Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (III tema)

As irgi su tokiu klausimu. Butas vieno kambario. Brezinys ranku darbo biggrin.gif
http://images59.fotk...Kambarys-vi.jpg
ten langas beveik per visa kambari ir balkonas, sienos ilgis nuo lango iki duru mazdaug virs 3 metru, nes bendras kambario plotas apie 16kvadratu. Yra nisa. Jos padarymas i atskira kambary nepasiteisino, nes pries mus buvo ten ir spinta uzstatyta su paliktu duru plocio praejimu, ir vien uzkabinta tokios kabancios girliandos (nu senovines, atskiriancios kambary), tai tada ten kaupiasi dregme, negauna pakankamai silumos, sviesos ir slampa siena, kaupiasi pelesis doh.gif beto jau paveluota, nes mes visa kambary jau issitinkavome ir siuo metu jis yra dazomas, tai papildomu darbu antra karta nebesinori daryti. Zinoma apskritai ir kambario irengime viskas atsiremia i finansus. Siuo metu vaiku neturime, taigi tiesiog kazkaip reiketu isirengti ir kambary miegojimui, ir sveciu priemimui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 19:49)
As irgi su tokiu klausimu. Butas vieno kambario. Brezinys ranku darbo  biggrin.gif
http://images59.fotk...Kambarys-vi.jpg
ten langas beveik per visa kambari ir balkonas, sienos ilgis nuo lango iki duru mazdaug virs 3 metru, nes bendras kambario plotas apie 16kvadratu. Yra nisa. Jos padarymas i atskira kambary nepasiteisino, nes pries mus buvo ten ir spinta uzstatyta su paliktu duru plocio praejimu, ir vien uzkabinta tokios kabancios girliandos (nu senovines, atskiriancios kambary), tai tada ten kaupiasi dregme, negauna pakankamai silumos, sviesos ir slampa siena, kaupiasi pelesis  doh.gif  beto jau paveluota, nes mes visa kambary jau issitinkavome ir siuo metu jis yra dazomas, tai papildomu darbu antra karta nebesinori daryti. Zinoma apskritai ir kambario irengime viskas atsiremia i finansus. Siuo metu vaiku neturime, taigi tiesiog kazkaip reiketu isirengti ir kambary miegojimui, ir sveciu priemimui  doh.gif


Pavartykit lapkričio mėn. "Mano namų" numerį, ten yra puiki įrengimo idėja būtent tokio išplanavimo butuko. Naudojami sąlyginai nebrangūs Ikėja baldai, toje nišoje puikiai įsikomponuoja lova, kurios visai nebūtina atitverti kuom nors. Straipsnis vadinasi "Minimalioje erdvėje - maksimalus komfortas". wink.gif
Atsakyti
bet as nenoriu, kad nisoje butu lova, nes ji vistiek matysis ir man tai nera grazu 4u.gif yra du varintai arba lova-sofa arba sienine lova (pastarasis variantas kiek suprantu yra brangus)
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 20:55)
bet as nenoriu, kad nisoje butu lova, nes ji vistiek matysis ir man tai nera grazu  4u.gif  yra du varintai arba lova-sofa arba sienine lova (pastarasis variantas kiek suprantu yra brangus)


Na tuomet sudetingiau kazka suplanuoti. As asmeniskai tikrai nenoreciau sofos-lovos, kuria kiekviena vakara reiktu isskleisti, o ryte suskleisti, ir dar patalus pakloti. Na ir miegojimo prasme tai visai kitas reikalas. As aukociau grozi del patogumo, nors grozis man irgi svarbu, o juk galima ir ta lova graziai apipavidalint, kad ji puostu kambari. uzmetei grazia lovatiese, ir jokio vargo del paklojimo...
Nebent jus norite laikino varianto, be didesniu investiciju, tuomet taip, kuri laika pakenteciau ir su sofa lova smile.gif

O ka tuomet noretumet toj nisoj matyti? Ar kazkoki darbo kampeli? Man kazkaip labai naturaliai ten lova paišosi, ir kitą variantą sunkiai įsivaizduoju.. Svečiams ten irgi nelabai jauku būtų... Tik pagrindinėj erdvėj reiktų planuoti sėdimas vietas...
Atsakyti
QUOTE(Ledinuke @ 2012 11 24, 23:10)
O ka tuomet noretumet toj nisoj matyti? Ar kazkoki darbo kampeli? Man kazkaip labai naturaliai ten lova paišosi, ir kitą variantą sunkiai įsivaizduoju.. Svečiams ten irgi nelabai jauku būtų... Tik pagrindinėj erdvėj reiktų planuoti sėdimas vietas...

