Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mūsų namų interjeras (III tema)
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ledinuke
QUOTE(sbo @ 2012 11 26, 12:58)
Noreciau ir as gauti patarima - del tapetu spalvos miegamajame  4u.gif

Miegamojo sienos sviesios (baltos su siek tiek gelsva spalvyte), romanetes pilksvai zalsvos ir rastuotos, yra ir dienines baltos uzuolaidos, labai lengvos, persvieciamos, baldai tamsiai rudi, lovos galvugalis raudonas. Norime istapetuoti tik viena sienq miegamajame. Ta siena, kuri uz lovos (uz galvos), ten dar didelis veidrodis sone yra (nuo grindu iki lubu).
Kaip manote, kokios spalvos pasirinkt tapetus? Tamsesnius ar sviesesnius? Su rastu ar be?
*

Pas mane panasiai miegamasis, sienos sviesios, baldai tamsiai rudi, tai ta siena, kur uz lovos galvugalio, istapetuota tamsiai rudais naturalaus pluosto tapetais, va tokiais, tik spalva kita.
Tai man uztenka ir rasto ir gaunasi tokia akcentine siena, graziai deranti su baldais. O kitas spalvas galima ivesti per lovos uztiesala, aksesuarus. Man atrodo sviesus tapetai labai jau istirptu tarp beveik baltu sienu. O labai daug rastu gal siek tiek pjautusi su ryskiai raudonu galvugaliu g.gif Nebent labai atitaikytumet spalva...
Ilka*
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 22:31)
*

Jūsų vietoje nišoje tikrai daryčiau miegamą vietą 4u.gif Esu gyvenusi bute su tokiu kambariu, gal net ir tokiame pačiame. Į tą nišą statėm sofą, išsitiesiančią tris kartus į priekį ir šalia dar staliukas tilpo smile.gif Pvz., tokio tipo:

user posted image
dudun
QUOTE(ankata @ 2012 11 26, 11:00)
jau geriau pripuciama ciuzinuka jiems, juk jums reiks kasdien gyvent tam vienam kambarelyj, o sveciai viena kita nakti gali ir paprasciau pamiegoti biggrin.gif

Ziauriai nemegstu kampu, ziauriai biggrin.gif beto ten kaip jusu pavyzdyje kampas uzstatytu radiatoriu, taip kad.. na net jei dedant viena sofke ir sveciams tureti tik koki ciuzini manau nera blogai, bet vistiek tada kambaryje kazko truksta g.gif

QUOTE(Vilienė @ 2012 11 26, 11:56)
tai pirkit sofkę be porankių

O kaip miegojimas ant sofu be porankiu, patogus? Na man tai aisku, kad patogu, as maza, galiu ir vidury lovos miegoti biggrin.gif bet vyrui pagalve nekrenta, kai ji neatsiremia i joki poranki?

QUOTE(gitulia @ 2012 11 26, 12:30)
thumbup.gif  Tokiam projektui ir as pritariu. I ta nisa arba normalia miegamo lova, arba normalia drabuzine daryti.
Niekaip nesuprantu zmoniu, kurie planuodami namus labiau suka galva apie svecius, negu apie save. kam pirkineti atskiras sofas vien sveciu guldymui, jei tie namai ir taip ne perdideliausi, apsikrauni keliom sofom, o paskui matai, kad netelpa svarbiausi dalykai. Svarbiausia sau isirengti normalia spinta, kad tilptu visi rubai, daiktai ir lova patogia sau. O sveciai buna kartais, jei nori miego, galima pripusti ciuzini, kam nepatinka pripustas ciuzinys - pilna viesbuciu. Nemanau, kad kas is sveciu supyktu, visi supranta, kad nera ko tiketis prabangios nakvynes is mazo butuko savininku wink.gif

O ko nesuprasti? kad zmones galvoja i ateity ir apgalvoja viska? ir kodel nusprendete, kad apie svecius labiau? bet kokiu atveju apskritai nepirksi vienos sofos, o man dar viena maza, nedidcka sofkute patinka labiau nei foteliai, tarp kitko ir komplektu dabar tokiu daug. beto tai ne tik sveciams, nemanau, kad mes abu kaip senukai kiekviena vakara susesime ant vienos sofkes ir ziuresime tv. kiekvienam reik savo veiklai patogiai isitaisyti.

