Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (III tema)

QUOTE(gabby_jz @ 2013 03 21, 13:36)
Na aš tik dėl to ir suabejojau, BET kai pamačiau va tą butą nuorodoj, taik ad viskas ten žiūrisi, ir man labai net gražu.......  verysad.gif O viskas panašiai - sienos šviesios, grindys "ryžokos", baldai kokius ir planuojam, ir durys tamsios....  blush2.gif


Pas mus miegamajame tokios pacios grindys kaip pas jus ir tamsios durys visame bute, man grazu ir sviesiu nenoriu ax.gif
Atsakyti
O gal galėtumėt kokią foto įmest?............................. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 03 21, 11:12)
O gal galėtumėt kokią foto įmest?.............................  blush2.gif



Noriu Jusu visai ne i tama paprasyt, jei imanoma, gal turit savo buto plana imesti ir virtuves nuotrauka? Nes pas mane lt butas yra, plana jau perdariau, kada nors teks daryt remonta, ir vis ziurineju virtuves, pas Jus yra uzdetas paveiksliukas, bet as jo neiziuriu, gal butu galima paziureti didesni paveiksliuka? smile.gif

O del grindu toje nuorodoje kur Jus ikelet, tai man asmeniskai atrodo ten grindys tamsesnes nei Jusu bute, o kaip ir sakiau pirmam kometare, kad man graziau tamsios durys prie medium tamsumo grindu, nei prie sviesiu, bet cia pasirinkimo teise smile.gif
Atsakyti
Jau skubu darbukan, tai va nuoroda į visą mano albumą su ieškojimais, idėjom ir mano keliom buto fotkėm smile.gif
http://public.fotki....lbum/page2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 21 kovo 2013 - 14:13
QUOTE(gabby_jz @ 2013 03 21, 14:12)
O gal galėtumėt kokią foto įmest?.............................  blush2.gif


rytoj padarysiu pora foto ir idesiu cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 03 21, 15:11)
Jau skubu darbukan, tai va nuoroda į visą mano albumą su ieškojimais, idėjom ir mano keliom buto fotkėm smile.gif
http://public.fotki....lbum/page2.html


Peržiūrėjus visų pasikeitimų seką,
visi įmanomi pagiriamieji žodžiai Jums ir dar visokie kitokie pagiriamieji, kurių aš net nežinau esant.
Puiku!!!
Atsakyti
gaby_jz, musu panasus butas, tik mes negriovem sienos.. o kaip atrodo viena su wc? ax.gif ir dar klausimas, kiek kainavo radiatorius pakeisti? ieskausi meistro po truputi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazgelis: 21 kovo 2013 - 16:35
QUOTE(gabby_jz @ 2013 03 21, 12:11)
Jau skubu darbukan, tai va nuoroda į visą mano albumą su ieškojimais, idėjom ir mano keliom buto fotkėm smile.gif
http://public.fotki....lbum/page2.html


Labai aciu uz nuoroda smile.gif
Planelyje mano virtuve eina lygiai taip pat kaip ir pas Jus.
Labai smagu pasidairyti realiu pavyzdziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebaba @ 2013 03 21, 17:23)
Peržiūrėjus visų pasikeitimų seką,
visi įmanomi pagiriamieji žodžiai Jums ir dar visokie kitokie pagiriamieji, kurių aš net nežinau esant.
Puiku!!!


Vajetau, net susinepatoginau, bet malonu blush2.gif Juk butukas paprastas mūsų labai ir dar nebaigtas smile.gif

QUOTE(Mazgelis @ 2013 03 21, 17:34)
gaby_jz, musu panasus butas, tik mes negriovem sienos.. o kaip atrodo viena su wc?  ax.gif  ir dar klausimas, kiek kainavo radiatorius pakeisti? ieskausi meistro po truputi..

Dėl radikų, tai vyras su santechnika dirba, tai pats keitėsi, aišku pajungė kažkas kitas, bet kainos nežinau, o projektėlį darėmės pas kažkokį inžinierių, apie pusantro šimto lyg kainavo g.gif
O vonia va.....
Prieš biggrin.gif
user posted image
Po (dar nebaigta irgi, net plytukių čia nėr ten apačioj aplink dureles biggrin.gif ir šiaip dar bardakas, kitos pusės net nededu, ten su laiku bus stalviršis per tą sieną 130cm, po juo stovės skalbenka, šone spintukė su kriaukle)
user posted image

Išvis, tai viską darėm savo jėgom - vyras su uošviu. Tai daug sutaupėm..... O ir butą pirkom apleistą ir pigiai, bet atitinkantį mūsų pagrindinius kriterijus - AUKŠTAI, 9a nes visada tik taip ir norėjom, ir tokio išplanavimo, kad virtuvę jungt būtų galima su svetaine, nu ir vonią dabar turim 5kv, tai nerealiai thumbup.gif (nors pradžioj spyriojaus jungt su wc, bet dabar man tik pliusai smile.gif )
Papildyta:
QUOTE(popcornas @ 2013 03 21, 21:24)
Labai aciu uz nuoroda  smile.gif
Planelyje mano virtuve eina lygiai taip pat kaip ir pas Jus.
Labai smagu pasidairyti realiu pavyzdziu  thumbup.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 21 kovo 2013 - 21:37
QUOTE(gabby_jz @ 2013 03 21, 14:36)
Na aš tik dėl to ir suabejojau, BET kai pamačiau va tą butą nuorodoj, taik ad viskas ten žiūrisi, ir man labai net gražu.......  verysad.gif O viskas panašiai - sienos šviesios, grindys "ryžokos", baldai kokius ir planuojam, ir durys tamsios....  blush2.gif

Pas mus naturalaus azuolo parketlentes o duris tamsios venge.Man tamsios duris graziau.
Atsakyti
Žodžiu..... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 03 22, 13:55)
Žodžiu.....  doh.gif biggrin.gif


prasom pasirodyti smile.gif
Atsakyti