Na nezinau, man lova, net ir graziai uzklota ir panasiai atrodo netvarkingai ir negraziai, kai tai yra matoma visiems doh.gif cia kiekvieno nuomone tiesiog.. 4u.gif
Del patogumo, tai mes abu visa gyvenima miegoje ant sofu ir nepatogumo nepatiriame 4u.gif del investiciju.. gyvenimas parodys, taciau apskritai finansai neleidzia daug ko, jeigu jie butu didesni, tai manau apskritai nebutu kile problemu su isplanavimu, nes tiesiog butu didesnis butas biggrin.gif

Na pavyzdziui viena is viziju:
http://images54.fotk...bandymas-vi.jpg
Sofa - lova miegojimui, salia zalios linijos tai arba vienoje, arba kitoje vietoje kazkoks staliukas salia lovos ar komodyte. Didzioje erdveje sofa-lova arba dvivietis fotelis skirtas paciu laisvalaikiui ir kasdienai, sveciams ir sveciu miegojimui. Zalias rutliukas - pavyzdziui pufas. Del ko man sis variantas kelia klausimu:
1) ta vieta, kurioje pavaizduota sofa miegojimui yra tik 2m, na jeigu tiksliai tai gal 2,05. o mano vyras aukstas, tai mes tikimes, kad sofos miegama dalis bus 2m (del tradiciniu 194 dar abejojame ar nebus per trumpa), jeigu bus rankturiai sofos ilgis dar pailgeja, jeigu be rankturiu, bijome, kad bus nepatogu ir nesilaikys pagalves, o nesinori, kad sofa islystu is tos nisos g.gif
2) jeigu sukeisti sofas vietomis, tai kazkaip tada viena praranda savo paskirti ir mazdaug telaukia, kol sveciai nakvos, nepatinka man taip, o ir kam tada ten koks nors miegamasis staliukas, jeigu jo nenaudosime
3) galvoju del pacios spintos, ar uzteks ir rubams, ir striukems, batams ir t.t. vienos spintos koridoriuje (kazkur 194*40) ar kazka dar tuo tikslu mastyti i kambary g.gif

Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 20:49)
As irgi su tokiu klausimu. Butas vieno kambario. Brezinys ranku darbo  biggrin.gif
http://images59.fotk...Kambarys-vi.jpg
ten langas beveik per visa kambari ir balkonas, sienos ilgis nuo lango iki duru mazdaug virs 3 metru, nes bendras kambario plotas apie 16kvadratu. Yra nisa. Jos padarymas i atskira kambary nepasiteisino, nes pries mus buvo ten ir spinta uzstatyta su paliktu duru plocio praejimu, ir vien uzkabinta tokios kabancios girliandos (nu senovines, atskiriancios kambary), tai tada ten kaupiasi dregme, negauna pakankamai silumos, sviesos ir slampa siena, kaupiasi pelesis  doh.gif  beto jau paveluota, nes mes visa kambary jau issitinkavome ir siuo metu jis yra dazomas, tai papildomu darbu antra karta nebesinori daryti. Zinoma apskritai ir kambario irengime viskas atsiremia i finansus. Siuo metu vaiku neturime, taigi tiesiog kazkaip reiketu isirengti ir kambary miegojimui, ir sveciu priemimui  doh.gif