QUOTE(Ilka* @ 2012 11 26, 19:08)
Jūsų vietoje nišoje tikrai daryčiau miegamą vietą  4u.gif  Esu gyvenusi bute su tokiu kambariu, gal net ir tokiame pačiame. Į tą nišą statėm sofą, išsitiesiančią tris kartus į priekį ir šalia dar staliukas tilpo smile.gif Pvz., tokio tipo:

turejome toki varianta, bet butent toks mechanizmo tipas yra labai prastas, turejo tevai, giminaiciai ir net baldininkas dar karta primine, kad geriau nereik. sitas variantas labai geras butu buves idejiskai bigsmile.gif
sbo
QUOTE(Ledinuke @ 2012 11 26, 17:46)
Pas mane panasiai miegamasis, sienos sviesios, baldai tamsiai rudi, tai ta siena, kur uz lovos galvugalio, istapetuota tamsiai rudais naturalaus pluosto tapetais, va tokiais, tik spalva kita.
Tai man uztenka ir rasto ir gaunasi tokia akcentine siena, graziai deranti su baldais. O kitas spalvas galima ivesti per lovos uztiesala, aksesuarus. Man atrodo sviesus tapetai labai jau istirptu tarp beveik baltu sienu. O labai daug rastu gal siek tiek pjautusi su ryskiai raudonu galvugaliu  g.gif Nebent labai atitaikytumet spalva...
*

Hm, labai jau idomus ir neiprasti tapetai, parodziau MB, nepatiko jam, idomu, kaip gyvai atrodo, neisivaizduoju net... g.gif
Pas mus toks minimalistinis saltokas stilius, gal tas pluostas ir nelabai tiktu g.gif ?
Ilka*
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 26, 19:42)

turejome toki varianta, bet butent toks mechanizmo tipas yra labai prastas, turejo tevai, giminaiciai ir net baldininkas dar karta primine, kad geriau nereik. sitas variantas labai geras butu buves idejiskai  bigsmile.gif
*

Gal kaip pasiseka - mes turim, kasdien ištiesiam ir sudedam, jokių problemų. Tokioje erdvėje sunku dar kažką gudresnio pasiūlyti 4u.gif
Vilienė
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 26, 20:42)

O kaip miegojimas ant sofu be porankiu, patogus? Na man tai aisku, kad patogu, as maza, galiu ir vidury lovos miegoti  biggrin.gif  bet vyrui pagalve nekrenta, kai ji neatsiremia i joki poranki?

mano vyras ramiai miega, jam niekas nekrenta. bet gal dar todėl, kad mes miegam ant mažučių pagalvių. o dabar ta sofa prie sienos stovi, tai kai kas miega - pagalvė remiasi į sieną, dar niekas nesiskundė, kad pametė pagalvę lotuliukas.gif
vassara
QUOTE(sbo @ 2012 11 26, 12:58)
Noreciau ir as gauti patarima - del tapetu spalvos miegamajame  4u.gif

Miegamojo sienos sviesios (baltos su siek tiek gelsva spalvyte), romanetes pilksvai zalsvos ir rastuotos, yra ir dienines baltos uzuolaidos, labai lengvos, persvieciamos, baldai tamsiai rudi, lovos galvugalis raudonas. Norime istapetuoti tik viena sienq miegamajame. Ta siena, kuri uz lovos (uz galvos), ten dar didelis veidrodis sone yra (nuo grindu iki lubu).
Kaip manote, kokios spalvos pasirinkt tapetus? Tamsesnius ar sviesesnius? Su rastu ar be?
*

