Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos - 5

QUOTE(AlexLT @ 2012 05 15, 21:09)
Sveiki, daug naujo sužinojau skaitydomas šią temą. Ačiū. Atėjo laikas ir man nusipirkti naują mašiną. Norėjau Bosch WAS28464SN , bet durys į vonia tik 55cm  sad.gif  tai išrinkau kitus variantus Siemens WM14Q360SN ir Siemens WM14Q471DN Kaip suprantu abi pagamintos Ispanijoje ir kaip tik 55cm pločio. Ar neklystu. Ka manot? Kokius variantus galėtumet dar pasiūlyti? Ačiū
P.S speedy, butu gerai išgirsti tavo nuomonę  smartass.gif


tiktų ir man šie modeliukai, bet perėjus per e. parduotuves , kažkaip nustebino matmenys, vienus gylis 55cm, kitur 59 cm. o tai jau man esminis pokytis. vis delto kame reikalas, aprašymo klaidos, ar iš tikro skirtingi gyliai? gal kas susidūrėt? smile.gif
Atsakyti
beje, koks skirtumas tarp šių modelių Siemens WM14Q360SN ir Siemens WM14Q471DN? tik kaina? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ekstralife @ 2012 07 08, 18:52)
beje, koks skirtumas tarp šių modelių Siemens WM14Q360SN ir Siemens WM14Q471DN?  tik kaina? biggrin.gif

Skiriasi programų skaičiumi.
Atsakyti
sveiki, ateinu cia gal kas galetu patarti, pakonsultuoti. Sugedo mano skalbykle BOSCH maxx4, siaura 4kg. . atidirbo 10 metu be problemu ir numire. meistras sako kad neverta taisyti, siulo pirkti aisku is jo naudota.
bet galvpju apie nauja
patarkite ka rinktis , noreciau jau didesnes apie 6kg, noretusi taupios, patikimos, kokios siuo metu rekomenduojamos, kaina aisku riboja iki 1500lt

busiu dekinga uz nuomone
Atsakyti
QUOTE(ausram1 @ 2012 07 10, 17:43)
sveiki, ateinu cia gal kas galetu patarti, pakonsultuoti. Sugedo mano skalbykle BOSCH  maxx4, siaura 4kg. . atidirbo 10 metu be problemu ir numire. meistras sako kad neverta taisyti, siulo pirkti aisku is jo naudota.
bet galvpju apie nauja
patarkite ka rinktis , noreciau jau didesnes  apie  6kg,  noretusi taupios, patikimos, kokios siuo metu rekomenduojamos, kaina aisku riboja iki 1500lt

busiu dekinga uz nuomone

Pabandykite paieškoti iš Bosch ar Siemens. Serijos WAQxxx ir WMxxQxx atitinkamai.
Atsakyti
Skalb. masina

O ką galite pasakyti apie šį modelį?
Ir apskritai, ar Whirpool, patvarūs modeliai, nes daudelis kaip matau renkasi Bosch ar Siemens smile.gif Dėkui už ats.
Atsakyti
Ka galetumet pasakyt apie internetine parduotuve Neriba? ar patikima parduotuve? gal kas pirko is ten skalbimo masinas ar dar kokia stambia technika? kokie butu atsiliepimai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(siggita83 @ 2012 07 10, 23:48)
Skalb. masina

O ką galite pasakyti apie šį modelį?
Ir apskritai, ar Whirpool, patvarūs modeliai, nes daudelis kaip matau renkasi Bosch ar Siemens smile.gif  Dėkui už ats.

Žemesnės klasės Whirlpool skalbyklių modeliai turi daugiau plasmasinių dalių ir neardomų mazgų.
Atsakyti
QUOTE(Green.apple @ 2012 07 10, 21:54)
Ka galetumet pasakyt apie internetine parduotuve Neriba? ar patikima parduotuve? gal kas pirko is ten skalbimo masinas ar dar kokia stambia technika? kokie butu atsiliepimai? g.gif



As ten beveik visa buitine technika susipirkau wink.gif man jie patinka, ir nuolaida galima issideret smile.gif ax.gif


Mano senasis beveik 12 metu Whirpool'as jau visai baigiasi, ieskau naujos skalbimo masinos, patarkit i ka atkreipti demesi, kurie modeliai patvarus, ekonomiski, gerai isgrezia... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elze: 11 liepos 2012 - 09:21
QUOTE(elze @ 2012 07 11, 11:20)
As ten beveik visa buitine technika susipirkau wink.gif man jie patinka, ir nuolaida galima issideret smile.gif  ax.gif
Mano senasis beveik 12 metu Whirpool'as jau visai baigiasi, ieskau naujos skalbimo masinos, patarkit i ka atkreipti demesi, kurie modeliai patvarus, ekonomiski, gerai isgrezia...  ax.gif

Įkrižovimas iš viršaus ar priekio?
Atsakyti
Sveiki,

dairomes naujos skalbimo masinos ir dziovykles . Nusiziurejom ELECTROLUX EWF127570W ir ELECTROLUX EDH97981W . Gal kas pakomentuotu ,patartu?
Atsakyti
QUOTE(melynake* @ 2012 07 11, 22:00)
Sveiki,

dairomes naujos skalbimo masinos ir dziovykles . Nusiziurejom ELECTROLUX EWF127570W  ir  ELECTROLUX EDH97981W . Gal kas pakomentuotu ,patartu?

Praktiškas pasirinkimas biggrin.gif
Atsakyti