Gal kaimynės esam? biggrin.gif Pas mus beveik toks pats 1k. buto kambarys yra. Apskritai aš toj nišoj kur brėžiny apačioj yra miegojau 23 metus, labai jauku ir puikus atskyrimas miegamo ir svetainės, bet per tiek metų nusibodo biggrin.gif Todėl nutarėmė su vyru kad gaminsimės sofą- lova ir statysim ją taip kaip pavaizdavau. Man asmeniškai turi įėjus į kambarį iškart matytis sofa, kad priduotų jaukumo. Va mūsų planas, daiktų daug turim tai ir baldų reikia daug blush2.gif

user posted image

Atsakyti
Gal ir kaimynes biggrin.gif tai pas jus ta pati sofa - lova ir miegojimui, ir tv ziurejimui, ir sveciu priemimui ane? o pavyzdziui jeigu netelpa sveciai ant sofos, nesates kedes is virtuves? o kur apnakvydinate svecius jeigu ka? g.gif sekcijos neturite, ane? g.gif as cia ne kritikuoju, as tik domiuosi kitais variantais biggrin.gif
o kaip miegojote toje nisoje, tai kokiu principu tada atrode kambarys? nes as noriu deti miegama sofa i lova kolkas labiausiai, bet problema su tuo sofos ilgiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 25, 20:48)
Gal ir kaimynes  biggrin.gif  tai pas jus ta pati sofa - lova ir miegojimui, ir tv ziurejimui, ir sveciu priemimui ane? o pavyzdziui jeigu netelpa sveciai ant sofos, nesates kedes is virtuves? o kur apnakvydinate svecius jeigu ka?  g.gif  sekcijos neturite, ane?  g.gif  as cia ne kritikuoju, as tik domiuosi kitais variantais  biggrin.gif
o kaip miegojote toje nisoje, tai kokiu principu tada atrode kambarys? nes as noriu deti miegama sofa i lova kolkas labiausiai, bet problema su tuo sofos ilgiu  doh.gif

Na taip, universali sova lova pas mus bus. Na nežinau kiek svečių reiktų prisikviest kad netilptų ant sofos, paprastai daugiau 2 svečių vienu metu neturime biggrin.gif O sofa pati 2,05m pločio bus, be to arčiau lango planuoju sėdmaišį pastatyt (realybėj patogesnis variantas yra kampas, bet pas mus per siauras kambarys jam) ir tam pačiam kambary yra komp. kėdė rolleyes.gif . Sekcija ir yra pas mus visas rinkinys kietų baldų (knygų lentynos, dokumentų, tv staliukas ir t.t., konkrečiai - šitas rinkinys http://www.bogfran.lt/?sid-baldai,16 ). Svečiai virtuvėj miega, nes nemėgstu su svečiais vienam kambary miegot lotuliukas.gif O jei kas, tai visad sulankstoma lova tilps į nišą pas mus. Realiai jei aš toj nišoj nebūčiau tiek metų gyvenus ir nebūtų ji man nusibodus, tai daryčiau taip:
į nišą pastatyčiau sofą-lovą arba tikrą lovą, nišos pabaigoj padaryčiau pertvarą arba baldachiną, atskiriantį tą kampą nuo svečių zonos, o toliau taip kaip kažkuri narė čia sakė - mini sofkutė jei svečiai buriais nevaikšto ir viskas kas jums dar reikalinga.

Aš taip pasielgt negalėjau nes man būtinai reikėjo lovos 2,05 x 1,80 kuri netilpo į nišą (pas mane ji 1,78x1,78) ir spintą standartinę ėmiau 1,80, 2cm truko kad ją įtalpint biggrin.gif
Atsakyti
Na atitverimo tai as nenoriu ir daug minusu. Problema, kad nisa 1,95*2,05 (nu ten cm gal skirtumas), tai i ten kur 1,95 (pas jus komodos palei ta isstatytos) netelpa sofke doh.gif nes vyras aukstas ir reik vistik kuo didesnes, nes miegoti turi buti kuo patogiau, nors labai ten svajojau. belieka deti palei ta sonine nebent..
del sveciu: na ant dideles sofke (~2m) manau vistiek suses tik 4 zmones, juk irgi nesigrus, kad tik kuo daugiau doh.gif aisku manau to visai uztenka (jeigu dar koks siedmaisis, ar atsinesti kedziu) nu bet negaliu pakesti jeigu pvz 4 zmones ir jie visi sedi ant vienos sofos, viena eile doh.gif ir nesigauna, kad visi su visais pabendrauti gali arba turi lenktis, nu man tai kazkoks absurdas doh.gif
hm, gal tada statyti kambaryje didel, normaliai sofke skirta musu miegojimui, o i nisa kisti kokia mazyte, sveciams skirta. taip gaunasi logiskiau ir geriau issidesto, nu bet noriu as i ta nisa miegoti kazko lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 25, 21:40)
Na atitverimo tai as nenoriu ir daug minusu. Problema, kad nisa 1,95*2,05 (nu ten cm gal skirtumas), tai i ten kur 1,95 (pas jus komodos palei ta isstatytos) netelpa sofke  doh.gif nes vyras aukstas ir reik vistik kuo didesnes, nes miegoti turi buti kuo patogiau, nors labai ten svajojau. belieka deti palei ta sonine nebent..
del sveciu: na ant dideles sofke (~2m) manau vistiek suses tik 4 zmones, juk irgi nesigrus, kad tik kuo daugiau  doh.gif  aisku manau to visai uztenka (jeigu dar koks siedmaisis, ar atsinesti kedziu) nu bet negaliu pakesti jeigu pvz 4 zmones ir jie visi sedi ant vienos sofos, viena eile  doh.gif  ir nesigauna, kad visi su visais pabendrauti gali arba turi lenktis, nu man tai kazkoks absurdas  doh.gif
hm, gal tada statyti kambaryje didel, normaliai sofke skirta musu miegojimui, o i nisa kisti kokia mazyte, sveciams skirta. taip gaunasi logiskiau ir geriau issidesto, nu bet noriu as i ta nisa miegoti kazko  lotuliukas.gif  doh.gif

