Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos - 5

Sena tema

Skubiai reikalingas patarimas vokiškai skalbyklei iki 44cm gylio. Gal kas rekomenduotų?

sugedo senoji skubiai reik naujos doh.gif
Atsakyti
Labas, gal kas galetumete pasakyti ar visos skalbimo masinos skalbe su tiek mazai vandens, vos tik suslapinti skalbiniai. Katik nusipirkau skalbimo masina HOOVER su skyle sone, kuri mazai naudoja skalbimui vandens, anksciau turejau ZANUSI tai viena programa skalbe (sintetik) su siek tiek daugiau vandens, o sita visai mazame kiekija, tai skalbiniai lieka nebalti, o pilki. Per langeli skalbent vandens nė nematyti. Aš manau , kad tokiame kiekije aukstos kokybes skalbimo nematyti nors skalauja puikiai,daug kartu, bet pradzia viska sugadina.
Atsakyti
QUOTE(devilangelv @ 2011 12 26, 19:19)
Labas, gal kas  galetumete pasakyti ar visos skalbimo masinos skalbe su tiek mazai vandens, vos tik suslapinti skalbiniai. Katik nusipirkau skalbimo masina HOOVER  su skyle sone, kuri mazai  naudoja skalbimui vandens, anksciau turejau ZANUSI tai viena programa skalbe  (sintetik) su siek tiek daugiau vandens, o sita visai mazame kiekija, tai skalbiniai lieka nebalti, o pilki. Per langeli skalbent  vandens nė nematyti. Aš manau , kad tokiame kiekije aukstos kokybes skalbimo nematyti nors skalauja puikiai,daug kartu, bet pradzia viska sugadina.

manau tai normalu. mano skalbyklė tai pat prileisdavo vandens labai nedaug virš langelio
viską skalbdavo puikiai.


Tai kas gali pasiūlyti skalbyklę kokią rinktis? arba bent parašytų į ką atkreipti dėmesį ją perkant 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų parekomenduoti SIAURŲ skalbimo mašinų kraunamų iš priekio 6 kg įkrova. Galvoju apie Elekroliux ar Bosch firmas http://www.electrolu...ekio/EWS126540W arba ši http://www.imarket.l...id_product=3241 , kurią geriau rinktis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla30*: 30 gruodžio 2011 - 16:43
mes jau n metų sėkmingai naudojam BEKO. 5 metų garantija jau nežinia prieš kiek laiko pasibaigusi, bet tarnauja. Kai pirkom, tai pagrindinis dalykas į kurį žiūrėjom, kiek kg galima skalbti. Tuo metu 5 kg buvo daugiausiai galimas kiekis, ir pati ekonomiškiausia A klasė...
Atsakyti
Sveiki,
ir aš turiu klausimuką - renkamės skalbimo masina ir džiovyklę, kurią galima būtų pastatyti ant jos. Deja, sąlygos leidžia statytis tik iki 50 cm gilio skalbimo mašiną. Mums svarbu kuo didesnis gręžimo apsisukimų skaičius, energijos taupumas. Skalbimo mašinos kaina turėtų būti iki 2000 lt. Gal galite, profesionalai, parekomenduoti kokį variantą tiek skalbimo mašinos, tiek tinkamos ant jos "pastatyti" džiovyklės?
Iš anksto labai ačiū už patarimus smile.gif
Atsakyti
jeigu jūs planuojate ant skalbimo mašinos statyti džiovyklę, tai kam tada toks apsukų skaičius? g.gif pilnai pakaktų iki 1000 ax.gif ir mažiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elziukas1984 @ 2012 01 01, 22:50)
Sveiki,
ir aš turiu klausimuką - renkamės skalbimo masina ir džiovyklę, kurią galima būtų pastatyti ant jos. Deja, sąlygos leidžia statytis tik iki 50 cm gilio skalbimo mašiną. Mums svarbu kuo didesnis gręžimo apsisukimų skaičius, energijos taupumas. Skalbimo mašinos kaina turėtų būti iki 2000 lt. Gal galite, profesionalai, parekomenduoti kokį variantą tiek skalbimo mašinos, tiek tinkamos ant jos "pastatyti" džiovyklės?
Iš anksto labai ačiū už patarimus smile.gif

O 60+ gylio džiovyklei ant skalbimo mašinos vietos atsiras?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 01 02, 09:47)
O 60+ gylio džiovyklei ant skalbimo mašinos vietos atsiras?

Paciai dziovyklei vietos tiek atsiras. Cia tik apacioje neturime tiek gylio sad.gif
Atsakyti
Gal kas gali rekomeduoti kokybiska skalbimo masina? Noretusi pagamintos Vokietijoje (ieskociau "made in Germany"). Gal Bosh arba Siemens koki modeli galetumet rekomenduoti? Na, Miele man gal butu brangoka, manau pigiau ir su geresnem funkcijoms galima kitu firmu nusipirkti. Prioritetas kokybe ir ekonomiskumas.
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2012 01 02, 10:26)
Gal kas gali rekomeduoti kokybiska skalbimo masina? Noretusi pagamintos Vokietijoje (ieskociau "made in Germany"). Gal Bosh arba Siemens koki modeli galetumet rekomenduoti? Na, Miele man gal butu brangoka, manau pigiau ir su geresnem funkcijoms galima kitu firmu nusipirkti. Prioritetas kokybe ir ekonomiskumas.

Pati naudojuosiu tokia, tai rekomenduoju 4u.gif Bosch WAS 28464 SN
Atsakyti
Aš pagailėjau 2000lt skalbiankei tad įsigyjau LG rusų rinkimo - A++ klasės 1200 apsukų. blush2.gif konkretų modelį pažiūrėsiu
Atsakyti