pas mane panasus variantas, tai ta galvugalio siena istapetavom panasaus atspalvio geletais tapetais, kaip ir kitos sienos 4u.gif
as jusu vietoje rinkciausi su rastu ne per tamsius tapetus mirksiukas.gif gal net tos pacios pilksvai zalsvos spalvos kaip romanete. nors realiai ka patarti galima tik matant bendra vaizda mirksiukas.gif
Site
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 26, 20:42)
turejome toki varianta, bet butent toks mechanizmo tipas yra labai prastas, turejo tevai, giminaiciai ir net baldininkas dar karta primine, kad geriau nereik. sitas variantas labai geras butu buves idejiskai  bigsmile.gif
*

tada imkite variantą kur sofoj-lovoj išvis nėra jokio sulankstamo mechanizmo (mes tokį užsakėm), ten nėra kam lūžt o ir pagal mūsų norėtus išmatavimus gamina, nestandartinės ten, puikiai tinka aukštiems vyrams biggrin.gif Tik nežinau dėl kokybės dar, tik sausį ta informacija pasidalint galėsiu

http://epinera.lt/media/epikatalogas/10/29/214_resized
http://epinera.lt/media/epikatalogas/10/29/218_resized
sbo
Aciu merginos uz patarimus 4u.gif
vassara, Jusu pasiulymas visai neblogai skamba wink.gif
LolitCafe
QUOTE(Site @ 2012 11 27, 00:56)
tada imkite variantą kur sofoj-lovoj išvis nėra jokio sulankstamo mechanizmo (mes tokį užsakėm), ten nėra kam lūžt o ir pagal mūsų norėtus išmatavimus gamina, nestandartinės ten, puikiai tinka aukštiems vyrams biggrin.gif Tik nežinau dėl kokybės dar, tik sausį ta informacija pasidalint galėsiu

http://epinera.lt/media/epikatalogas/10/29/214_resized
http://epinera.lt/media/epikatalogas/10/29/218_resized
*

mes sia sofa irgi ziurejome
pasirode labai tvirta ir kompaktiska
yra patalynes deze
http://www.baldeksita.lt/?q=node/1681&size=_original
Ledinuke
QUOTE(sbo @ 2012 11 26, 20:56)
Hm, labai jau idomus ir neiprasti tapetai, parodziau MB, nepatiko jam, idomu, kaip gyvai atrodo, neisivaizduoju net...  g.gif
Pas mus toks minimalistinis saltokas stilius, gal tas pluostas ir nelabai tiktu  g.gif ?
*

Galiu pabandyt nufotografuot ta siena, pas mus tik stoglangiai vietoj langu, tai siek tiek gal sviesos truksta, dar ir lempuciu normaliu neturim prie lovos.
Bet aisku, sitas variantas daugiau tinka, jei megstat naturaluma, skandinaviska stiliu, siltesnes medziagas. Mes jau gavom toki kambari is ankstesniu seimininku, bet man buvo tiesiai i desimtuka ta siena. Labai labai patiko tokia faktura siu tapetu.

Vassaros pasiulymas turbut priimtinesnis jusu atveju tuomet. Tik gali sunkoka buti atitaikyti tapetu spalva, jei derint prie romaneciu. Turetu ne tik spalva, bet ir rastas tada deret... As dukrai kai irenginejau kambari, tai gal metus ieskojau tinkamu tapetu akcentinei sienai. Teko siustis is uzsienio, bet nesigailiu, radau is Harlequin firmos nuostabius tapetus.
Darius1
Klausimas, ar verta sandeliuko saskaita, isplesti vonia nuo 2,5 iki 4 m2. Ar visdelto gyvenime pravers tas sandeliukas 1,5 m2? Butas 2 kamb. dvi dideles sienines spintos, balkonas, yra rusys daiktams nereikalingiems. kas is patirties gali atsakyt?
ValSve
QUOTE(Darius1 @ 2012 11 27, 15:26)
Klausimas, ar verta sandeliuko saskaita, isplesti vonia nuo 2,5 iki 4 m2. Ar visdelto gyvenime pravers tas sandeliukas 1,5 m2? Butas 2 kamb. dvi dideles sienines spintos, balkonas, yra rusys daiktams nereikalingiems. kas is patirties gali atsakyt?
*