tai o kokios jūs lovos norit? lovos dažniausiai 1,6 (1,8) x 2m.. pas mane pačią vyras 2m ūgio, tai realiai į tą jūsų nišą normali lova per visą plotį ir ilgį tilptų. Ir tikrai ten jauku toj nišoj miegoti. O jei svečius sutalpinsit joje tai ir televizorių teks pastyt taip kad matytųsi jiems biggrin.gif Aš tai siūlau jums pirkti tokius baldus kuriuos perstumdant jie visur tilptų, tada nusibodus galėsit keist viską vietom - daryt nišoj miegamąjį, drabužinę, darbo kambariuką arba svečių zoną
Atsakyti
O kam svečiams tv atsukt? biggrin.gif jie gali ir be tv išsimiegoti, o pasėdėjimams būtų mūsų didžioji sofkė. Tik negerai kažkas.. tada maža sofkė bus naudojama tik miegojimui svečių, kurių su nakvyne tikrai ne taip dažnai būna.. gal dar būtų skirta ta maža sofkutė nišoje (šalia kokia komoda ar staliukas) kaip atskira edrvė, jeigu pavyzdžiui vyras žiūri tv, o aš nenoriu, tai veikiu ką nors ant mažos.. biggrin.gif velniava, nežinau.. unsure.gif

Na aš norėjau sofkę statyti grynai grūsti į tą nišą, kad lygiagrečiai su langu stovėtų, ten netelpa. Sofkė telpa palei ilgąją nišos dalį nebūtinai visada, nes jeigu sofa 2metrai be porankių, ji telpa, bet nepatogu miegoti, nes pagalvė juk kris, o jeigu su porankiai, tai automatiškai smarkiai pailgėja ir jau išsikiš iš nišos, jeigu 2 metrai su porankiais, miegamos dalies viso labo vėl lieka tik 191 doh.gif tarp kitko, dažniausia lovų variantas ir standartas yra 194, o ne 2metrai, šitos jau skaitosi didelės neva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 25, 22:01)
tarp kitko, dažniausia lovų variantas ir standartas yra 194, o ne 2metrai, šitos jau skaitosi didelės neva  4u.gif

na visos lovos kurias teko pirkt gyvenime buvo lygiai 2m, kažkaip pasisekė matyt biggrin.gif o sofos-lovos taip, dažniausiai palei 195cm būna.. na jei netelpa pagal trumpą sieną tai statykit palei ilgą. Mes va išvis kolkas taip pasidarę, visas plotas nišos yra miegama dalis
(lova)

O kad porankiai išlįs iš nišos čia nėra jau taip baisu irgi, nebūtina porankius kiekvieną po 30 cm daryt smile.gif

Ir išvis jau seniai supratau kad aukšti vyrai - problema biggrin.gif Man jau dėl vyro pusę buto perplanuot teko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Site: 25 lapkričio 2012 - 21:11