Įkraunama...
Įkraunama...

Geras Ortodontas Vilniuje

QUOTE(Florestina @ 2009 05 20, 14:06)
Visoms dantų restauracijoms suteikiama vienerių metų garantija!
Taip yra parašyta, klinikos, kur lankausi interneto svetainėje.

Aš rašiau apie plombavimą, o ne apie restauraciją (protezavimą, implantaciją).

QUOTE(Florestina @ 2009 05 20, 14:06)
Man yra tekę susidurti su problemom, kai praėjus savaitei po plombavimo vėl suskaudo plombuotą protinį dantį ir visas tolimesnis gydymas (rengenas, nuskausminimas, vaistų uždėjimas ir rovimas) buvo atlikta nemokamai. Nors už plombą mokėjau 80 Lt, o visa kita sumoj gautūsi dvigubai brangiau...

Pagal mane jūsų problema nėra analogiška aukščiau aprašytajai.

Be to, manyčiau, jog nuolaidų suteikimas priklauso tik nuo konkrečių odontologų geros valios, nes jokie teisės aktai tiesiogiai neįpareigoja to daryti, išskyrus tai, kad odontologai privalo dirbti kokybiškai, naudoti tik sertifikuotas medžiagas ir priemones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 20 gegužės 2009 - 14:13
QUOTE(Florestina @ 2009 05 20, 13:06)
Visoms dantų restauracijoms suteikiama vienerių metų garantija!
Taip yra parašyta, klinikos, kur lankausi interneto svetainėje. Man yra tekę susidurti su problemom, kai praėjus savaitei po plombavimo vėl suskaudo plombuotą protinį dantį ir visas tolimesnis gydymas (rengenas, nuskausminimas, vaistų uždėjimas ir rovimas) buvo atlikta nemokamai. Nors už plombą mokėjau 80 Lt, o visa kita sumoj gautūsi dvigubai brangiau... g.gif


Jokių garantijų odontologas suteikti neprivalo.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 05 20, 13:34)
Aš rašiau apie plombavimą, o ne apie restauraciją (protezavimą, implantaciją).
Pagal mane jūsų problema nėra anologiška aukščiau aprašytajai.

Be to, manyčiau, jog nuolaidų suteikimas priklauso tik nuo konkrečių odontologų geros valios, nes jokie teisės aktai tiesiogiai neįpareigoja to daryti, išskyrus tai, kad odontologai privalo dirbti kokybiškai, naudoti tik sertifikuotas medžiagas ir priemones. Argi ne taip? ax.gif


Čia yra parašyta prie estetinio plombavimo. Implantacijai suteikiama ilgesnė garantija. Aš nesakau, kad privalo suteikti, bet kiek man teko susidurti, metų garantiją suteikė visi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 20, 14:13)
Čia yra parašyta prie estetinio plombavimo. Implantacijai suteikiama ilgesnė garantija. Aš nesakau, kad privalo suteikti, bet kiek man teko susidurti, metų garantiją suteikė visi. g.gif


Čia yra kiekvienos klinikos individualus sprendimas ir,manau,kad tai yra žmogiška,jei klinika nori išsaugoti pacientus.Bet įstatymais bent jau kol kas garantijos nenumatytos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 05 20, 11:08)
Nors odontologai plombavimui kol kas jokių garantijų neteikia, tačiau nepavykus rasti bendros kalbos su gydžiusiu odontologu, galima kreiptis į Odontologų rūmus http://www.odontologurumai.lt/ arba Valstybinę medicinos audito inspekciją.

Nemanau, kad realu ko nors ten pasiekti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 05 20, 19:21)
Nemanau, kad realu ko nors ten pasiekti unsure.gif


Aha, aš irgi skaičiau rodos skundai.lt, kad ten visi vienas kitą gina, nes visi draugai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 20, 20:25)
Aha, aš irgi skaičiau rodos skundai.lt, kad ten visi vienas kitą gina, nes visi draugai. g.gif

Aišku čia ir be skundai.lt ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Noreciau atnaujinti diskusija del gero ortodonto Vilniuje.
10 m sunui Dzedulioniene (is "Denticija") prognozuoja breketus. Apsiverke tas mano vaikas tai isgirdes. Todel noreciau isgirsti nuomone ir kitu ortodontu. Rekomenduokit kuris geriausias.

ACIU
Mama Egle
Atsakyti
Na ir ko cia verkt kad breketus des smile.gif? Galiausiai baigsis tuom, kad jei dabar nesudes, tuomet vaikas kada nors tikrai uzsimanys tiesiu dantu ir jau teks nebe uz teveliu pinigus detis, o uz savo. Todel pats pasigailes veliau...
Atsakyti
Mano 10meciui nustat, kad penktieji dantys dygsta blogai ir blogas sukandimas. Pranasauja breketus, kuriu jis baisiai nenori.
Lankome Vilniuje, Denticijoje pas Dzendzelioniene. Bet noretume, pries toki atsakinga zingsni, pasitart ir su kitais ortodontais.
Gal turit rekomendaciju koks dar geras ortodontas Vilniuje?

ACIU
mama EGle
Atsakyti
QUOTE(EGle mama @ 2009 05 21, 16:04)
Noriu atnaujinti tema.
Mano 10meciui nustat, kad penktieji dantys dygsta blogai ir blogas sukandimas. Pranasauja breketus, kuriu jis baisiai nenori.
Lankome Vilniuje, Denticijoje pas Dzendzelioniene. Bet noretume, pries toki atsakinga zingsni, pasitart ir su kitais ortodontais.
Gal turit rekomendaciju koks dar geras ortodontas Vilniuje?

ACIU
mama EGle


Sveiki. As lankausi pas Dalia Latkauskiene, maciau kaip ji bendrauja su vaikais, man patiko. Gali pabandyti pas jau nueti www.vicklinika.lt Ir dar Mindaygas Sarva su vaikais dirba, tik nepasalysiu tiksliai kur, kazkur zveryne. Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 05 21, 11:55)
Na ir ko cia verkt kad breketus des smile.gif?

blink.gif Sakyčiau - klaidingu adresu užsukote rolleyes.gif
Apie breketus diskutuojama visai kitose temose.
Atsakyti