Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos - 5

QUOTE(Yola @ 2012 01 05, 00:05)
taigi prasau pagalbos, koks modelis dar tiktu,kad siauras iki +-48cm, 5,5-6kg, pagamintas Vokietijoje, ir siaip kaina ne daugiau negu 1900lt

ziurejau dar kraunamu is virsaus, bet mazai radau is siemens arba Bosch

labai buciau dekinga uz pagalba  help.gif  4u.gif

Vokiškų tokių nežinau.
Įkraunamas iš viršaus BSH gamina Prancūzijoje.
Atsakyti
O sitas Siemens modelis WM16S871DN gaminamas Vokietijoje?
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2012 01 05, 12:39)
O sitas Siemens modelis WM16S871DN gaminamas Vokietijoje?

TEIP. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 01 05, 12:14)

O gal zinot esminius skirtumus tarp siu Siemens modeliu: WM16S871DN ir WM16S890EU? blush2.gif Kainos skirtuma ant 500 Lt tai as matau, o daugiau? smile.gif
Atsakyti
Labai aciu uz atsakyma speedy smile.gif

gaunasi kad nera nieko man tinkancio is vokisku? doh.gif

jei jums nesunku, gal galyte parasyti koki modeli is kitu nevokisku galeciau apsvarstyti nupirkimui?

gal koki LG rusijoje surinkta?arta pati Bosch ar Siemens kitur rinkta, kuri maziau genda.......

nes as kai jau ziuriu tai man jie jau visi vienodi, isskyrus tos Bosch uhhhhhh

Atsakyti
QUOTE(Yola @ 2012 01 05, 13:40)


gal koki LG rusijoje surinkta?

va ir man tas įdomu kiek laikys mano mašina tongue.gif
Atsakyti
Speedy, noriu tavo nuomones apie skalbykles kartu su dziovykle. konkreciai AEG L 14950 A. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2012 01 05, 13:46)
va ir man tas įdomu kiek laikys mano mašina  tongue.gif

Nezinau ar mano buvo rinkta rusijoje, bet irgi LG ir viskas ant jos buvo parasyta rusiskai. Naudojausi 5 metus, 2-3 kartus per savaite, nei vieno gedimo, iskente 2 persikrasutymus. Pries isvykima i kita sali, pardaviau ja, po kurio laiko kluasiau nauju seiminiku, nesiskunde. Pas mama irgi LG, irgi su rusiskais uzrasais, pirkta pries 8 metus, tik viena karta meistra kviete, kazkoki dirzeli pakeite, 120Lt sumokejo ir viskas. Zodziu LG nesiskundem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2012 01 05, 15:15)
O gal zinot esminius skirtumus tarp siu Siemens modeliu: WM16S871DN ir WM16S890EU?  blush2.gif Kainos skirtuma ant 500 Lt tai as matau, o daugiau?  smile.gif

Nežinau.
Papildyta:
QUOTE(ausrynka @ 2012 01 05, 16:01)
Speedy, noriu tavo nuomones apie skalbykles kartu su dziovykle. konkreciai AEG L 14950 A. Aciu.

Gera skalbyklė, bet asmeniškai aš ieškočiau Bosch WVH28420EU. Geresnė džiovyklė. Pagaminta Vokietijoje. Ir nenaudoja žvėriškai daug vandens (AEG skalbimo-džiovinimo ciklui 105 ltr.)
Atsakyti
pakartosiu klausima
kaip Siemens skalbykles? Ziurineju sita modeli Siemens WM14Q360SN gal kas paskys kur jis pagamintas? O kaip sitas Bosch WAQ28461SN? kuri is ju labiau verta demesio?

O gal yra dar kokiumodeliu uz panasia kaina
Svarbu, kad butu taupanti energija
Atsakyti
Speedy,
norėčiau paprašyti išskirti esminius skirtumus tarp AEG LS84840 (ši modelį rekomendavote, kai klausiau) ir L85470SL (šį modelį rekomendavo konsultantas). Kuris jums atrodo patikimesnis? smile.gif
Nzn ar čia vieta klausimui apie džiovyklę, bet noriu paprašyti nuomonės apie AEG T88840 ir elektrolux EDI97170. Kuriai skirtumėte prioritetus? Ir ar visos džiovyklės turi vienodą lyginimo funkciją?
Dėkui už pagalbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2012 01 05, 19:22)
pakartosiu klausima
kaip Siemens skalbykles? Ziurineju sita modeli Siemens WM14Q360SN gal kas paskys kur  jis pagamintas? O kaip sitas Bosch WAQ28461SN? kuri is ju labiau verta demesio?

O gal yra dar kokiumodeliu uz panasia kaina
Svarbu, kad butu taupanti energija


Man irgi labai įdomu g.gif
Gal kas galėtų pasakyti , kaip suprasti tokį parašymą :
Svertinis metinis suvartojamo vandens kiekis NEW (2010/30/EC) 8140
nu nesuprantu , kad ir kaip tą skaičių dalinčiau gaunasi nesamonė doh.gif klausimas kiek bus litrų vandens vienam plovimui
Aš labiau visgi linkstu prie šios Bosch WAQ28461SN . ax.gif
Atsakyti