Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
4u.gif
Žinai, kai ptirties stoka, tai ir baimės visokios apninka, bijau ir stipriai kosėti ir nosi išpusti ir tualete užsibūti, žodžiu tokia fobikė esu doh.gif doh.gif


QUOTE(sniegiena @ 2005 08 12, 10:10)
Tai ne tik nėštukei nėra gera, aplama negerai. Bet aš to neišvengiau. Reikia papraščiausiai ne bijoti, o maistą reguliuoti  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(eja @ 2005 08 11, 18:39)
Sveikute 4u.gif
na as tikiuosi, kad vanduo nepakenks, svarbu nebutu karštas, o visa kita juk leidziama,gaila, kad apie pirtis teks pamirsti  verysad.gif


Vanduo ten tikrai nekarštas, sakyčiau galėtų netgi būti šiltesnis ax.gif o kai sušalau, tai ir į pirtį 2min. įlindau doh.gif tiesiog susišilti biggrin.gif
Smagios kelionės, tikrai fainai praleisi laiką 4u.gif
Atsakyti
sveikute smile.gif
dekui uz palinkejimus!
visi pabuvoje liko suzaveti, tikiuosi ir mums patiks biggrin.gif


QUOTE(+333+ @ 2005 08 12, 11:32)
Vanduo ten tikrai nekarštas, sakyčiau galėtų netgi būti šiltesnis  ax.gif  o kai sušalau, tai ir į pirtį 2min. įlindau  doh.gif  tiesiog susišilti  biggrin.gif 
Smagios kelionės, tikrai fainai praleisi laiką  4u.gif

Atsakyti
Jei blogai jautiesi, tai viskas draudžiama. Aš, pvz. jau 2 sav.sėdžiu namuose, nes gydytojai viską uždraudė. Prieš tai dar 2 sav. atostogavau, taigi darbe nebuvau jau 1 mėn., ir tai dar neaišku, kada ten mane išleis tongue.gif
Atsakyti
as manau, kad ir lakuoti nagus ir padazyti plaukus galima, tik ne kokiais peroksidiniais dazais, jei jau esi nusidazius sviesiai, kol laukiesi geriau kokia tamesne spalva persidazyt. tada ir reciau dazyt reikia ir tie dazai ner tokie baisus
Atsakyti
Na as koki menesi buvau istverus su nelakuotais nagais tongue.gif o del dazymo tai manau kad ir sviesiom ne problema tongue.gif ir nereikia persidazyt, tiesiog reikia naudoti organinius dazus ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2005 08 22, 14:19)
Na as koki menesi buvau istverus su nelakuotais nagais  tongue.gif  o del dazymo tai manau kad ir sviesiom ne problema tongue.gif  ir nereikia persidazyt, tiesiog reikia naudoti organinius dazus ir viskas  4u.gif

Besilaukiant ir nagus lakuoti galima ir plaukus dažyti.Nieko neatsitiks. mirksiukas.gif Didelę žalą daro rūkymas ir alkoholio varojimas,bet savęs grąžinimas,tai tikrai ne mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar buvau pas daktare, tai sake truputi soliariumo, truputi saules galima, taip pat galima lakuot nagus, dazyt ir kirpt plaukus. nieko blogo nenutiks
Atsakyti
nenoriu naujos temos uzvedineti ax.gif
as turbut nescia - bent jau testas taip rodo biggrin.gif
gal ir kvailas klausimas - bet visai nesigaudau tuose dalykuose - kas galima ir kas ne ax.gif
ar galima vazinetis dviraciu?? (pas daktare eisiu tik pirmadieni)
Atsakyti
norėjau paklausti jusu nuomones, ar galima su 3-4 sav. nestumu sokti ir dukti vestuvese ar kituose vakareliuose, ar geriau pabuti ramiai?
Atsakyti
ieskojau ir kazkaip praziopsojau, jau tokia tema yra, todel prasau uzdaryti:)
Atsakyti
Viskas priklauso nuo tavo organizmo. šiaip galima iki tol, kol nejauti nuovargio. įsiklausyk save, jei pasirodo, kad pavargai - iškart atsisėsk arba net atsigulk... ir žinoma, negerk, nerukyk ir nesėdėk šalia rūkančių!
Atsakyti