Labai priklauso nuo gyvenimo būdo ir kitų faktorių. Mes su vyru dviese turim dvi dideles sienines spintas, prieškambary nedidukę - pro ją patenkama į tamsiuką. Tamsiukas mums labai reikalingas, ypač žiemą - nes slidinėjam ir visas slidinėjimo inventorius stovi jame. Vonios norėtųsi didesnės, bet nežinau ar aukočiau tamsiuką. Ten dar laikomas dulkių siurblys (didžiulis doh.gif ) ir kiti daiktai - visokie vyro žaislai - atsuktuvai, pjūklai, plaktukai ir kt.
LolitCafe
nzn ar apie ta pati kalbam, bet cia pora pavyzdziu, foto is domoplius.lt
user posted image

user posted image

maciau Senukose keliu spalvu
savitre
*

ka iš to išloši?
didesne vonia bet ar realiai jos reikia?
aš palikčiau ta sandeliuka ir ten itaisyčiau skalbenke buitine chemija ir visas šluotas lyginimo lenta ir t.t. sandeliuka nebent prie kambariu ploto jungčiau jei nera nešančiosios sienos to sandeliuko.
ValSve
Aš net nežinau ar jungčiau tamsiuką prie kambarių.
Vyro mama vieną iš dviejų tamsiukų prijungė prie kambario - taip, kambarys padidėjo, bet užtat likusiam tamsiuke super mažai vietos, telpa tik vienas stelažas ir nieko daugiau. Šluotos stovi WC doh.gif Nors gal pas ją jos stovėtų WC jei ir kitas tamsiukas būtų buvęs ax.gif labai keistas požiūris į gyvenamąją aplinką.
LolitCafe
QUOTE(savitre @ 2012 11 27, 15:53)
ka iš to išloši?
didesne vonia bet ar realiai jos reikia?
aš palikčiau ta sandeliuka ir ten itaisyčiau skalbenke buitine chemija ir visas šluotas lyginimo lenta ir t.t. sandeliuka nebent prie kambariu ploto jungčiau jei nera nešančiosios sienos to sandeliuko.
*

drinks_cheers.gif

mums irgi visi sake, jungite prie kambario
bet palikome kaip yra, nors turime dideli balkona (bet ten man nepatinka sandelioti daiktu, nes viskas matosi pro virtuves ir kambario langus)

kol kas ten visi irankiai bei statybines medziagos, mano sluotos, kibirai, lyginimo lenta, mazes vonele

veliau gal darysim drabuzine

LolitCafe
nzn, ar cia buvo idetas toks puslapis, bet man patiko, yra parodyti Senuku asortimento tapetai
http://www.tapetai.lt/tapetai/tapet-gamint.../rasch-tapetai/

gal kas nors pasiziurejes isirinks ka nors smile.gif
savitre
QUOTE(ValSve @ 2012 11 27, 16:07)
Aš net nežinau ar jungčiau tamsiuką prie kambarių.
Vyro mama vieną iš dviejų tamsiukų prijungė prie kambario - taip, kambarys padidėjo, bet užtat likusiam tamsiuke super mažai vietos, telpa tik vienas stelažas ir nieko daugiau. Šluotos stovi WC  doh.gif Nors gal pas ją jos stovėtų WC jei ir kitas tamsiukas būtų buvęs  ax.gif labai keistas požiūris į gyvenamąją aplinką.
*

