Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (III tema)

Dar noriu paklausti jusu nuomones, o gal kas zinosit ir kokia taisykle smile.gif Ar turi dereti namuose grindu danga su vidaus durimis ir laiptais? Pvz, jei parketlentes sviesios, tai ir durys turetu buti sviesios? O jei grindys sviesios, tai ir laiptai? Kaip ia is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 03 09, 22:08)
Dar noriu paklausti jusu nuomones, o gal kas zinosit ir kokia taisykle smile.gif Ar turi dereti namuose grindu danga su vidaus durimis ir laiptais? Pvz, jei parketlentes sviesios, tai ir durys turetu buti sviesios? O jei grindys sviesios, tai ir laiptai? Kaip ia is tikruju?

na pas mane grindys tamsios, o durys desiu baltas, plintusai irgi bus balti, manau viskas priklauso nuo interjero 4u.gif
Maciau pavyzdziu kur grindys buvo balinto azuolo, o durys tamsios ir graziai atrode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bambukas* @ 2013 03 09, 23:17)
na pas mane grindys tamsios, o durys desiu baltas, plintusai irgi bus balti, manau viskas priklauso nuo interjero 4u.gif
Maciau pavyzdziu kur grindys buvo balinto azuolo, o durys tamsios ir graziai atrode smile.gif

ziurineju interjeruose irgi situos suderinimus, tai man vis tik graziau kai viskas suderinta g.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 03 09, 23:26)
ziurineju interjeruose irgi situos suderinimus, tai man vis tik graziau kai viskas suderinta  g.gif

Pas mus suderintos grindys su durimis smile.gif
Atsakyti
Smagu, kad forumuose yra tokių gerų temų. thumbup.gif O mes su vyru tos meninės gyslelės nelabai turime, tai mums liūdna. Dabar rekonstruojamas namą iš esmės, tad yra plikos sienos su dar neisvedziota santechnika, šildymu, elektra ir pan. Prieš pradedant visus darbus turime žinoti kur ir kaip viskas bus išdėstyta, nes gi nepridarysi bet kaip. Gi reikia zinoti, kur kiek rozečių, koks bus apsvietimas ir pan. Su virtuve ir vonios kambariu irgi patirties truksta. Turbut reikės ieškoti žmogaus išmanačio tą sritį, o gal kokio studento ieškoti g.gif .
O gal kas pažįstate tokį žmogų Kaune?
Atsakyti
Sveikos,
Gal galite parekomenduoti interjero dizainerį Kaune? Brūkštelkit į až, Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 03 09, 23:08)
Dar noriu paklausti jusu nuomones, o gal kas zinosit ir kokia taisykle smile.gif Ar turi dereti namuose grindu danga su vidaus durimis ir laiptais? Pvz, jei parketlentes sviesios, tai ir durys turetu buti sviesios? O jei grindys sviesios, tai ir laiptai? Kaip ia is tikruju?


Manau kad taisykliu cia nera smile.gif greiciau yra skonio reikalas smile.gif pas mus grindys tamsios pirmame aukste, o durys baltos ir plintusai balti, laiptu tamsios pakopos.Atrame aukste yra atvirksiai, sviesios grindys ir tamsios durys. Mums patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 03 09, 23:08)
Dar noriu paklausti jusu nuomones, o gal kas zinosit ir kokia taisykle smile.gif Ar turi dereti namuose grindu danga su vidaus durimis ir laiptais? Pvz, jei parketlentes sviesios, tai ir durys turetu buti sviesios? O jei grindys sviesios, tai ir laiptai? Kaip ia is tikruju?

Viskas priklauso kaip jūs kuriate bendrą namų viziją, t.y. jei kontarsto principu, galite duris daryti šviesias, prie tamsiu grindų arba atvirksčiai. Jei norite išlaikyto interjero, duris derinkite su grindimis. Laiptai turi dereti su grindimis, tarsi pratęsimas, jei jos mežio. Bet kokiu atveju jei isileidžiate antra medienos rūšį, trečios nenaudokite. Tas liečia ir renkantis korpusinius baldus. Dar varjantas yra, jei grindys šviesios, galima durų varčia daryti šviesią, o lamperijas ir staktą išryškinti, t.y. daryti tamsios medienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyde1: 12 kovo 2013 - 10:44
QUOTE(Grantee @ 2013 03 07, 07:50)
va panašus "atvirkštinis"
user posted image
Man asmeniškai labai gražu tos baltos blizgios virtuvės, bet norisi kitos spalvos įdėti smile.gif


bigsmile.gif pas mane panasus variantas, kolkas patenkinta viskuo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
olgunia_2006 labai gražu 4u.gif išduokit pas ką užsakinėjot ir apytikslę kainą... bijau kad noriu per daug ir kad brangiai kainuoja toks stiliukas virtuvės g.gif
o kaip spintelės valosi ? nelieka dryžių ?
Atsakyti
traskutek, mazu jau nuotrauku ikeltum kaip atrodo isgriautos sienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ugne*: 12 kovo 2013 - 15:34
Kas norejo fototapetu su gamta ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti