Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 11 tema

Sveikos mergaites 4u.gif
Oi Dievuleliau kokius grozius Jus gaminat wub.gif Pasakiskai grazu viskas wub.gif susizavejau thumbup.gif
Noreciau irgi pabandyti ax.gif Tik vat klausimas iskilo-o kokius Jus klijus naudojat,kad prilipint saldainiukus???
Atsakyti
QUOTE(* viva* @ 2012 02 09, 12:55)
Sveikos mergaites 4u.gif
Oi Dievuleliau kokius grozius Jus gaminat wub.gif Pasakiskai grazu viskas wub.gif susizavejau thumbup.gif
Noreciau irgi pabandyti ax.gif Tik vat klausimas iskilo-o kokius Jus klijus naudojat,kad prilipint saldainiukus???

karstus 4u.gif
atsiversk pirma puslapi ir paskaityk 4u.gif

Ne nu Ducky tu pavarai cool.gif nerealus darbai thumbup.gif va cia tai auksaranke wub.gif

knielita nu jau tas antras saldainiu medelis kur su dviem galvom nu tai kazkokia pasaka wub.gif tooooks grazus kad negaliu atsiziureti ax.gif kas cia per saldainiai? grazi spalva bigsmile.gif o skanus jie?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZmoNa_: 09 vasario 2012 - 13:13
Sveikutes darbstuoles,visu jusu darbeliai pasakiski,as vis noriu pradeti kazka gaminti,bet neturiu pakankamai reikiamu medziagu...gal kas esate pirkusios is sitos pardeshttp://www.progai.lt/?cia internetine.man reikia to krepinio popieriaus su juostelemis,nes pas mus provincijoje jo nera jauciu g.gif
Atsakyti
Labai ačiū mergaitės wub.gif Jūs nuostabios 4u.gif

tinulkaxx - bent jau krepinio popieriaus mačiau didesnėse rimi parduotuvėse ,aišku spalvų ne tiek daug, bet pagrindinės yra....


Kaip man gražu vestuvės žiemą, tokių nerealių galima nuotraukų pridaryti wub.gif šiai progai ir gausybės ragas bus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ducky, ir kada tu speji tiek groziu pridaryt bigsmile.gif
Kadangi mano kriksto sunus futbolistas, tai nutariau padaryt prie dovanos
user posted image

Dariau ir medeli is rafaelo, bet pritrukau, tai tik savaitgali pabaigsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2012 02 09, 23:58)
Ducky, ir kada tu speji tiek groziu pridaryt  bigsmile.gif
Kadangi mano kriksto sunus futbolistas, tai nutariau padaryt prie dovanos


Dariau ir medeli is rafaelo, bet pritrukau, tai tik savaitgali pabaigsiu doh.gif


spėju kol kas dar biggrin.gif graži kompozicija thumbup.gif tarp kitko ir man futbolo kamuolys kitais savaitei yra, užsiprašė labai didelio, net didesnio nei dariau pirmą kartą unsure.gif
Atsakyti
Merginos iki nuo siandien ferrero akcija ir normali nei 10 lt nekainuoja 16 saldainiu
Atsakyti
Aciu Ducky, kaip pirmas, sunkiai jis man formavosi. Kazkoks kiausinis pirma kart gavos doh.gif
Dar turiu klausima. Kokius saldainius dedi i tuos rutuliukus?
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2012 02 11, 12:20)
Aciu Ducky, kaip pirmas, sunkiai jis man formavosi. Kazkoks kiausinis pirma kart gavos  doh.gif
Dar turiu klausima. Kokius saldainius dedi i tuos rutuliukus?


o kaip su pagrindą darei? g.gif aš tai naudojau kaip visada putoplasto rutulį ir į jį smaigstau saldainius. Šiandien kaip tik dariau kamuolį iš 2,5kg, bet dar kiekvieną saldainį vyniojau atskirai į krepinį popierių, nes manęs netenkina tie užrašai ant nugarėlių schmoll.gif O saldainius uogytėm užsipirkau dar po kalėdų. buvo tokie rimi su kalėdiniais piešinukais rutuliukai brangūs, po to nupigino, o tada nusipirkau kelis šimtus gramų ir puikiai man tarnauja uogoms thumbup.gif

Va dar jums mašiną parodysiu mersų gerbėjui iš 2,5kg saldainių biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Koks mersas fainas! thumbup.gif
QUOTE(Ducky @ 2012 02 11, 14:54)
o kaip su pagrindą darei?  g.gif  aš tai naudojau kaip visada putoplasto rutulį ir į jį smaigstau saldainius.

Matai bigsmile.gif o man nedasuto naudot putplasti, as paprastai viena su kitu klijavau doh.gif O del tu rutuliuku reiks ir man paieskot ka panasaus 4u.gif
Manes paprase padaryt daktares 50-eciui ka nors, Ducky, jei pasinaudosiu tavo ideja, buteli aprengti, nesupyksi?
O cia sios dienos valentino nuotaikos
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ssl: 11 vasario 2012 - 22:48
QUOTE(Ssl @ 2012 02 11, 23:45)
Koks mersas fainas!  thumbup.gif

Matai  bigsmile.gif o man nedasuto naudot putplasti, as paprastai viena su kitu klijavau  doh.gif O del tu rutuliuku reiks ir man paieskot ka panasaus 4u.gif
Manes paprase padaryt daktares 50-eciui ka nors, Ducky, jei pasinaudosiu tavo ideja, buteli aprengti, nesupyksi?
O cia sios dienos valentino nuotaikos



o kodėl turėčiau ? blink.gif laukiam pasirodant smile.gif
Man labiausiai patiko iš kavos pupelių medelis thumbup.gif tik gal tos gėlės nebūčiau dėjus ant širdelės pačios, nes pasiglemžia visą dėmesį ax.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif bet, kad be to geles is vis ta sirdute nesiziurejo doh.gif tokia plika atrode baisiai, ir kaspina bandziau det, vistiek ne kas, o kai pridejau siaip paziurejimui ta gelyte, ji puikiai mano nuoziura pasirode.
Beje, jei kam bus aktualu, as ta sirdute maximoj pirkau, ale tokia pakabinama.
Atsakyti