jei žmones svarsto ar jungti prie vonios vadinasi šluotos turi savo vieta(?) o kas leičia uošvieniu ir panašiu giminaičiu gyvenimo buda tai manes jau nebestebina niekas doh.gif nes tam tikro laikotarpio žmones dauguma masto taip lyg ateis dar nepritekliaus metai ir butinai prireiks nudaužyto arbatinuko ir dvieju iš servizo likusiu puodeliu su nuskeltais krašteliais.... o dar ir kitas klausimas yra ar žmogaus pasirinkimas atitinka jo gyvenimo buda ? nes jei žmogaus prigimtis kaupti viska tai ir 6tamsiuku neužteks doh.gif
sbo
QUOTE(Ledinuke @ 2012 11 27, 14:28)
Galiu pabandyt nufotografuot ta siena, pas mus tik stoglangiai vietoj langu, tai siek tiek gal sviesos truksta, dar ir lempuciu normaliu neturim prie lovos.
Bet aisku, sitas variantas daugiau tinka, jei megstat naturaluma, skandinaviska stiliu, siltesnes medziagas. Mes jau gavom toki kambari is ankstesniu seimininku, bet man buvo tiesiai i desimtuka ta siena. Labai labai patiko tokia faktura siu tapetu.

Vassaros pasiulymas turbut priimtinesnis jusu atveju tuomet. Tik gali sunkoka buti atitaikyti tapetu spalva, jei derint prie romaneciu. Turetu ne tik spalva, bet ir rastas tada deret... As dukrai kai irenginejau kambari, tai gal metus ieskojau tinkamu tapetu akcentinei sienai. Teko siustis is uzsienio, bet nesigailiu, radau is Harlequin firmos nuostabius tapetus.
*

Bandysiu ieskoti tapetu, deranciu prie romaneciu gal g.gif Sunku labai nuspresti, o gal ir sviesus tiktu su tokiais pat ar panasiais rastais kaip romanetes. Reikia labai apgalvoti dar. Bet ant minties uzvedet, aciu labai 4u.gif
Vilienė
QUOTE(savitre @ 2012 11 27, 17:05)
j doh.gif nes tam tikro laikotarpio žmones dauguma masto taip lyg ateis dar nepritekliaus metai ir butinai prireiks nudaužyto arbatinuko ir dvieju iš servizo likusiu puodeliu su nuskeltais krašteliais.... 

čia geras thumbup.gif kad tai iš tikro būna, galiu paantrint - stoviu parduotuvėj eilėj prie kasos, prieš mane babytė stovi, prieina prie jos tokia pat babytė, jaučiu kaimynė, pažiūri į jos vežimą i sako: - Zoja, kam tu tą druską perki? juk dar nuo II pasaulinio turi! lotuliukas.gif o taip vat lotuliukas.gif lotuliukas.gif
vassara
QUOTE(sbo @ 2012 11 28, 08:25)
Bandysiu ieskoti tapetu, deranciu prie romaneciu gal  g.gif  Sunku labai nuspresti, o gal ir sviesus tiktu su tokiais pat ar panasiais rastais kaip romanetes. Reikia labai apgalvoti dar. Bet ant minties uzvedet, aciu labai  4u.gif
*

niu imetu as savo bardakeli. pirmoje foto matosi truputi dazytos sienos ir kita siena tapetuota.
user posted image
user posted image
rackiene
QUOTE(vassara @ 2012 11 28, 12:20)
niu imetu as savo bardakeli. pirmoje foto matosi truputi dazytos sienos ir kita siena tapetuota.
user posted image

labai gražios, švelnios spalvos wub.gif thumbup.gif
sbo
Labai grazu, vassara 4u.gif Aciu smile.gif
vassara
QUOTE(rackiene @ 2012 11 28, 11:26)
labai gražios, švelnios spalvos  wub.gif  thumbup.gif
*

