Įkraunama...
Įkraunama...

Chicago - Las Vegas

Sveiki 4u.gif
Daugumos prasymu sedu ir bandau atgaivinti savo atminti nusikeldama i praejusiu metu rudeni, kuomet keliavom i Las Vegasa vedami itin grazaus tikslo wub.gif Kad ir kaip keistai tai skambetu lotuliukas.gif Kaip ir visada, pirmiausia noriu atsiprasyti uz lietuvisku raidziu nebuvima mano rasomam tekste ir valstiju bei miestu pavadinimus rasysiu angliskai, nes nelabai ir zinau kaip juos taria bei raso Lietuvoje 4u.gif
Priesistore: Pagaliau gavus zinia, jog manes aplankyti ir atskristi i vejuotaja Cikaga sutiko mano geriausia drauge su draugu, pacia pirmaja minute puoliau kurti musu atostogu planus. 2 savaites Cikagoje...gal ir ilgoka. Reikia lekti kazkur toliau g.gif Draugai is karto uzsinorejo i Vegasa. Kodelgi ne! Ir patys ten dar nesame buve.. Po poros savaiciu planavimo kelione automobiliu i si linksmybiu miesta, sove i galva mintis! Jei jau atvaziuoja mano geriausia drauge.. ir jei jau busime kazkur kur nera taip salta... galima ir apie ilgai planuotas vestuves pagalvoti blush2.gif Ir taip prasidejo ilgiausi mano gyvenime 5 menesiai, pilni galvos skausmos lotuliukas.gif I vestuviu planavimo smulkmenas nesigilinsiu, nes speju nelabai kam ir idomu mirksiukas.gif
Su vyru sudarem keliones marsruta: Chicago - Iowa - Nebraska - Colorado - Utah - Nevada - Arizona - Colorado - Nebraska - Iowa - Chicago. Atsirinkau vietas, kurias imanoma per savaite laiko pamatyti siose apylinkese ir sulauke atskridusiu draugu leidomes i kelia 4u.gif

Sestadienio naktis.
Draugai ilsisi pries kelione, mes patraukiam i parduotuve dar maisto uzsipirkti doh.gif Vyras prie sviesoforo uzsnusta ir lekiam tiesiai per raudona i is sono sukancia policijos masina blink.gif Spejam sustoti, policija aisku is karto apsisuka ir mus sustabdo. Mes su isnuomotu minivenu doh.gif Galvoju sakes kelionei... unsure.gif mus lydincios sekmes deka policininkas kuris su mumis snekejo gavo skubu iskvietima ir palinki mums gero vakaro karsta.gif Apsipirke, po insidento kelyje susigadine nuotaikas ir susikrove daiktus nueinam miegoti kokia 3, keliames 5h doh.gif lotuliukas.gif Paliekam savo ciucena kaimynams ir siaip ne taip susiveline ir susipakave savo antrasias puses bei kruva daiktu isriedame is Cikagos cool.gif
Musu kelione karieta:

user posted image

Sekmadienis.
Neidomioji keliones dalis. Vaziuojame per Iowa ir Nebraska. Laukai, laukai ir dar daugiau lauku.. Ir zinoma rudeniskas lietus biggrin.gif Nuotrauku net neturiu ka is tikruju parodyti, nes cia tas pats kas vaziuotumete automagistrale Vilnius - Klaipeda. Tik Lietuvoje graziau biggrin.gif

Pora vaziuojant per Nebraskos valstija 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 29 gruodžio 2011 - 23:24
Pranuobodziave visa diena ir prisislamste sociai Mcdonaldo burgeriu, pavakariais pasiekiame Utah. Stai cia musu kelione per rudenine Amerika ir baigiasi. Uzklumpa netiketa stipri puga blink.gif O dar visi juokesi, kad i Las Vegasa as isvaziavau su uggsais biggrin.gif Se jums! thumbup.gif Sustojame pirmoje pasitaikiusioje aiksteleje. Masinu stovi viena, zmoniu nulis biggrin.gif aplinkui vien miskai, o per snaigiu sienas nieko nematyti. Na o mes krykstaujam po sitiek laiko pirma karta isvyde sniega biggrin.gif (dabar ziuriu ir verkti norisi, kad taip butu snige per sias Kaledas doh.gif )

