Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (III tema)

nu jo,brangūs tie dizaineriai doh.gif reik kokio menininko draugelio ieškot biggrin.gif

va čia mano svajonių virtuvė , spalvų atžvilgiu wub.gif
user posted image

gausiu gal kitą savaitę tikslius išmatavimus sienų, galėsiu rimčiau pasidelioti baldus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 03 06, 20:00)
nu jo,brangūs tie dizaineriai  doh.gif  reik kokio menininko draugelio ieškot  biggrin.gif

va čia mano svajonių virtuvė , spalvų atžvilgiu  wub.gif 

Vau bigsmile.gif karsta.gif išsisaugojau nuotrauką biggrin.gif svajonių virtuve nepavadinčiau, bet spalvų išdėstymas blink.gif jis nerealus bigsmile.gif pradedu galvot, kad reik baltų baldų biggrin.gif bet baidausi, kad vargsiu su jais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2013 03 06, 20:17)
pradedu galvot, kad reik baltų baldų biggrin.gif bet baidausi, kad vargsiu su jais  doh.gif

jei tai bus blizgi balta plokste, tikrai tik dziaugsites, o ne vargsit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2013 03 06, 20:36)
jei tai bus blizgi balta plokste, tikrai tik dziaugsites, o ne vargsit wink.gif

Kodėl man atrodo atvirškčiai doh.gif pas jus gal tokie baldai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2013 03 06, 21:36)
jei tai bus blizgi balta plokste, tikrai tik dziaugsites, o ne vargsit wink.gif


vargas su blizgia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2013 03 06, 20:44)
Kodėl man atrodo atvirškčiai  doh.gif  pas jus gal tokie baldai?  g.gif

na ne tokie kaip parodytoj nuotraukoj biggrin.gif bet baltos blizgios spalvos virtuvinis.
Papildyta:
QUOTE(agniukee @ 2013 03 06, 21:00)
vargas su blizgia  doh.gif

gal su tamsia blizgia?
Atsakyti
Blizgia ta prasme e su blizgučiais, o šlapio efekto? biggrin.gif ar apie tą patį kalbam?
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2013 03 06, 22:03)
na ne tokie kaip parodytoj nuotraukoj  biggrin.gif bet baltos blizgios spalvos virtuvinis.
Papildyta:

gal su tamsia blizgia?

Su balta bilzgia, virtuvinis buvo baisiai brangus, dulkes visos matosi, kasdiena valyt reikia, o kai nusivalo dryziai matosi, tada blizgini su stiklu sluoste doh.gif Kazkas su baro kede uzkliude iskart skyle, kurios neuzmaskuot su nieko. Mano asmenine patirtis tragiska, daugiau NIEKADA doh.gif 4u.gif

Melyna-blizgia tokia kaip virsuj foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniukee: 06 kovo 2013 - 21:25
Aš tuoj išprotėsiu wacko.gif baldų brėžiny jau turiu, o spalvos išsirinkti negaliu sad.gif šokinėju nuo vienos spalvos prie kitos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2013 03 06, 22:35)
Aš tuoj išprotėsiu wacko.gif baldų brėžiny jau turiu, o spalvos išsirinkti negaliu sad.gif šokinėju nuo vienos spalvos prie kitos  doh.gif


Neverta isprotet del virtuves wink.gif geriausia ko nori pasiziuret pas ka jau yra namuose ir kaip devisi pamatyt, teks prasytis i svecius pas pazystamus ir draugus wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 03 06, 21:23)
Su balta bilzgia, virtuvinis buvo baisiai brangus, dulkes visos matosi, kasdiena valyt reikia, o kai nusivalo dryziai matosi, tada blizgini su stiklu sluoste  doh.gif  Kazkas su baro kede uzkliude iskart skyle, kurios neuzmaskuot su nieko. Mano asmenine patirtis tragiska, daugiau NIEKADA  doh.gif  4u.gif

Melyna-blizgia tokia kaip virsuj foto  4u.gif

as asmeniskai ant baltu baldu isvis dulkes pamirstu valyt biggrin.gif virtuvini valau, nebent saulute kai pasviecia pasimato kokia dulke. o va kavos staliukas tamsus, tai jau sita valau per diena po kelis kartus doh.gif labai dziaugiuosi, kad nesirinkau tamsiu baldu.

pritariu tik del skyles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2013 03 06, 22:59)
as asmeniskai ant baltu baldu isvis dulkes pamirstu valyt biggrin.gif virtuvini valau, nebent saulute kai pasviecia pasimato kokia dulke. o va kavos staliukas tamsus, tai jau sita valau per diena po kelis kartus  doh.gif labai dziaugiuosi, kad nesirinkau tamsiu baldu.

pritariu tik del skyles biggrin.gif


As uz baltus, ir dabar virtuve bus balta, bet tikrai nebe blizgi, klasikine wub.gif 4u.gif Su ta blizgia tai net seimininke mano keike mane lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniukee: 06 kovo 2013 - 22:08