad nerasiu airijoj arba zinau kad kaina kosmine ... o ir siaip yra daug internetiniu pardziu ebay jau minetas ir t.t. bet man ten kaina per didele palyginti ka uz tokia kaina gali gauti lt ...

Ducky
Aš dar su vienu laivu, šį kart tikrai jūreivei smile.gif

user posted image
Sunflowers
super , labai grazus laivas bigsmile.gif
Ssl
Koks originalus. Turiu keleta klausimeliu:
Kaip tvirtini juostelles prie buriu?
Is ko inkara darei?
Kaip fainiai buteliukas aprengtas thumbup.gif
Ducky
QUOTE(Sunflowers @ 2012 01 25, 19:12)
super , labai grazus laivas  bigsmile.gif
*

ačiūū bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(Ssl @ 2012 01 25, 19:53)
Koks originalus. Turiu keleta klausimeliu:
Kaip tvirtini  juostelles prie buriu?
Is ko inkara darei?
Kaip fainiai buteliukas aprengtas  thumbup.gif
*

Ačiū bigsmile.gif juosteles tvirtinu karštais klijais, inkaras iš modelino, po to nudažytas smile.gif šį kartą dar iš užsienio parsivežiau kėdutę ir originalią skrynelę, pavertus iš eurų gaunasi kosminė kaina, bet ko tik nepadarysi dėl idėjos biggrin.gif
Ducky
Nusibosiu jums matyt, bet gal būt kas nors pasinaudos idėja smile.gif

user posted image
Sunflowers
super ideja ir darbas , manau as ateityje tikrai pasinaudosiu ideja thumbup.gif
Ssl
Tikrai superine ideja thumbup.gif
Saga 28
Ducky labai gražus laivas o "mediko buteliukas" tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nansy
Ducky, tu tik rodyk ax.gif niekada tikrai neatsibosi, nes tavo darbai visada originalus thumbup.gif
Ducky
Sunflowers , Ssl, Saga 28, Nansy ačiū labai už įvertinimus wub.gif
barbarux
Ducky - SUPER!!!
kaip gražiau?
user posted image
user posted image
4u.gif
Ducky
QUOTE(barbarux @ 2012 01 26, 23:48)
Ducky - SUPER!!!
kaip gražiau?

*

ačiū bigsmile.gif be abejo su rožytėm smile.gif
Sunflowers
QUOTE(Ducky @ 2012 01 27, 10:49)
ačiū  bigsmile.gif  be abejo su rožytėm  smile.gif
*

pritariu bigsmile.gif
Ssl
Man ir graziau su rozytem. barbarux, truputuka toliau nuo veidrodzio atitrauk kai fotografuoji, graziau atrodys, nesusilies taip.
barbarux
Niu ir man taip pasirodė, vadinasi, gerai padariau, kad rožikių nebenuėmiau. Ačiū patarusioms 4u.gif
Ssl, fotografė iš manęs tai labai prasta doh.gif , bet ateity pabandysiu 4u.gif
rosebud1
Ducky, kaip visada šaunūs medeliai good.gif
Saga 28
Pirmas blynas (laivas) sidabrinėms vestuvėms
user posted image
barbarux
QUOTE(Saga 28 @ 2012 01 29, 16:34)
Pirmas blynas (laivas)  sidabrinėms vestuvėms
*

ogo, kokios burių konstrukcijos mirksiukas.gif , kaip pirmam kartui įspūdinga 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.