Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečiai stato svajonių namus

su Naujaisiais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki sulauke Nauju Metu 4u.gif
Ragana, gal jau naujuose namuose gyveni?
Siandien surasykime skaitikliu parodymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Su Naujais newyear.gif !
Atsakyti
Su Naujaisiais metais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masajugi: 01 sausio 2012 - 17:58
QUOTE(jova @ 2011 12 31, 17:29)
skaiciuojam toliau sildymo sanaudas?

Musu si men 570Lt, temp vidutine 18 laipsniu.


Pas mane išlaidos ~150Lt
Atsakyti
su naujais metais visus statybininkus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais metais!

QUOTE(aulina @ 2012 01 01, 12:16)
Ragana, gal jau naujuose namuose gyveni?
Siandien surasykime skaitikliu parodymus  mirksiukas.gif


Parodymus veliau surasysiu, pas MB kazkur.. per kraustymus nieko nerandu doh.gif
Dar vis neissikraustem, nes virtuvinio nesulaukem kaip zadejo 29 dienoj doh.gif kantavimo stakles uzlinko. Jeigu siandien sutvarkys ir uzkantuos, tai rytoj surinks, o treciadieni sustatys jau. Zodziu vis dar laukiam smile.gif
O MB bekraustydamas daiktus pasitempe nugara, tai baisiausias ligonis jau savaite doh.gif isvarza gal kokia g.gif pries pora dienu vaika is kedutes bande iskelt ir vel viskas is naujo doh.gif zodziu kraustymuisi reiks ieskot zmoniu doh.gif
Atsakyti
Na va ketvirtadieni jau tikrai gyvensim name.. kazko liudna issikelt man sad.gif((
Atsakyti
Visada taip buna... 4u.gif Priprasi ir poto dziaugsies..
Atsakyti
Reikia mumsspinta uzsisakyt, darbo kambary per visa siena bus stumdomom durim spinta (4 metrai), net neisivaizduoju kokios noriu, nei spalvos, nei fakturos doh.gif Itariu reiks ieskot kas specializuojasi toj sriti, daugiau pas juos visokiu pavydziu ir fakturu manau nei pas baldininka? g.gif Slenkancias sistemas zinau, dar kas nors yra siauliuose?
Atsakyti
Sveiki, iskilo toks klausimas ar kas Siauliuose dare grunto tyrimus (su statiniu zondavimu), Jei kas darete gal geltumet kontaktais pasidalinti.

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 01 02, 12:10)
Na va ketvirtadieni jau tikrai gyvensim name.. kazko liudna issikelt man sad.gif((

Idomiai cia tu.... as is dziaugsmo turbut kojom zemes nesiekciau.... ax.gif Beje, su Naujais visus! ( nors paziurejus pro langa, naujais net nekvepia.... schmoll.gif )
Atsakyti