Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 11 tema

Raaima - simpatiška lėlytė thumb_yello.gif

O aš pasirodysiu su auksine žuvele happy.gif oj atėmė ji iš manęs jėgų doh.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2012 02 23, 16:56)
O aš pasirodysiu su auksine žuvele  happy.gif oj atėmė ji iš manęs jėgų  doh.gif

wau zuvyte thumbup.gif koks realus jos dydis? ir is ko pagamintas zuvytes veidukas?
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 02 23, 17:15)
wau zuvyte  thumbup.gif koks realus jos dydis? ir is ko pagamintas zuvytes veidukas?



ačiū biggrin.gif didelė ganėtinai, 1kg mini griliažo, tai visa kompozicija gavos 40x40, o veiduką kūriau rankom iš modelino, vėliau tapiau, fainas užsėmimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2012 02 23, 17:44)
ačiū  biggrin.gif  didelė ganėtinai, 1kg mini griliažo, tai visa kompozicija gavos 40x40, o veiduką kūriau rankom iš modelino, vėliau tapiau, fainas užsėmimas  smile.gif

nu jo turetu buti faina smile.gif , o kiek laiko bendrai truko visa gamyba?
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 02 23, 17:51)
nu jo turetu buti faina  smile.gif , o kiek laiko bendrai truko visa gamyba?


su petraukom pora dienų dariau, nes pakol modelinas išdžiūsta, pakol dažai, po to dar trūko folijos gabaliuko, tai važiavau pirkt doh.gif iš tiesu darbo dvigubai daugiau buvo, nes saldainių spalviškai tinkamų nebuvo, taigi kiekvieną reikėjo dar įvyniot doh.gif
Atsakyti
Ducky žuvelė be galo graži, super ... įsivaizduoju kiek joje meilės įdėta ...
Atsakyti
QUOTE(Saga 28 @ 2012 02 24, 11:25)
Ducky žuvelė be galo graži, super ... įsivaizduoju kiek joje meilės įdėta ...


Dėkui, Saga 28 bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar vis žiūrėjau i tavo žuvyte ir pritrūkau žodžių tam grožiui pagirti. Nu nerealiai gražus darbas.
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2012 02 24, 12:31)
Vakar vis žiūrėjau i tavo žuvyte ir pritrūkau žodžių tam grožiui pagirti. Nu nerealiai gražus darbas.


ačiū už emocijas wub.gif
Atsakyti
ne nu ducky pavarai thumbup.gif nerealiai thumbup.gif

man tai net geda rodytis su lele lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Zmona, o man labai grazu. Super.
Gal tutite kokia nuoroda su pamokele, kaip daryti toki grozi?
Atsakyti
na man irgi grazi ta lelyte thumbup.gif
gitapita va cia yra variantas kaip daryti, nors as dariau trupuciuka kitaip, ne su putoplastu, o su kartonu smile.gif
Atsakyti