QUOTE(sbo @ 2012 11 28, 11:28)
Labai grazu, vassara  4u.gif  Aciu smile.gif
*

dekui wink.gif
viskas paprastai..
gal kiek lengviau bus isivaizduot ko noretusi jums 4u.gif
LolitCafe
Vasara, labai grazu wub.gif spalvos, baldai ir detales graziai suderintos smile.gif
Site
*

aš tai nejungčiau, nes turiu daug įrankių ir kiekvieną dieną begiot į rusį kad tuos įrankius atsinešt tai išprotėčiau. Be to tamsiuke patogu saugot kalėdines eglutes ir viskas kas susiję su šventėmis, šluotas, siurblius ir t.t. Jei visiems šiems dalykams turite vietą kur saugot ir jūsų tamsiukas dabar tuščias stovi - junkite prie vonios. Jeigu jame kažkas guli reiškia neturite kur to laikyt smile.gif
rackiene
QUOTE(vassara @ 2012 11 28, 13:10)
dekui wink.gif
viskas paprastai..
gal kiek lengviau bus isivaizduot ko noretusi jums 4u.gif
*

iš kur užuolaidų audinys imtas? jei kompas gerai rodo spalvas ma ntiktų irgi tokia spalva blush2.gif
vassara
QUOTE(LolitCafe @ 2012 11 28, 14:54)
Vasara, labai grazu  wub.gif spalvos, baldai ir detales graziai suderintos  smile.gif
*

aciu 4u.gif niu detaliu tai cia nelabai kas, laukiu kol mazasis pilietis issikraustys i savo kambari miegot biggrin.gif tada kokia grazia lovatiese gales uzkloti ...

QUOTE(rackiene @ 2012 11 28, 15:57)
iš kur užuolaidų audinys imtas? jei kompas gerai rodo spalvas ma ntiktų irgi tokia spalva  blush2.gif
*

zinokit pirkau isparduotuvej likuti, pries pora metu. jei gerai pamenu jo metro kaina apie 200lt buvo, o as nuciupau visus likusius 4m. uz tiek pat 4u.gif
snail
QUOTE(vassara @ 2012 11 28, 11:20)

*

Labai graziai atrodo tapetai bigsmile.gif , nemacius tokiu, gal neatkreipus demesio mirksiukas.gif , norejau paklaust, o koki sviestuva kabinsit, ar tik lempute mirksiukas.gif prie lovos kur matosi?
vassara
QUOTE(snail @ 2012 11 28, 18:17)
Labai graziai atrodo tapetai  bigsmile.gif , nemacius tokiu, gal neatkreipus demesio  mirksiukas.gif , norejau paklaust, o koki sviestuva kabinsit, ar tik lempute mirksiukas.gif  prie lovos kur matosi?
*

kai rinkausi tapetus, tai kazkaip labai pesimistiskai as i juos ziurejau, nes nelabai buvo Šiauliuose pasirinkimo, bet kai isklijavo siena, tai buvau labai nustebusi bigsmile.gif tikrai tokio vaizdo nesitikejau biggrin.gif
sviestuvo lubinio nebus. yra tik sviestuvai prie lovos, kazkaip daugiau sviesos ir nepasigendu ax.gif
dudun
QUOTE(Vilienė @ 2012 11 26, 23:20)
mano vyras ramiai miega, jam niekas nekrenta. bet gal dar todėl, kad mes miegam ant mažučių pagalvių. o dabar ta sofa prie sienos stovi, tai kai kas miega - pagalvė remiasi į sieną, dar niekas nesiskundė, kad pametė pagalvę  lotuliukas.gif

pas mus sienos galas (kur pagalves) nestoves prie sienos ir pagalve i siena nesirems smile.gif visi kas skundesi irgi nestate krastu lovos i siena, riek pas kazka blemba isbandyti biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Site @ 2012 11 27, 00:56)
tada imkite variantą kur sofoj-lovoj išvis nėra jokio sulankstamo mechanizmo (mes tokį užsakėm), ten nėra kam lūžt o ir pagal mūsų norėtus išmatavimus gamina, nestandartinės ten, puikiai tinka aukštiems vyrams biggrin.gif

tai sita normali sofa, kuri issiskleidzia i sona smile.gif su sia problemos tos, kad miegama vieta tik 194 arba jeigu 2m, tai tada su porankiais bendras ilgis per ilgas biggrin.gif