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kai apsimetem sniego gniuztemis ir gerokai susalom, idomumas kazkaip nuslopo g.gif lotuliukas.gif Nusprendem, jog tikrai nestovesim vienoj vietoj visa nakti, ir bandom vaziuoti toliau. Matomumas baisus.. negana to, prasideda kalnai. Sninga nezmoniskai, vaziuojam tarp kalnu, slaitu. Visur zneklai, kad reikia saugotis is virsaus riedanciu akmenu, o kiti zneklai pranesa apie stirnas ir briedzius kelyje. Kuriu beje isprotejusiai daug buvo tuo metu laiku keliuose. Vairuotojas tuo metu turejo pakelti didziule itampa doh.gif Stirnos laksto is sonu i sonus.. Keliai nepravaziuojami, nes masinos ir furos jas uztvere.. Nezinau kiek kartu buvom sustoje ir maste ka daryti toliau. Visus pradejo imti miegas, o kelias pavojingas. bet pasikeisdami vyrai siaip ne taip isvairavo baisiaja nakti ir paryciais patekom i siek tiek normalesni kelia. Jei taip imanoma pasakyti g.gif biggrin.gif

user posted image

user posted image

Pirmadienis.
Atsidureme normaliame greitkelyje, taciau kelias buvo siaubingai slidus. Nei viena masina ir fura nevaziavo, nes priesais nemazi kalniukai, plius jei isklysi is veziu - "sakutes" biggrin.gif Vienas "kamikadze" su fura nusprendzia vaziuoti unsure.gif Mes rizikuojam, ir keliaujam paskui ji. Is pradziu is leto, veliau fura igauna nemaza pagreiti ir pradeda skrieti zemyn keliu nuo kalno blink.gif Mes suletinam ir stebim ja, kol galiausiai isnyksta is akiu visa purtydamasi i salis nuo slidaus kelio. Kiek leidomes iki pat apacios grioviuose nieko nematem, tai tikriausiai vairuotojas sekmingai isvairavo savo keliais biggrin.gif Ryte pradejo vazineti keliu valymo masinos ir viskas per koki 20min vel stojo i savo vezias. Na o mes atsipute po tokios baisios nakties ir gave adrenalino lekiant snieguotais kalnais riedame link Nevados cool.gif

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Ir stai kiek laimes isvaziavus is sniegynu lotuliukas.gif

user posted image

Papildyta:
Stojam varguoliskai papusryciauti hihihi.gif Leidziam vyrams atsikvepti po neuzmirstamos kosmaru nakties lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

user posted image

Ir po truputi ivaziuojame i Arizonos valstija, kur visu pagreiciu mus isupa nuostabus pavasaris thumbup.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O stai ir sausoji Nevada thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

I pati Vegasa atvaziavom po pietu. Kadangi is anksto buvom issinuomoje nama netoli centro, tai problemu del viesbuciu ieskojimo nebuvo. Mes pati pirmaji vakara ne miesto ejom ziureti, o su vyru (tuo metu dar tik busimu) nesem prasymus susituokti ir gavom reikalingus popierius rytojaus dienai wub.gif Visi greitai uzmigom, nes po dvieju dienu keliones buvom nezmoniskai pavarge.. O be to rytoj laukia labaaaaaaaaiii sunki diena doh.gif doh.gif

