Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Dzine79 @ 2005 10 17, 10:39)
as, ko gero, kartosiuosi, bet labai noriu paklausti, kodel kavos negalima? tikrai negaliu prabusti be puodelio kavos. net nezinau, bet jei tai vaikeliui kenkia bandysiu atsisakyti, tik noreciau zinoti, kodel kenkia..


O kava tau tik su kofeinu padeda?
Aš irgi baisi kavos mėgėja (bet ne nestuke.gif dar ), tik pastebėjau kad nuo jos pulsas padažnėja ir nemaloniai širdis muša - perėjau prie kavos be kofeino... Išgeriu - ir gerai thumbup.gif tik tų pašalinių poveikių nėra. O spaudimas tai mano doh.gif žemutėlis. Gal tai įsikalbėjimas - ir spaudimą kilsteli bekofeininė kava, tuo tarpu nedarydama jokios žalos organizmui g.gif
Atsakyti
o ar galima netukems valgyti pelesini suri?
Atsakyti
Nesuprantu aš tų visų draudimų unsure.gif nesąmonė kažkokia blink.gif
Man eina 6 savaitė ir nesiruošiu aš negert rytinės kavos, nesidažyt plaukų, nagų, vengt kvapų (ką ir benzo prisipilt nebegalėsiu? ohmy.gif )
Aš nuprotėčiau, jei reiktų VISKO atsisakyt, jau ir taip neberūkau (kai surūkydavau beveik po pakelį barclay), nebegeriu savo kasvakarinės vyno taurės (arba 2), tai jeigu dar ir kavos nebegerčiau, tai išvis nupuščiau.
Mano gydytoja vienareikšmiškai pasakė, kad geriau jau aš surūkysiu vieną cigaretę per dieną ir išgersiu vyno taurę, negu labai nervinsiuos. Tas nepakenks. Aš žinoma, su alco ir nikotinu nerizikuosiu, tiek to.
Bet kad nesidažyt ir t.t... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita@: 15 lapkričio 2005 - 16:45
visa laika iki nestuke.gif budavo labai zemas kraujo spaudimas ir negaledavau pradeti dienos be kavos puodelio, bet kai pastojau, jos pradejau nebegerti, nes pykino nuo kvapo, o veliau labai pakilo spaudimas ir jos nebereikia.
tas pats buvo ir su rukimu - pradejo pykinti ir meciau.
manau, kad kiekviena nestuke.gif intuityviai jaucia kas jai tinka ir kas ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saullina @ 2005 08 08, 16:47)
Nu su tuo epiliatorium tai tikra nesamonė  schmoll.gif  sakykit ką norit


Jei čia apie elektrinį, tai skausmas priverčia susitraukti gimdą, gal to ir nejauti, bet vaikutis jaučia, be to depiliuosi gana ilgai gi, + gana ilga vibracija mirksiukas.gif


QUOTE(Samta0204 @ 2005 08 11, 08:29)
Gal kas žinote, ar galima į soliariumą pirmom nėštumo savaitėm 4u.gif


Aš to nežinodama (nors ir planavom vaikutį, bet testas buvo neigiamas) lankiausi soliariume, nieko nenutiko mirksiukas.gif

O dėl alkokoholio, tai man gydytoja net rekomenduodavo taurelę vakare išgerti, gal atsipalaiduotų gimda (nes pas mane tonusiukas padidėjęs)...
Nemanau, kad jis blogiau už vaistus cool.gif

Iš vis mano nuomonė gerai viskas - kas su saiku ir ko norisi rolleyes.gif
Gal tik cigaretėm nepritariu, nes tai jau nėra taip kad neliečia nieko aplinkui, vaikutis gali negauti pakankamai deguonies, neauga svoris ir t.t. Bet čia jau kurios surūko po kelias cigaretes, gal jei viena per savaitę nusiraminimui tai nieko
tokio ax.gif
Atsakyti
Pasirodo su visokiom arbatom reikia atsargiai g.gif Tik vakar perskaičiau, kad raudonėlio arbata nėščiom griežtai draudžiama, net silpna pasidarė, nes visą laiką pas mamą ją gėriau, ir dar po du puodus, nes tipo vaistažolės - sveika... doh.gif Petražolių reikia vengti , nes jos skatina persileidimą... Čiobreliai - nerekomenduojama.... Iš kur tokius dalykus turi žinot g.gif ? Va dabar kai jau septintam mėnesį ir sužinojau, tai nors cry.gif
Atsakyti
QUOTE(INKOGNITO @ 2005 11 20, 23:42)
[O dėl alkokoholio, tai man gydytoja net rekomenduodavo taurelę vakare išgerti, gal atsipalaiduotų gimda (nes pas mane tonusiukas padidėjęs)...
Nemanau, kad jis blogiau už vaistus  cool.gif


mano gydytoja man irgi sakydavo: vakare truputi konjako... biggrin.gif
kai sakiau, kad negersiu, liepė magnį vartoti mirksiukas.gif

manau, kad nikotinas yra žymiai pavojingesnis už alkoholį... tuo pačiu ir pasyvus rūkimas schmoll.gif
Atsakyti
O dėl ko vis dėlto negalima įvairių žolelių arbatos g.gif Aš dabar išvis nebežinau ką gert - kavos nesinori, o arbatos bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2005 11 21, 18:39)
O dėl ko vis dėlto negalima įvairių žolelių arbatos  g.gif Aš dabar išvis nebežinau ką gert - kavos nesinori, o arbatos bijau  unsure.gif


Gaila, bet knygoj nebuvo paaiškinta kodėl negalima, tik žinau, kad petražoles sukelia persileidimą. Aš tai galvoju, kenkia kai daug geri kokios nors vienos žolelės, o jei šiaip po biški visko, tai ir tos kavos galima, ir arbatėlių nestiprių... Ko ko, o va tų visokių gaivių gėrimų tipo cocacolų, fantų ir t.t. tai jau tikrai nė lašo - gryni nuodai.
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2005 11 22, 16:14)
Gaila, bet knygoj nebuvo paaiškinta kodėl negalima, tik žinau, kad petražoles sukelia persileidimą. Aš tai galvoju, kenkia kai daug geri kokios nors vienos žolelės, o jei šiaip po biški visko, tai ir tos kavos galima, ir arbatėlių nestiprių... Ko ko, o va tų visokių gaivių gėrimų tipo cocacolų, fantų ir t.t. tai jau tikrai nė lašo - gryni nuodai.

Nu tų š... cocacolų ir fantų ir pan. ir šiaip nemėgstu, niekad negeriu schmoll.gif Žalią arbatą daugiausia gerdavau, o daba nebegeriu, nes negalima cry.gif
Atsakyti
na, aš kiek žinau, tai čiobreliai skatina skysčių issiskyrimą, matyt, todėl ir nelabai gerai.. bet niekur neradau paaiškinimo..
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 11 12, 17:07)
o ar galima netukems valgyti pelesini suri?


Aišku, kad galima. Be to ir reiktų pasilepinti, kalcio tokiame sūryje daug, o pelėsis maistinis, valgomas ir suvirškinamas. Jeigu jį mėgai ankščiau, tai tik į sveikatą.

Man kava ir 'blogas' maistas iškrito itš raciono savaime apie 5 savaitę. Nenoriu ir tiek
Atsakyti