*

As manau, kad ne.
1. Manau sandeliukas yra naudingas, tikrai atsiranda ka padeti. Mes kad ir paltus nesezoninius kabindavome, pirstines, salikus, batus, sluotas ir kita slamsta. Nes is sluotu wc ar virtuvej nemanau, kad yra grozis schmoll.gif o ir be sluotu ten yra ka padeti. Dar vienas variantas super geras isisrengti ten skalbimo masina, tada ir vonioje daugiau vietos, ir patogu, ir i sandeliuka dar daug telpa. Bet kokiu atveju nemanau, kad vonia to verta, del kambario pletimo dar pagalvociau, del vonios neverta.
2. 2.5 vonia nemanau, kad labai labai blogai smile.gif musu tokia pati, tai uztenka smile.gif aisku ne viskas idealiai pagal norus, bet buna ir blogiau, pakankamai viska igyvendinom ir tilpdavom smile.gif
Ntu-Kpi
QUOTE(Darius1 @ 2012 11 27, 14:26)
*

Jungčiau. Ir net nedvejočiau. biggrin.gif
Visų pirmą didesnėje vonioje daugiau naudos nei sandeliuke.
Nežinau jūsų poreikių. Man tai leistų ir skalbiankę ir kokią spintą rankšluoščiams, buitinei chemijai ir t.t. sudėti ar lyginimo vietą pasidaryti. bigsmile.gif

O kas iš to sandėliuko... irnesakyk.gif
Kai toks yra bute, tai visuomet ten koks šlamštas kaupiasi... irnesakyk.gif
Na, nebent kaip čia kažkas rašė slides reikia kažkur sudėti... Gal jūsų kokie pomėgiai yra.... g.gif

Mačiau kaip žmonės sandėliuką prijungė prie virtuvės. bigsmile.gif
Kieeeek vietos atsirado... ax.gif
IvanVaida
QUOTE(vassara @ 2012 11 28, 12:20)
user posted image
*

O kokia dažytos sienos spalva?
vassara
QUOTE(IvanVaida @ 2012 11 28, 22:16)
O kokia dažytos sienos spalva?
*

matosi prie uzuolaidos mirksiukas.gif realiai gal kiek tamsesne, pilksva su zalsvu atspalviu
Maikutee
Gal kas pagelbesit, patinka man ta siena su dryziukais, bet nzn kaip padaryt... Siena planuojam dazyt, bet cia gal koks tapetas klijuotas sakyciau g.gif

user posted image
savitre
QUOTE(Maikutee @ 2012 11 29, 14:09)
Gal kas pagelbesit, patinka man ta siena su dryziukais, bet nzn kaip padaryt... Siena planuojam dazyt, bet cia gal koks tapetas klijuotas sakyciau g.gif
*

aš galvočiau ad gal koks foto tapetas ar kažkas panašaus blush2.gif nors ir dažant galima taip padaryti bet vargo kiek kol juostelem apklijuoji ta siena doh.gif vaiku kambaryje norejau kažko panašaus bet persigalvojau del darbo kiekio juk vistiek apipieš patys
Maikutee
QUOTE(savitre @ 2012 11 29, 17:06)
aš galvočiau ad gal koks foto tapetas ar kažkas panašaus  blush2.gif nors ir dažant galima taip padaryti bet vargo kiek kol juostelem apklijuoji ta siena  doh.gif  vaiku kambaryje norejau kažko panašaus bet persigalvojau del darbo kiekio juk vistiek apipieš patys
*

Dazant galima, bet kiek spalvu reiktu smile.gif o su tom juostelem tai biski zaidimas, dazem vaiko kambari vienos spalvos juostas horizontaliai, zadejom iki virsaus sienos daryt, bet puse sienos suklijavau ir uzteko biggrin.gif nors rezultatas man patinka, darbo negaila smile.gif
Nebaba

