Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
ir dar po to sako, kad nestumas ne liga thumbup.gif o tiek draudimu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2005 06 14, 11:38)
Jei esi vairuotuoja, tai stenkis maziau laiko praleisti uz vairo, ir daugiau vakscioti pesciomis, aplamai daug judeti, zinoma jei gerai jautiesi.
Nezinau, kiek cia tiesos, bet paskui gali buti problemeliu su vaikucio klubais, teks nemazai praleisti laiko pas ortopedus.


Įdomu, koks čia ryšys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alina1978 @ 2005 06 15, 13:34)
Įdomu, koks čia ryšys  g.gif

Aš irgi nelabai supratau; tipo jei nevaikščiosi, nejudėsi - vaikiukui su klubais bus problemu - niekaip neįkertu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2005 06 14, 19:02)
man tai neleido kojų kašrtam/šiltam vandeny plaut ar mirkyti. tik drungnam. dar sako, kad paskui negalima ant nugaros miegoti.  blink.gif

O man sakė, kad ant nugaros galima, jei tik patogu... g.gif O šiaip sako, kad ypač nėštumo pabaigoje negalima lankstytis, nes vaikas tada pilvukyje apsiverčia ir šitaip gali virkštelė apsisukti aplink kakliuką.
Atsakyti
Mašina geriau nevykti į tolimas keliones - ypač paskutiniame trimestre. Apie keliones lėktuvu - jau savaime aišku, kad draudžiama. Reikėtų stengtis nevažinėti duobėtais prastais keliais, kitaip sakant - kuo mažiau kratytis. Visą tai tinka daryti, jei gimdymo terminas jau "atėjo", o vaikelis vis dar nesiskubina. Tuomet prašome - su kokiu senu kledaru važinėti duobėtu keliu, laipioti ilgai laiptais, mylėtis be saiko smile.gif O jei rimtai, tai pvz. man gydytoja leido lankyti baseiną ir maudytis ežere. Jei su kakleliu viskas OK, tai jokia infekcija ten nepapuls. Bet va į sodyba važinėti uždraudė, o aš, begėdė, neklausau sad.gif
Atsakyti
Siaip as girdejau kad iki 35 savaiciu galima skristi lektuvu, tik aisku jei viskas tvarkoj.. O oro uoste praso daktaro leidimo, kad tu gali skristi. Taip kad leidzia keliauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheba @ 2005 06 15, 16:36)
Mašina geriau nevykti į tolimas keliones - ypač paskutiniame trimestre. Apie keliones lėktuvu - jau savaime aišku, kad draudžiama. Reikėtų stengtis nevažinėti duobėtais prastais keliais, kitaip sakant - kuo mažiau kratytis. Visą tai tinka daryti, jei gimdymo terminas jau "atėjo", o vaikelis vis dar nesiskubina. Tuomet prašome - su kokiu senu kledaru važinėti duobėtu keliu, laipioti ilgai laiptais, mylėtis be saiko smile.gif O jei rimtai, tai pvz. man gydytoja leido lankyti baseiną ir maudytis ežere. Jei su kakleliu viskas OK, tai jokia infekcija ten nepapuls. Bet va į sodyba važinėti uždraudė, o aš, begėdė, neklausau sad.gif



o as kazkai i ezera bijau vistiek... gal ir nieko tokio, bet jau paranojike turbut as biggrin.gif Bet vat pas tieva i sodyba tai su malonumu thumbup.gif ir dar ne seip sau pilvuka ant saules pasildyt, bet pastovet su slangu zole palaistyt ar dar kokio darbelio sugalvot tongue.gif aisku lengvo, bet jau taip traukia su gamta pabendraut wub.gif
Atsakyti
Teko neseniai skaityt internete keleta rimtu moksliniu straipsniu keliu uzsienio valstybiu mokslininku, kuriuose akcentuojama, kad moteris privalo liautis gerti kava, rukyti ir vartoti narkotikus. TAs pats ir del alkoholio. Nu su rukalais, alkoholiu ir narkotikais tai cia ir taip aisku, bet va daugelis nestukiu kavos neatsisako, o tai kenkia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbulytis: 17 birželio 2005 - 19:10
QUOTE(rolana @ 2005 06 13, 14:52)
Žinau kad nėščiai negalima maudytis karštoje vonioje

O as pimojo nestumo metu visada mirgdavau karstoje vonioje... Ir nieko nebuvo. Manau, kad cia nuo zmogaus savijautos priklauso. Jei gerai jautiesi, negresia persileidimas, ner jokiu infekciju... tad kodel gi ne g.gif
O lektuvu as skrydau 15sav, 27 ir 28sav. Aisku, pries tai pasiklausiau gydytojos. Ji sako, jei gerai jautiesi, gali. O gydytojas, kuris dare ultragarsa, man pasake, kad ir zeme vaiskcioti nera 100% saugu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurechka: 17 birželio 2005 - 20:17
QUOTE(laurechka @ 2005 06 17, 20:13)
O as pimojo nestumo metu visada mirgdavau karstoje vonioje... Ir nieko nebuvo. Manau, kad cia nuo zmogaus savijautos priklauso. Jei gerai jautiesi, negresia persileidimas, ner jokiu infekciju... tad kodel gi ne g.gif
O lektuvu as skrydau 15sav, 27 ir 28sav. Aisku, pries tai pasiklausiau gydytojos. Ji sako, jei gerai jautiesi, gali. O gydytojas, kuris dare ultragarsa, man pasake, kad ir zeme vaiskcioti nera 100% saugu...

TAi pasiseke, kad nieko nebuvo, as tai labai daug kur skaiciau, kad karsta vonia tabu, geriau jau nesimaudyt, o ne maudytis karstoj vonioj, ir galvot, nutiks kas ar ne, kas cia per malonumas tada?
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 06 17, 18:21)
TAi pasiseke, kad nieko nebuvo, as tai labai daug kur skaiciau, kad karsta vonia tabu, geriau jau nesimaudyt, o ne maudytis karstoj vonioj, ir galvot, nutiks kas ar ne, kas cia per malonumas tada?

O as nieko nemastydavau blogo... Ir gydytojai juk sako, jei tik gerai jautiesi, galima beveik viskas. Juk dauguma cia raset, kad nestumas- ne liga. O prisigalvojat tokiu draudimu... nepykit, bet kartais juokas ima.
Atsakyti
As ir esu girdejusi, kad negalima vonioj karstoj maudytis. Bet kai pradedavo diegti pilvuka ar sona pirmomis savaitemis visada lisdavau i karsta vonia, tada praeidavo ir galedavau atsipalaiduoti. Manau tada man vonia padedavo. Visi skausmai iskart dingdavo. Dabar jau vengiu karstutelio vandens vonioje, bet joje megstu paguleti, juk nevaiksciosi nesiprausus smile.gif
Atsakyti