Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos - 5

na cia dar ko klausinejau tai daug kas pataria miele naudota is naujasniu modeliu galima paiimt apie 1600lt kaip manai Speedy ar verta? ar imt nauja bosch ir nesukt galvos?
Atsakyti
QUOTE(gembird123 @ 2012 03 19, 13:12)
na cia dar ko klausinejau tai daug kas pataria miele naudota is naujasniu modeliu galima paiimt apie 1600lt kaip manai Speedy ar verta? ar imt nauja bosch ir nesukt galvos?

Perkant naudotą mielę "iš naujesnių modelių" negausite. Vokietis irgi nedurnas 2-3 metų senumo gerą daiktą išmesti schmoll.gif o senesnės - atsilikę ir techniškai ir moraliai.
Sakyčiau "imt nauja bosch ir nesukt galvos" biggrin.gif
Atsakyti
dekui taip ir padarysiu:-)
Atsakyti
Patarkite ir paargumentuokite, kurią iš šių rinktis:
Siemens WM14Q360SN
Bosch WAQ24461SN
AEG L75280FL .
Pardavejas argumentuoja, akd pirmosios dvi gamintos Ispanijoje, o AEG Italijoje ir tai yra geris. Plius AEG servisas stipresnis Lietuvoje....
O ka galeciau is Vokietijoje gamintu nupirkti iki 1500-1600 Lt.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 03 21, 17:56)
Patarkite ir paargumentuokite, kurią iš šių rinktis:
Siemens WM14Q360SN
Bosch WAQ24461SN    
AEG L75280FL .
Pardavejas argumentuoja, akd pirmosios dvi gamintos Ispanijoje, o AEG Italijoje ir tai yra geris.

Jei kalba būtų apie aliejų, tai būtų teisybė lotuliukas.gif Apie skalbykles - kažin ...
QUOTE
Plius AEG servisas stipresnis Lietuvoje
dėl "stiprumo" kažin - BSH aptarnauja trys didieji servisų tinklai, AEG-Electrolux - du.
QUOTE
ka galeciau is Vokietijoje gamintu nupirkti iki 1500-1600 Lt.?
nelabai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 21 kovo 2012 - 16:58
QUOTE(speedy @ 2012 03 21, 14:56)
Jei kalba būtų apie aliejų, tai būtų teisybė  lotuliukas.gif  Apie skalbykles - kažin ...
dėl "stiprumo" kažin - BSH aptarnauja trys didieji servisų tinklai, AEG-Electrolux - du.
nelabai.

Tai kokia rekomenduotumete Jus uz ~1500-1600 Lt.? Nebutinai is mano isvardintu ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 03 22, 10:16)
Tai kokia rekomenduotumete Jus uz ~1500-1600 Lt.? Nebutinai is mano isvardintu ax.gif Aciu 4u.gif

O kodėl? Jos visai geras pasirinkimas. Gal pirmos dvi - kiek geresnis ...
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 03 22, 06:30)
O kodėl? Jos visai geras pasirinkimas. Gal pirmos dvi - kiek geresnis ...

AEG turi papildoma funkcija-garu technologija thumbup.gif Jos kaina visur apie 1800 Lt., o man ja siulo uz 1500 Lt. Tai gal apsimoka, neapsisauciau g.gif
Nes ar Ispanijoje rinkta, ar Italijoje, man vienodai pasitikejimo labai nekelia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 03 22, 11:04)
AEG turi papildoma funkcija-garu technologija thumbup.gif Jos kaina visur apie 1800 Lt., o man ja siulo uz 1500 Lt. Tai gal apsimoka, neapsisauciau g.gif
Nes ar Ispanijoje rinkta, ar Italijoje, man vienodai pasitikejimo labai nekelia biggrin.gif

Taip ir yra. AEG turi tuos garus, o BSH - patikimesnės biggrin.gif
Rinktis Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 03 22, 07:17)
Taip ir yra. AEG turi tuos garus, o BSH - patikimesnės  biggrin.gif
Rinktis Jums  4u.gif

Xixi biggrin.gif Aciu 4u.gif
Turiu dabar BEKO, kuriai jau 12 metu, nebuvo nei karto sugedusi, atlaike 2 kraustymus...Vat ir zinok, ant kokios kokybes "pataikysi" rolleyes.gif Kaip loterija cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birma: 22 kovo 2012 - 09:20
QUOTE(Birma @ 2012 03 22, 10:18)
Xixi  biggrin.gif Aciu  4u.gif
Turiu dabar BEKO, kuriai jau 12 metu, nebuvo nei karto sugedusi, atlaike 2 kraustymus...Vat ir zinok, ant kokios kokybes "pataikysi" rolleyes.gif Kaip loterija cool.gif



Turiu AEG praktiškai nauja, ką tik garantija baigėsi ir savaitgalį pradėjo būgnas per sliūles leisti - vyras atsisuko, pažiūrėjo, sako taip pigiai padaryta, nėr ką norėt. O pirkom atrodo gerą - domėjomės - truputį virš 2000 Lt. BOCH nenorėjome, nes turime šaldytuvą, tai nepatenkinti. Reikėjo pirkti MIELE, vargo būtume nematę, tik, kad taip pat naujos norisi doh.gif
Atsakyti
Būkit draugai patarkit ar verta rinktis skalbyklė+džiovyklė viename. Jei verta tokią rinktis, kokia būtų pati geriausia ir patikimiausia. Skalbinių kiekis 7-8 kg.
Atsakyti