Tapetas. Yra dryžuotų įvairiai.
vassara
cia manau fototapetas, nes rastas nesikartoja..
mes vaiku kambary, horizontaliai dryziukus isklijavom .. labai mirga dabar akyse biggrin.gif
Maikutee
NA DABAR BELIEKA ISSIAISKINT KUR TOKI GAUT smile.gif
vassara
QUOTE(Maikutee @ 2012 11 29, 23:21)
NA DABAR BELIEKA ISSIAISKINT KUR TOKI GAUT smile.gif
*

paziurekit cia dar cia
Kesiute
Sveiki,

įsikėlėme į naujus namučius. Atėjo metas sukurti jaukumo ir pagyvinti interjerą įvairiomis detalėmis.
Gal kas turite minčių ir patarimų kokios spalvos tiktų (vazelės, vazonai, pagalvėlės, staltiesėlės, paveikslai ir pan.). Kažkaip linkstu prie samaninės žalios ir violetinės, bet bijau prašauti wink.gif

user posted image

Lauksiu patarimų.
indreta
Nauji, vokiški fototapetai 4u.gif
http://public.fotki.com/indreta/fototapetai/user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
RitaRazi
QUOTE(Kesiute @ 2012 12 04, 13:53)
Sveiki,

įsikėlėme į naujus namučius. Atėjo metas sukurti jaukumo ir pagyvinti interjerą įvairiomis detalėmis.
Gal kas turite minčių ir patarimų kokios spalvos tiktų (vazelės, vazonai, pagalvėlės, staltiesėlės, paveikslai ir pan.). Kažkaip linkstu prie samaninės žalios ir violetinės, bet bijau prašauti wink.gif

user posted image

Lauksiu patarimų.
*

na, kad kol kas absoliuciai visos spalvos dera, nera "inesta" dar kazkokiu spalvu, rastu ir pan, sienos baltos, o prie tokios medienos milijonas spalvu ir rastu prideretu 4u.gif tad, kaip sakoma - drasiau, drambly!!! 4u.gif jus til dekit, dekit tu spalvu ir rastu ir kuo daugiau bigsmile.gif
vassara
QUOTE(Kesiute @ 2012 12 04, 12:53)
Sveiki,

Lauksiu patarimų.
*

man tai labiausiai cia truksta uzuolaidu. virtuveje kabinciau rastuota romanete.
baltos sienos prasosi paveikslu 4u.gif
Iveina
QUOTE(Kesiute @ 2012 12 04, 13:53)
Sveiki,
*

Man tai atrodo, kad pasirinkus tiek samaininę, tiek violetinę (kartu) neprašausite, nes jos tirkai derės šioje vietoje. Tačiau truputį akį traukia super margas šaldytuvas blush2.gif Nors aišku didžioji dalis taip išnaudoja šaldytvuo duris, ar šonus.
LolitCafe
Kesiute, kokie jaukus namai wub.gif

as kabinciau zalio atspalvio romanetes smile.gif
Caca*
Keistute- musu namai panasiu atspalviu- akcentus įvedžiau tamsokos violetinės ir smaninę spalvų.Man gražu. wub.gif

Kitame kambaryje spalvos taip pat panašios, akcentai tamsaus turkio, jūros spalvos.

Dar kitame -keli nedideli raudoni ir juodi akcentai.

Gražu ir šviesu pas jus. 4u.gif Sėkmės kuriantis. mirksiukas.gif
wspring
QUOTE(Kesiute @ 2012 12 04, 14:53)
Sveiki,

user posted image

Lauksiu patarimų.
*

Sveiki. Mano mintyse butent tokiu spalvu virtuves komplektas wub.gif , bet baldininkas atkalbineja mane nuo balto stalvirsio. O minciu semiuosi is sios architektes http://www.toota.lt/Interjeras%20-%20start.html
user posted imageuser posted image
Pagal jos sukurtus interjerus tiek zalia, tiek violetine tiktu, bet man siltesne jaukesne ir mielesne kazkodel zalia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.