Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečiai stato svajonių namus

QUOTE(jova @ 2011 12 22, 14:12)
Ragana, man labai patinka tie miegamojo tapetai thumbup.gif Jaukus namukai bus thumbup.gif Kokio amziaus tavo mazuliukas? ax.gif Idomu kaip jam kambari irenginesi toliau g.gif Dar labai durys patiko tiek pirmo tiek antro auksto. Tik tas ale akvariumas man ne prie sirdies  blush2.gif Na bet cia jau skonio reikalas, pasikviesciau koki truputi prie meno zmogiuka, kad padeliotu ten siek tiek kitaip... 4u.gif  4u.gif

Tas akvariumas cia palikimas senuju seimininku, kaip ir oranzines plyteles svetainej doh.gif beje gi dizaineriu darbas doh.gif
Vaikai 1,5mir3,5 m. Pas mazaji vienspalviai dazyti tapetai ir klijuosim lipdukus smile.gif ir svetainej bandysiu klijuot ant tos vienos sienos oranzini, kad su plytelem i tema butu, parodysiu kai uzklijuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 12 22, 13:23)
Tas akvariumas cia palikimas senuju seimininku, kaip ir oranzines plyteles svetainej  doh.gif  beje gi dizaineriu darbas  doh.gif
Vaikai 1,5mir3,5 m. Pas mazaji vienspalviai dazyti tapetai ir klijuosim lipdukus smile.gif ir svetainej bandysiu klijuot ant tos vienos sienos oranzini, kad su plytelem i tema butu, parodysiu kai uzklijuosiu smile.gif


Mano mazylis per viduri tarp tavuju pagal amziu, tai papirkau lipdukus su masinytem pas ji. Jau pradedu galvot kokius baldelius det reiks - kambariukas maziukas jam atiteko blush2.gif Kaip tu su dviem susitvarkai statybose? biggrin.gif As su vienu sunkiai, puola jis grezt, kalti varstus sukt ir t.t. doh.gif Zodziu kaip nuvaziuojam i nama, tai nespeju gaudyt as jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 12 22, 15:18)
Mano mazylis per viduri tarp tavuju pagal amziu, tai papirkau lipdukus su masinytem pas ji. Jau pradedu galvot kokius baldelius det reiks - kambariukas maziukas jam atiteko blush2.gif  Kaip tu su dviem susitvarkai statybose? biggrin.gif As su vienu sunkiai, puola jis grezt, kalti varstus sukt ir t.t. doh.gif Zodziu kaip nuvaziuojam i nama, tai nespeju gaudyt as jo smile.gif

maniskiui irgi mazasis teko apie 10 kv, bet apie baldus dar negalvoju, bus tik komoda balta ir lovyte balta ta nuo mazens kuri yra. Baldus atidedam velesniam laikui, kai bent savo kambary miegos.. nes dabar pas mus lovoj dar doh.gif
Na o statybose tiek tebunam,,jau kai viskas baigta tai nuvaziuojam, irgi gaudyt turi..nes jau pirma diena nuvaziave su murzinom rankom kai praejo pro sienas.. paskui vyresnioji mazaji keltbande uz kaklo apkabinus, kai vozes abu i sienos kampa, su guzais ir melynem abu doh.gif nu visko buna..
Atsakyti
QUOTE(Tuzinas @ 2011 12 22, 11:47)
... ir reikejo is Zojux palaiminima gauti kad gali trinti  biggrin.gif


tikrai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2011 12 22, 19:28)



kaip pas krikstatevi koki biggrin.gif
Atsakyti
akim paganyti..
Atsakyti
user posted image
Fragmentas su mozaika ,vonia bute.Nemoku sumžint doh.gif Dar nebaigta galutinai.Kokybės neieškokit, blogai matosi.Čia taip tik pažiūrėt."meistriukas "jaunas ,pirmas jo darbas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 22 gruodžio 2011 - 21:27
QUOTE(airise @ 2011 12 22, 22:19)
user posted image
Fragmentas su mozaika ,vonia bute.Nemoku sumžint doh.gif Dar nebaigta galutinai.Kokybės neieškokit, blogai matosi.Čia taip tik pažiūrėt."meistriukas "jaunas ,pirmas jo darbas. smile.gif



Sunus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biesas66: 22 gruodžio 2011 - 21:58
Ragana, labai silti ir jaukus namuciai wub.gif sveikinu taip graziai kuriantis bigsmile.gif
Atsakyti
Man taippat patiko Raganos namuciai.. iskyrus tas oranzines plyteles.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2011 12 22, 21:43)

Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 12 23, 00:04)


Saunuolis kad bando ir mamai pinigus taupo smile.gif
Atsakyti