Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (III tema)

QUOTE(svetuliaaa @ 2013 02 13, 01:33)

O jus vilniete?
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2013 02 13, 08:59)
ar galiu paklausti koki apsvietima daretes sitam kambary?
mes kaip tik toki remontuojames, nezinau ka daryti su apsvietimu

Paprastas 5 lempuciu svestuvas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 02 13, 12:19)
O jus vilniete?

Taip smile.gif
Atsakyti
svetulia, as deciau kilimeli kaip kampo virsus, viesnpalvi, trumpo plauko ar derinciau prie grindu jei patinka

http://ligne-roset.l...amp;action=edit
Atsakyti
[quote=svetuliaaa,2013 02 13, 01:33]

Dabar dar prikijavau toki ornamenta
user posted image
Labai gražiai atrodo ornamentas 4u.gif 4u.gif gal ir man reiks kažką panašaus padaryti, nes svetainės sienos visos šviesios ir kažko trūksta g.gif
Atsakyti
O kur tokį ornamentą gavot? smile.gif aš svajoju viena baltą sieną išmargint aguonom wub.gif bet galvojau piešti, bet jei gavus tokio ornamento pavidalo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2013 02 13, 17:28)
O kur tokį ornamentą gavot? smile.gif aš svajoju viena baltą sieną išmargint aguonom  wub.gif  bet galvojau piešti, bet jei gavus tokio ornamento pavidalo  bigsmile.gif

tokiu ornamentunetu ,aguonu pilna ebay smile.gif pabandykit paieskot,gal sius net i lietuva ir kartais tikrai pigiau buna net nei lt ieskot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ekutee @ 2013 02 13, 19:04)
tokiu ornamentunetu ,aguonu pilna ebay smile.gif pabandykit paieskot,gal sius net i lietuva ir kartais tikrai pigiau buna net nei lt ieskot smile.gif

Aišku, ačiū doh.gif tikėjausi, kad Lietuvoj.
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2013 02 13, 21:35)
Aišku, ačiū  doh.gif  tikėjausi, kad Lietuvoj.

oi,manau yra r lietuvoj smile.gif as tik daviau pavyzdy,kad ebay daug buna ir labai ivairiu ir gan nebrangei smile.gif o gal kazkas ir lietuvoj pirke,tai tikrai jum pasakys kur smile.gif
Atsakyti
Ateinu pas jus su labai dideliu prasymu 4u.gif
norim pasiplanuoti geriau buto erdves, vyksta griovimo darbai, bet nesinori issigriauti, o paskui nusivilti rezultatu, todel prasau patarimo ir ideju, ar teisingai isivaizduoju erdviu prapletima.Gal kas pastebes mano idejos trukumu ir pan.

Senas buto planas:
user posted image

Naujas buto planas:
Noriu isgriauti siena skiriancia kolidoriu ir svetaine, ir taip pat issigriauti sienos dali i virtuve, o buvusi iejima i virtuve uzmuryti.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2013 02 13, 16:28)
O kur tokį ornamentą gavot? smile.gif aš svajoju viena baltą sieną išmargint aguonom  wub.gif  bet galvojau piešti, bet jei gavus tokio ornamento pavidalo  bigsmile.gif

Mus si ornamenta podavanojo.Bet daug visokiu lipduku ant sienos,lango ir t.t. yra SBA baldai,ten kur iejimas yra parduotuve.Toj parduotuvej daug smulkmenu namo interjerui pagrazinti.Cia Vilniuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svetuliaaa @ 2013 02 13, 13:59)

Pvz.user posted image
Atsakyti
QUOTE(traskutek @ 2013 02 13, 22:02)
Ateinu pas jus su labai dideliu prasymu  4u.gif

visai kaip pas mane tongue.gif
mes tai ta ilgaji koridoriu uzmurijom ir prapletem vonios kambari ir isgriovem visa virtuves/svetaines siena wink.gif

o jus jei griausit visa svetaines/koridoriaus siena tada butu gerai tualeto duris duris perkelti i sona arba tualeta sujungti su vonia ir palikti vonios duris iejimui.
tikiuos aiskiai as cia rolleyes.gif
Atsakyti