Įkraunama...
Įkraunama...

Geras Ortodontas Vilniuje

Viktorijos Ščiukinaites klinikoje nuo 100-200lt.
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2008 08 31, 21:39)
Ir dar priklauso, kokia problemele yra  mirksiukas.gif 

Be jokios abejonės - už didelę gerą plombą galima ir kokius 250 Lt suplot ax.gif
Atsakyti
Nu 250 jau brangu sad.gif, o jei dar nervus traukt reik? Tada suma kosmine doh.gif
Papildyta:
Reik man jau uzsirasyt pasitikrint, bet dabar taip pinigelius vasara isleidom.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadore @ 2008 08 31, 23:28)
Nu 250 jau brangu sad.gif, o jei dar nervus traukt reik? Tada suma kosmine doh.gif

Nereikėtų tiek laukti, kad jau nervus reikėtų marint ax.gif Ir kaina bus mažesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 31, 23:36)
Nereikėtų tiek laukti, kad jau nervus reikėtų marint ax.gif Ir kaina bus mažesnė smile.gif



Visiskai pritariu drinks_cheers.gif Nes tuomet kur beeisi, su tokiom problemom, dantu tvarkymas nemazai kainuos. ax.gif As kazkada uz kanalu tvarkyma kaip suplojau, tai dabar geriau kasmet nuvaziuoju pasitikrinti ir jei yra kokia problemele 100 Lt plombai nepagailiu. ax.gif Geriau is anksto maziau sumoka, nei paskui nemazas sumas ploti ax.gif
Atsakyti
Taip sutinku, bet man viena karta buvo, kad atrode visai maza skylute, o ten viskas po plomba irgi isgede buvo ir atsivere nervas daktarei begreziant.
Nors pries tai man visiskai neskaudejo, nejauciau kad ten kazkas gali but negerai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 31, 23:36)
Nereikėtų tiek laukti, kad jau nervus reikėtų marint ax.gif Ir kaina bus mažesnė smile.gif


Nu gerai, nereikia, bet šiandien sužinojau, kad mano gydytoja dekrete. Pas kitą gydytoją eilės (nors pas ją nelaibai ir eiti noriu, nors SM tikrai skaičiau gerų atsiliepimų), bet kartą girdėjau kaip pas ją kabinete klykė vaikas. O tada jau susidarai savo nuomonę. O kad ir pas ją užrašys, kol sulauksiu- tai visko atsitikti gali. Arba man irgi buvo, dantis genda po plomba, pajutrau, kai skylutė atsirado šalia plombos, o viskas jau iki nervo nuėję buvo. 4u.gif
Atsakyti
Na va, užsirašiau pas gydytoją G. Gumbelevičienę, bijau nerealiai fear.gif . Užrašė spalio 3 dienai. Nes mano gydytoja, kaip jau minėjau, dekretinėse. Dabar skylutė maža,o per mėnesį bet kas nutikti gali. Gal kas nors iš čia beselankančių yra pas gydytoją buvę, nes man su šia gydytoja tik blogi prisiminimai susiję. Nes balandy gyd. Darius prieš raunant dantį tarėsi ju ja ir tada pro praviras duris girdėjau tą klykiantį vaiką. cray.gif cry.gif bijau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 01 rugsėjo 2008 - 11:36
norėčiau sužinoti, gal kuri lankėtės Darstomoje, Viršuliškėse? kiek ten gydytojų, kuris geriausias, ar iš vis ten yra gerų? labai lauksiu jūsų informacijos. ačiū.
Atsakyti
QUOTE(wwitalija @ 2008 09 01, 16:54)
norėčiau sužinoti, gal kuri lankėtės Darstomoje, Viršuliškėse? kiek ten gydytojų, kuris geriausias, ar iš vis ten yra gerų? labai lauksiu jūsų informacijos. ačiū.



o jūs kalbate apie diana, kuri dirba Lvovo 89/1?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 09 01, 11:27)
Nu gerai, nereikia, bet šiandien sužinojau, kad mano gydytoja dekrete. Pas kitą gydytoją eilės (nors pas ją nelaibai ir eiti noriu, nors SM tikrai skaičiau gerų atsiliepimų), bet kartą girdėjau kaip pas ją kabinete klykė vaikas. O tada jau susidarai savo nuomonę.

g.gif Tu pati dar vaikas ar tik mąstai kaip vaikas g.gif
Mano gydytoja irgi išėjo motinystės atostogų, nemačiau problemos nueiti pas nepažįstama tos pačios klinikos gydytoją ir likau patenkinta jos darbu:)
QUOTE
Arba man irgi buvo, dantis genda po plomba, pajutrau, kai skylutė atsirado šalia plombos, o viskas jau iki nervo nuėję buvo. 4u.gif

Būna ir taip, deja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 09 01, 18:50)
g.gif Tu pati dar vaikas ar tik mąstai kaip vaikas g.gif
Mano gydytoja irgi išėjo motinystės atostogų, nemačiau problemos nueiti pas nepažįstama tos pačios klinikos gydytoją ir likau patenkinta jos darbu:)

Būna ir taip, deja ax.gif


Man labai sunku būna keisti gydytoją, nes niekad nežinai ant ko užsirausi. Toje klinikoje, kur gydausi, atsirado naujas chirurgas; pas jį buvau du kartus ir daugiau nenoriu, nes jis man nepatiko kaip asmenybė. Rauna dantį ir pliotkina su padėjėjom, kurių kabinete net dvi. O ir darbą atliko gana grubiai. Tai va, niekad nežinai, koks bus tas kitas gydytojas. Nu gal kaip vedėjo žmona, tai bus visai nieko. g.gif
Atsakyti