Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 11 tema

pelkių Monas,kai kritika yra kritika, o ne ispeikimas zmogaus darbo as tada vertinu ir bandau taisytis. taigi niekada ir nepykstu kai zmogus isako kritika ka galeciau pataisyt smile.gif kota kad per ilga padariau ir as pastebejau, bet tik kai nofotografavau nuotraukoj pasimate, kita karta reiks trumpesni daryt jau ax.gif vazona ir saldaines man moteris kuriai dariau medeli dave. nepatiko ir man vazonas ne tiek del spalvos kiek todel, kad stiklinis, viskas persisviecia per ji doh.gif

Ducky, niam niam braskyte, net seiliu burnoj prisirinko, jau pavasariu kvepia wub.gif o tu ta braskyte pacia irgi ant burbulo klijavai, kaip kad ir medeli darant?
Atsakyti
nu ducky pavarei thumbup.gif kaip visada biggrin.gif tik man kazkodel labiau i zemuoge panasu, nu bet cia ne esme biggrin.gif ziauriais kaniai atrodo biggrin.gif o cia kokia proga gal zinai?
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif
vilmuke3 pagrindas ne burbulas, o spcialiai drožtas iš putoplasto panašesnis į kiaušinio formą smile.gif

ZmoNa_ kaip pavadinsi taip nepagadinsi biggrin.gif iš tiesų nelengva buvo išgauti formą, buvau braškės formą išgavus pirmu drožimu, bet tada braškė būtų buvus ne karalienė o milžinė, tai mažinau gal du kartus ir šiek tiek iš viršaus numažinau, na bet kitam kartui bus tobuliau kaip sakant biggrin.gif o mano žiniomis ją vešis toli toli į vieną braškių plantaciją jos šeimininkui bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip grazu thumbup.gif
vilmuke3, kaip pirmas darbelis, graziai ziurisi.

Manes paprase su vaza padaryti, tai desiu druskos ir ant virsaus krausiu puokste, bet va prasymas yra, kad butu uzrasas 40. Gal galit padet sugalvot kaip man tai padaryt graziau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ssl: 07 kovo 2012 - 08:53
Braske grazuole, kaip ir visi Ducky darbai.
O kokia vaza? nes matau tik 2 galimybes: arba rasai ant vazos arba kisi skaicius i puokste g.gif
Atsakyti
Na o aš pasirodau su savo pirmaisiais automobiliais 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nerealus masiniukai, super thumbup.gif

Sakykit mergaites, o kur perkat popieriu ir kitus priedus?
Atsakyti
Vanesa3 aš tai tik Vilniuje žinau kur, bet kaip matau jūs ne iš Vilniaus, tai negaliu patarti, dėl internetinių parduotuvių taip pat...
Raaima kaip pirmieji tikrai neblogai nors dar tikrai yra kur tobulėti, pvz kad ir ratai smile.gif beje aš labai nemėgstu kažkodėl daryti tokių mašinų. Aš geriau dešimt senovinių padarysiu nei vieną iš paprastų saldainių doh.gif
pelkių Monas ačiū jums 4u.gif
Ssl, ačiū 4u.gif aš tai skaičiukus, o tiksliau buto numeriukus biggrin.gif perku senukuose po 2,09lt/vnt. atrodo solidžiai ir galima gražiai priderint pagal spalvas nes yra sidabriniai ir auksiniai. Va ir šiandien dekoravau šampės butelį, tai štai kaip juos įkomponavau smile.gif

user posted image[
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ducky: 07 kovo 2012 - 18:01
QUOTE(Ducky @ 2012 03 07, 18:59)
Raaima kaip pirmieji tikrai neblogai nors dar tikrai yra kur tobulėti, pvz kad ir ratai  smile.gif  beje aš labai nemėgstu kažkodėl daryti tokių mašinų. Aš geriau dešimt senovinių padarysiu nei vieną iš paprastų saldainių  doh.gif

na tobuleti tai kas be ko ir reikia, bet gal gali pasidalinti patirtimi ratu gamyboje, is ko ir kaip tu juos gamini? ir gal pasirodysiu visiska tundra, bet kur jus perkate tuos saldainius-sokoladukus kur darot senovines masinas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 03 07, 20:56)
na tobuleti tai kas be ko ir reikia, bet gal gali pasidalinti patirtimi ratu gamyboje, is ko ir kaip tu juos gamini? ir gal pasirodysiu visiska tundra, bet kur jus perkate tuos saldainius-sokoladukus kur darot senovines masinas?  4u.gif


roshen šokoladukai būna tik didesnėse IKI parduotuvėse 5lt/100g smile.gif dėl ratų tai nežinau iš ko tu darei mašinos karkasą, bet esmė tame kad mašinoj gi jie neišsikišę, tiesa? tai va kai aš darausi pagrindą iš visų puikiai žinomo putoplasto, tiek išskobiu pagrindo ratams į vidų mašinos, kiek ratų storis. Plius dar turint omeny kad saldainiai dadeda pločio. Nes dabar tavo ta pirma mašina kaip koks vikšras blush2.gif Nežinau kaip čia tiksliau paaiškint, nes nemoku to daryt, bet gal supratai ką turėjau minty g.gif ratus pjaunu iš to paties putoplasto, traukiu krepiniu popierium ir dar "gumą" darau iš izoliacinės juostos laidams. Daug darbo daug, bet verta smile.gif
Atsakyti
Labai grazus visu darbeliai. wub.gif wub.gif wub.gif

O cia mano tokie kuklus medeliai. 4u.gif

user posted image user posted image


Papildyta:
user posted image user posted image user posted image

tik va galvoju gal cia ant virsaus ir nereikejo tos gelytes klijuoti? g.gif
ir saldainiu dezute

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 07 kovo 2012 - 20:43
Vanesa, matau, kad is Gargzdu esi. Turbut zinai Macuiciuose kur geles urmu pardavineja (medelynas), o antram aukste yra floristikos prekes, ten rasi daug ko. Bet aisku ner superinis pasirinkimas.
Atsakyti