Įkraunama...
Įkraunama...

Geras Ortodontas Vilniuje

QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2009 08 26, 21:31)
Ir man plomba iskrito verysad.gif Ir jau skaudet pradeda, o savo daktarei skambinau, tai atostogauja doh.gif Kazin kur galima butu greitai uzsirasyti ir kad dar kokybiskai padarytu?  g.gif Gal i Zalgirio klinika? g.gif


Aš po dviejų savaičių užsirašiau Čia. Šioje klinikoje lankausi jau keletą metų.

Nes irgi jau skaudinėja. O jei labai rimtai- tai sugelia net dantų pastai patekus į ertmę. Plomba iškrito pavasarį, bet tada nesitvarkiau, nebuvo laiko, o ir pinigėlių, statė implantus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 26 rugpjūčio 2009 - 21:41
QUOTE(skruzdyte @ 2009 08 26, 20:30)
Labas, gal galėtumėt rekomenduoti tikrai gerą ortodontą Vilniuje? Šiandien buvau konsultacijoje EU klinikoje (Sviliskių g.) gal kas ten taip pat lankosi? Sakė 4 dantis reikia raut, norint breketus dėti  blink.gif šitaip daug? sad.gif nelabai norisi sveikus dantukus raut... ar jums irgi rovė?

Ir aš šioje klinikoje lankausi. Man taip pat gydytoja pasakė, kad su mano tokia padėtim (o ji tikrai ne iš geriausiųjų) niekaip nesigaus breketų sudėt be rovimo. Taigi išrovė visus ketvirtus dantukus. Bet kadangi gydytoja maloni, atsargiai dirbo, tai ta procedūra nebuvo tokia jau baisi. Daugiau baimės buvo prieš rovimą.


Atsakyti
QUOTE(skruzdyte @ 2009 08 26, 20:30)
Sakė 4 dantis reikia raut, norint breketus dėti  blink.gif šitaip daug? sad.gif nelabai norisi sveikus dantukus raut... ar jums irgi rovė?

Aš tikrai nesutikčiau dėl 4 sveikų dantų rovimo schmoll.gif Nebent padėtis burnoje būtų laaabai prasta unsure.gif
Siūlyčiau su breketininkėmis šiuo klausimu pasitart temose BREKETAI, Breketininkių plepesiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 08 27, 09:58)
Aš tikrai nesutikčiau dėl 4 sveikų dantų rovimo  schmoll.gif Nebent padėtis burnoje būtų laaabai prasta unsure.gif
Siūlyčiau su breketininkėmis šiuo klausimu pasitart temose BREKETAI, Breketininkių plepesiai wink.gif



Man ir baisoka sveikus dantukus ir dar 4 raut,be to ir padetis tokia ziauri nera. Reik pasiklausineti breketininku,dekui wink.gif
Atsakyti
as siandien irgi buvau Zalgirio klinikoj pas gyd. G Grigaite.Ji man irgi pasiule israuti virsuje 4 dantis ir 2 apacioje smile.gif viso gaunasi 6 smile.gif gal ir nieko sakyciau smile.gif cia gal toje Zalgirio klinikoj priimta raut dantis (reik ar nereik)?bet moteriske neuzieme mano dantu gydymu, nes pasake, kad situacija pas mane nesudetinga, daug pinigu neatsieis, todel patare pasieskoti privataus ortodonto tel. 1588, 118 arba internetu biggrin.gif nors planavau visus breketus ir tolimesni gydyma pas ja praeiti, bet moteriske aiskiai pasake savo nuomone biggrin.gif tai likau apakusi. nu bet tiek to, susiradau kita ortogonta Dalia Latkauskiene is VIC.kiek skaiciau, tai vien geri atsiliepimai apie ja.treciadieni eisiu pas ja konsultuotis, tikiuosi ji mane priims. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juste85 @ 2009 10 05, 14:01)
nu bet tiek to, susiradau kita ortogonta Dalia Latkauskiene is VIC.kiek skaiciau, tai vien geri atsiliepimai apie ja.treciadieni eisiu pas ja konsultuotis, tikiuosi ji mane priims.  smile.gif

oj, tikrai ne visi geri, labai daug ir blogų smile.gif
Atsakyti
as tikrai galiu patarti ramune urbonaviciene
as nesiojau breketus pries gerus 8 metus, ir jinai buvo tik 3 tuo metu lietuvoje, kur uzsiima breketais, be to jos visa produkcija vezama is amerikos, pati yra labai labai maloni ir is tikruju profesionale. tuo metu niekas is tu kitu 3 gyd. nenorejo manes priimti be dantu rovimo, o sita pasake is karto 'kentesi ilgai, bet sutvarkysim' ir ka gi, dabar turiu daug probemu su dantim, bet jie yra nuostabiai lygus, o buvo toks siaubas...
Atsakyti
Labai geras odontologas yra Darjušas Žibortas, jis dirba Vilniuje Naugarduko 76 (Lenkų Kultūros Rūmai), jei ką jo tel 2332467. Tikrai puikus, labai malonus, sąžiningas gydytojas ir kainos labai prieinamos ir dantukus sutvarko labai kruopščiai. Tik bėda ta, kad pas jį dažnai reikia laukti apie 2 savaites, nes visada turi daug klientų. Bet laukti tikrai verta thumbup.gif Mūsų šeima jau labai seniai pas jį tvarkosi dantis ir niekada nebuvom nusivylę 4u.gif
Atsakyti
Turiu iš tiesų problematiškus dantis ir esu pakeitusi ne vieną stomatologą bei ne vieną valandą praleidusi jų kabinetuose. Labiausiai man patikusi odontologė, pas kurią teko lankytis, tai - Viktorija Budrienė, dirbanti Latako g. 4u.gif . Ji iš tiesų savo darbo profesionalė. Reikia pripažinti, jog pas tokią kruopščią gydytoją dar nesu lankiusis. Taiko įvairių nuolaidų - kainos lanksčios, klinikos vieta - pats centras. Turi puslapį, kuriame galima rezervuotis ir internetu, labai patogu.

Tikrai labai patiko smile.gif .

grazisypsena.lt
Atsakyti
Labai norėčiau sužinoti atsiliepimus apie gyd. Ilčenko. Ar verta į jį kreiptis dėl protezavimo?
Atsakyti
O gydytoja Inga Motiejūnienė - beladenta.lt? Žinot ką nors apie ją? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa22 @ 2009 11 03, 13:38)
O gydytoja Inga Motiejūnienė - beladenta.lt? Žinot ką nors apie ją?  blush2.gif


Buvo čia paskelbta gerų atsiliepimų, trikrai skaičiau. Bet moderatoriai matyt pratrynė, nes per visas temas buvo prirašyta reklamos šiai firmai. g.gif
Atsakyti