Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos - 5

speedy, kartoju savo klausimą ax.gif kuriose šalyse surinktos šios mašinos?
ax.gif
SIEMENS WS10M341BY
SIEMENS WS12M461BY
BOSCH WLO24260BY
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2012 05 22, 10:31)
speedy, kartoju savo klausimą  ax.gif  kuriose šalyse surinktos šios mašinos?
ax.gif
SIEMENS WS10M341BY
SIEMENS WS12M461BY
BOSCH WLO24260BY

KINIJOJE.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 05 22, 15:42)

visos blink.gif blink.gif
dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(passlaptiss @ 2012 05 20, 09:29)
Vakar vakare daug čia knaisiojau supermamas, skaitinėjau apie tas džiovykles, bet vis tiek nėra man viskas aišku  unsure.gif  Tai darkart pabandysiu paklausti: kiek išsiaiškinau tai yra dviejų tipų: kondensacinės ir ventiliacinės džiovyklės.

Bosh rašo, jog kondesacinis džiovinimas, electrolux jog kondensacinis - vandeninis. Taip kaip ir beveik tas pats? Ar čia kažkur yra esminis skirtumas ir koks jis?  unsure.gif  Ar tas vandenins - kondensacinis blogiau išdžiovina rūbus (labiau susiglamžo, būna kietesni)? Ar čia reiškia, kad nėra to šilto, šalto džiovinimo? Taip vis man dar niekas neaišku. Speedy, help!!! smile.gif



Sveiki, Speedy, man irgi labai idomu kuom skiriasi g.gif g.gif
Atsakyti
Sveiki, ieskome Skalbimo masinos smile.gif Siauros, ikraunamos is priekio, bent jau A+ klases. 5-6kg. Svarbiausia, kad naudotu kuo maziau vandens. 4u.gif Kokie butu pasiulymai? cool.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Parekomenduokite prasau is virsaus pakraunama, 6kg, A klases skalbimo masina, niekaip negaliu issirinkti doh.gif kaina iki 2000. Ziurinejau aeg-electroliux gal g.gif Aciu aciu aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos (-i) wink.gif
parūpo ir man išsirinkti skalbyklę (turėjau blomberg- nieko ypatingo, priekaištų neturiu, bet ir pagryrų nežadu skirti jai.)
Gal kas susidūrėt su SAMSUNG ECO BUBBLE?
Kaip tos Samsung..?
Atsakyti
QUOTE(simonalka @ 2012 06 03, 18:34)
sveikos (-i) wink.gif
parūpo ir man išsirinkti skalbyklę (turėjau blomberg- nieko ypatingo, priekaištų neturiu, bet ir pagryrų nežadu skirti jai.)
Gal kas susidūrėt su SAMSUNG ECO BUBBLE?
Kaip tos Samsung..?

naujovė, mane irgi laaaabai traukia, bet kaina wacko.gif
Atsakyti
Sveiki...Parejo ir musu skalbenke, tai dabar skaitau nuo pirmo puslapio visa tema, rinkuos modeli... bet iskylo klausimai:
1. ar is virsaus pakraunamose skalbimo masinose yra skysto skalbiklio sklende?
2. kokia patikimesne- is virsaus ar is priekio? ar cia tik skonio reikalas? g.gif

Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Speedy, pakomentuokit apie sia - AEG L98690FL smile.gif ketinu ryt poryt ja pirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlight @ 2012 06 04, 01:04)
Speedy, pakomentuokit apie sia - AEG L98690FL smile.gif ketinu ryt poryt ja pirkti biggrin.gif

Na tai yra gero gamintojo topinis modelis. Visais atvejais tai yra gera ir funkcionali skalbimo mašina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 04 birželio 2012 - 09:52
Renkuosi skalbykle:

Bosch WAQ28461SN

Bosch WAQ24461SN

Skalbyklė AEG L75280FL


Kuria imt?
Atsakyti