Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
As siaip kai buvau nestuke.gif jokiais prietarais niekada netikejau, net ju nezinojau biggrin.gif Bet kaip tycia, darbe bendradarbes perspejo, kad negalima nesciai issigasti ir tuo metu prie saves priesiliesti, atseit kudikiui tuoj vietoj, kur prisiliesi liks deme. g.gif Tai va... viena nakti nestuke.gif atsikeliau i tualeta, o vyras mano nepastebejes kad manes ner irgi is paskos nuzigiavo, tik koridory pamate kad uzimta ir nusprende lukterti prie duru. Isivaizduojat kaip as issitgandau isejus. Net suklikiau, nes sviesos nei as, nei jis neijungem. Ir zinoma prisileciau... verysad.gif rankomis uzsidengiau veida. Kai prisiminiau dendradarbiu pasakojimus, net verkiau. Siaip nescios labai jautrios, bet po to apsiraminau ir pasakiau sau, kad viskas tai nesamones. Ir ka thumbup.gif sunelis gime pats graziausiais ir nuostabiausias thumbup.gif thumbup.gif Netikekit nesamonem...
Atsakyti
Niu idomiai jus cia bendraujate... smile.gif As prietarais irgi netikiu, bet.... g.gif rubeliu , lovytes ir kt. daiktuku savo leliukui nepirksim iki vidurio nestumo...taip sau...nezinau kodel...gal kad stebuklingai pastojau rolleyes.gif
Linkiu visom busimoms, esamoms, besilaukiancioms mamytems daugiau optimizmo savo sirdelese ir viskas issipildys pagal musu paciu susigalvotus asmeninius prietarus mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo...paskaiciau sia tema ir tiek daug dalyku suzinojau- ir kad negalima grandineles ant kaklo nesioti, ir ranku kilnoti, ir dar visokiu ''ciudu''...Bet man cia atrodo grynai kaip kazkokia provokacija, juk nestuke.gif ir taip yra labai jautri, kamuojama nerimo del busimo vaiko, o cia dar lenda visokie pasaliniai su savo prietarais. Mano nuomone- reikia maziau klausytis nesamoniu, daug naudingiau yra paskaityti kokia literatura apie nestuma ir gimdyma ir be abejo, isiklausyti i savo intuicija.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_anarchija: 03 rugsėjo 2006 - 15:57
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 09 03, 17:58)
Jo...paskaiciau sia tema ir tiek daug dalyku suzinojau- ir kad negalima grandineles ant kaklo nesioti, ir ranku kilnoti, ir dar visokiu ''ciudu''...Bet man cia atrodo grynai kaip kazkokia provokacija, juk  nestuke.gif ir taip yra labai jautri, kamuojama nerimo del busimo vaiko, o cia dar lenda visokie pasaliniai su savo prietarais. Mano nuomone- reikia maziau klausytis nesamoniu, daug naudingiau yra paskaityti kokia literatura apie nestuma ir gimdyma ir be abejo, isiklausyti i savo intuicija.
4u.gif


Na ranku nekilnoti man ir gydytoja patare del to, kad buvo perzemai placenta, bet del tu visu grandineliu, mezgimu, nerimu, tai kazkokie issigalvojimai. Grandinele nesioju visa laika ir niekada nenusiimu, visai neseniai vyras padovanojo dar viena ir ka, as dabar turiu nenesioti, nes kazkokia bobute susapnavo, kad negerai? Nu apsurdas!!!
Liudniausia yra tai, kad begalo daug mamyciu tiki tokiais dalykais doh.gif
Atsakyti
Sakoma, kad nėščiajai pagailėjus ko nors, pelės užpuls. doh.gif O kas, jei pati nėščioji pašykšti?.. (ir ne vieną kartą) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo argutiene: 02 gruodžio 2006 - 00:44
Pamenu kai laukiaus jau 6 mėnuo ir pasakiau kad eisiu pasitrumpinti plaukų, draugė "tarp kitko" prasitarė kad kirpdama plaukus nukirpsiu vaikui protą doh.gif doh.gif doh.gif Netikiu aš tokiom nesąmonėm, bet labai supykau tuo momentu ant jos, kaip galima tokias nesąmones kalbėt cool.gif
Atsakyti
o man visai patinka prietaras, kad megzt ir nert negalima mirksiukas.gif nes as to visai nemegstu daryt, tam mociutes yra lotuliukas.gif o jei rimtai, tai tie prietarai tikrai gali is proto nuvaryt. iseina, tik pamatei teste dvi juosteles ir viskas, is namu kojos nekelk, sedek ir lauk gimdymo. ir net negalvok apie normalu gyvenima ar joki saves pagrazinima! nesamones. tikrai gaila tokiu, kurios tiki. mano pazistama per visa nestumo laika nesikirpo, nesidaze ir, atsiprasau, nesiskute. patikekit, atrode ji, deja, sliksciai. cia jos teise rinktis, suprantu, bet man tai kaip tik nestumo metu neapsakomai isaugo noras atrodyti graziai, netgi gundanciai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(argutiene @ 2006 12 02, 01:38)
Sakoma, kad nėščiajai pagailėjus ko nors, pelės užpuls.  doh.gif  O kas, jei pati nėščioji pašykšti?.. (ir ne vieną kartą)  g.gif


nesciajai viskas galima tongue.gif tau daugiau reikia, tai pasyksti koki karta...du...desimt kartu... jus juk dviese! biggrin.gif
Atsakyti
ranku kilnot negalima del persiliedimo ar persitempimo, tikrai ne del kazkokiu prietaru... Nepirkomnieko iki 7 men tik todel, kad dirbom ir nebuvo laiko, o kai jau isejau i dekreta, tada pasidarem sarasa ir viska ramiai susipirkom... Jei plauku nekirpsi ir nepriziuresi, tai kas is ju liks? Ar norit su keliu savaiciu leliuku ant ranku kirpykloj sedeti? Visos pazystamos ir kerpasi, ir dazosi... Ir nieko bligo nei vienai nenutiko...proto nenukirpo lotuliukas.gif anksciau nepagimde...
Nestumu reikia dziaugtis, o ne nesamoningais prietarais galveles uzsikrauti ax.gif
Atsakyti
O as kazkur forume perskaiciau vienos nestukes patarima, kad norint apsisaugoti nuo piktos akies, reikia isisegti "grafke" i vidine drabuziu puse galvute zemyn ir nors nesu linkusi tiketi prietarais, bet kazkaip sikart pasinaudojau patarimu nestuke.gif
Del plauku, tai kazkokia nesamone, as jau daziausi ir ruosiuos eiti greit apsikirpt doh.gif
Atsakyti
Kazkur inete buvau radusi kiekvienam prietarui "moksliska" atsakyma CIA ...Taip kad aprimkit nestuke.gif ir dziaukites nestumu ir busimu vaikeliu, o ne tiketik bobuciu paistalais... Mano manymu, jos tik nori ivaryti baime, gal is pavydo? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
niu jo, jei jau nestuke.gif laikytusi visu prietaru tai tikrai turetu tik namie sedet ir but visai nesusitvarkiusios, butu baisu smile.gif
Atsakyti
nestukiu prietarai bigsmile.gif
Atsakyti