P.S. I prieki vaziuodami niekur nestojom, nes norejom tiesiai vaziuoti ir susituokti. Kitose valstijose lankysimes grizdami wink.gif
Atsakyti
Daaaar rolleyes.gif 4u.gif laukiu, nesulaukiu !!! patys buvom LV shia geguze 4u.gif tik ne automobiliu, o lektuvu 4u.gif labai labai idomu!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rashkyte: 30 gruodžio 2011 - 06:29
Antradienis wub.gif
Is ryto prasidejo 4 zmoniu dideliam name skruzdelyno darbai lotuliukas.gif manikiurai, pedikiurai, maisto ruosimas, vyrus isvarem ieskoti torciuko biggrin.gif Pas mane atvaziavo kirpeja, veliau visaziste daryti makiaza... Galiausiai issikvietem taxi nuvaziuoti iki vietos, is kur turejo pasiimti musu limuzinas, priklausantis prie vestuviu (jie paima tik nuo viesbuciu, ne namu doh.gif ) Is namu islekiau nepasikvepinus, ko iki siol negaliu protu suvokti blink.gif Zodziu buvau isvaryta is ju kaip be galvos. Graziai pasodinta i taxi. Na viskas kaip per sapna... islipe reikiamoje vietoje grozimes aplinka, kai sulaukiu klausimo: o kur tavo rankinukas? g.gif O KUR MANO RANKINUKAS??????? Gal namie, gal taxi? blink.gif Rankinukyje ziedai.. ziedu vertes net nenoriu mineti forume doh.gif Mane apima panika. protu suvokiu, jog verkti negaliu, nes makiazas per brangiai kainavo blink.gif Drauges vaikinas issikviecia kita taxi ir lekia link namu ieskoti gal ten palikau rankinuka. Tuo metu mano busimas vyras bega i gatve ir bando susirasti taxi su kuriuo atvaziavom. Taxi ne kvapo, jaunikis dingsta. Liudininko nera. Stovim prie to viesbucio su drauge. Ji bando kazka juokauti, liepiu geriu patyleti biggrin.gif Viena mintis galvoje: vyras mane uzmus doh.gif Prie manes prieina zmones, klausia kur jaunikis. Jaunikio ner dry.gif ph34r.gif Atvaziuoja limuzinas, jam jau visa padeti buvo MB paaiskines telefonu. As viska perpasakoju is naujo. Susedam i musu ceremonijos vieta vaziuoti dviese su drauge. Sedim limuzine, kur turejo begti mano pacios smagiausios akimirkos gyvenime ir tylim. Drauges humoro jausmas vel nepadeda lotuliukas.gif Iki vietos, kurioje turejome susituokti tolokai..neturiu nei telefono, nieko.. Nezinau kaip kiti pabegeliai sugebes rasti ta vieta, nezinau kur ziedai.. Nebezinau ar isvis ivyks vestuves. Sustojam, vairuotojas iskilmingai atidaro duris. Mane pasitinka vestuviu planuotoja. Pirmas klausimas: kur jaunikis? bigsmile.gif Mes su vairuotoju pradedam is naujo pasakoti istorija.. Dar jos nebaige atsisuke pamatom atbeganti MB su manuoju rankinuku rankoj wub.gif wub.gifkarsta.gif Is kitos puses ateina ir drauges vaikinas... Nezinau kiek pinigu isleidom ta diena taxistams, nezinau kaip MB per taxistu firmas surado reikiama vairuotoja, MB dar sake dvigubai dave taxistui, kad virsintu greiti ir lektu kuo greiciau i reikiama vieta doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Be koju ir be ranku ieinam i reikiamas patalpas. Susipazistam su kunigu. Pasiteirauju ar bus nesunki ir suprantama musu ceremonijos kalba. Nes labai jaudinausi, kad ne viska suprasiu angliskai lotuliukas.gif Aisku neblogai susitrenkiu atlikinedama paskutinius pasiruosimo akcentus rankas ir kojas per savo neranguma. Na bet siaip ne taip ceremonija prasideda blush2.gif Nezinau is tikro ar deti foto g.gif Nes galbut cia ir ne i tema bus g.gif Bet galiu pamineti, kad ceremonija buvo planuota pora menesiu, nes mes nenorejom eilines Vegaso ceremonijos su Elviu koplyteleje. Musu buvo lauke, graziai issiprasiau, kad leistu ten daryti, kadangi toje vietoje daro vestuves tiktai savaitgaliais. o musiskes buvo antradieni wub.gif
Atsakyti
Liekna dekit,dekit foto..labai lauksiu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2011 12 30, 05:28)
Daaaar  rolleyes.gif  4u.gif  laukiu, nesulaukiu !!!  patys buvom LV shia geguze  4u.gif  tik ne automobiliu, o lektuvu  4u.gif  labai labai idomu!!!!

Ir kaip? patiko? bigsmile.gif Man cia vienintele ko gero is visu kad ir tikrai nerealiai graziu lankytu vietu, i kuria as noresiu ir zinau, kad tikrai grisiu ir grisiu thumbup.gif nes tai vieta, kurioje neegzistuoja laikas, neegzistuoja niekas blink.gif o pamacius viena sou, norisi pamatyti visus blink.gif atrodo , kad sio miesto niekada nebus gana doh.gif lotuliukas.gif bet kita karta irgi tik skrisim biggrin.gif cia vaziavom tik dle to, jog as tuo metu neturejau dokumentu ir negalejau skristi. bet speju isejo tik i nauda, nes labai daug pamatem. Nuo tos keliones iki dabar svajoju apie Kolorada. Tai valstija, kuri atrodo turi viska wub.gif as cia apie gamta biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(JM @ 2011 12 30, 08:00)
Liekna dekit,dekit foto..labai lauksiu wub.gif  wub.gif  wub.gif

Jus turite galvoj ir vestuviu? doh.gif lotuliukas.gif Man tai nesunku, tik galvoju ar zmonems idomu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 30 gruodžio 2011 - 09:38
wub.gif žinoma dėkit foto vestuvių, labai įdomu net 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2011 12 30, 08:37)
Jus turite galvoj ir vestuviu?  doh.gif  lotuliukas.gif Man tai nesunku, tik galvoju ar zmonems idomu  4u.gif

Taip ir vestuviu wub.gif juk del to ten ir vykote wub.gif
Man asmeniskai tikrai bus idomu pamatyti mirksiukas.gif
Nebutina,kad fotoreportazas butu sausas tik su informacija kur kokios vietoves,kur pasukti ir kur skaniai galima pavalgyti biggrin.gif ,smagu skaityti kiek kitokius fotoreportazus mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekit dekit nuotrauku ir kuo daugiau 4u.gif Ir vestuviu,ir siaip keliones,nes is Amerikos kazkaip labai mazai fotoreportazu,o pasirodo ir ten yra ka pamatyti,taip kad laukiam tesinio 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Musu vestuves vyko "Tahiti Resort" kiemelyje 4u.gif Stebint nemazai prie baseino poilsiaujanciu zmoniu lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

Issaugoti ziedai biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti