Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Aš irgi netikiu jokiais prietarais, nors pastoviai iš šalies kas nors vis naują prietarą pasako ax.gif
Atsakyti
save daugiau priziureti nestumo metu - tai reiskia sveikai maitintis, sveikai gyventi, o ne nagus ir plaukus dazytis.. Dazyti nagus ir plaukus nepatartina todel, kad juose yra chemikalu pavojingu besivystanciam vaisiui. Vienai jie nepakenks, o kitai - kas zino.
Dazyti galima naturaliom medziagom - pvz bastma, chna, ramunelem wink.gif)
Kirpti galima viska - ir nagus ir plaukus. Nes nagai ir plaukai yra negyvi - musu organizmui dzin, ar juos kerpi ar augini. Todel ir negali pakenkti vaisiaus vystymuisi smile.gif
Atsakyti
Netikiu as jokiais prietarais schmoll.gif
Atsakyti
Nesamone tie prietarai schmoll.gif Gyvenima tik apsunkina ir viskas, nes kiekviena mamyte savo vaikui nori paties geriausio, todel isgirdusios kokia nesamone, kad jei taip darys, tai pakenks jos kudikiui, ir stengiasi taip nedaryti, sudarydamos dar daugiau problemu ir diskomforto sau ir aplinkiniams blink.gif
Pvz, zinau prietara, kad negalima nestuke.gif kirpti plauku, nes vaikui prota nukirpsi lotuliukas.gif Mano viena drauge taip ir dare - 9 menesius vaiksciojo nusiurusiais plaukais, atsisakojusiais galiukais, pati pastoviai del to kompleksuodama doh.gif O mano bendradarbe, irgi nestuke.gif , tiesiog svyti - pasikirpus, susitvarkius - visi pastebi, kokia laiminga ir zavi busima mamyte, o ne vargse iskankinta apsileidele doh.gif blush2.gif
Arba dar girdejau, kad negalima megzt nestukems. Nesamone! Mano anyta sake visa nestuma mezge, nes jai tai didziausias malonumas, ir gime vyras kaip azuolas thumbup.gif

mano nuomone tokia, kad nestuke.gif turi saugotis streso, fizinio sunkaus darbo, kenksmingu salygu, barniu ir pan. ir dziaugtis tuo, kad jos nestuke.gif , o ne kartinti sau gyvenima visokiais prietarais! wub.gif
Atsakyti
Man vis mama kartodavo, kad negalima kabinti uzuolaidu. Vat neklausiau ir kabinau, o mergyte gime su apsivijusia virkstele unsure.gif Daug kas taip sako, del tu uzuolaidu, bet vistiek as nenoriu tiketi tais prietarais.
Atsakyti
QUOTE(Jurguška @ 2007 09 11, 16:35)
Man vis mama kartodavo, kad negalima kabinti uzuolaidu. Vat neklausiau ir kabinau, o mergyte gime su apsivijusia virkstele  unsure.gif  Daug kas taip sako, del tu uzuolaidu, bet vistiek as nenoriu tiketi tais prietarais.

Tai cia greiciausiai ne prietarai, o geras patarimas, nes aukstai pakelus rankas nepatartina nestukems buti, nes virkstele apsivija kakliuka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanpaulija* @ 2007 09 11, 15:39)
Tai cia greiciausiai ne prietarai, o geras patarimas, nes aukstai pakelus rankas nepatartina nestukems buti, nes virkstele apsivija kakliuka. ax.gif


Teisingai- cia ne prietaras
Atsakyti
QUOTE(Jurguška @ 2007 09 11, 16:35)
Man vis mama kartodavo, kad negalima kabinti uzuolaidu. Vat neklausiau ir kabinau, o mergyte gime su apsivijusia virkstele  unsure.gif  Daug kas taip sako, del tu uzuolaidu, bet vistiek as nenoriu tiketi tais prietarais.


Cia ne prietaras schmoll.gif Ne tik mama, bet ir gydytojai neleidzia kelti aukstai ranku, nes nesciajai pakyla spaudimas, gali ivykti persileidimas arba kaip ir tau, apsivynioti virkstele unsure.gif
Atsakyti
Šiandien ėjau į darbą ir durys buvo aptvertos įspėjama juosta, kad vyksta remonto darbai. Niekaip negalėjau kitaip patekti pro duris, tiesiog turėjau pralįsti pro ta juostą, o esu girdėjusi, kad pro nieka negalima lįsti, nes virkštelė apsivynioja...Susinervinau, bet jau nieko nebepakeisiu. Su pirmu vaikiuku irgi pro lentą tokia lindau ir gimė su apsivijusia virkštele, vos spėjo jį išgelbėti...Tai kaip gali nepanikuoti, kai patirty jau buvo taip nutikę... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fui @ 2007 09 12, 14:44)
Šiandien ėjau į darbą ir durys buvo aptvertos įspėjama juosta, kad vyksta remonto darbai. Niekaip negalėjau kitaip patekti pro duris, tiesiog turėjau pralįsti pro ta juostą, o esu girdėjusi, kad pro nieka negalima lįsti, nes virkštelė apsivynioja...Susinervinau, bet jau nieko nebepakeisiu. Su pirmu vaikiuku irgi pro lentą tokia lindau ir gimė su apsivijusia virkštele, vos spėjo jį išgelbėti...Tai kaip gali nepanikuoti, kai patirty jau buvo taip nutikę... doh.gif


Mano anyta irgi man pasakojo, kad kai laukesi pirmo vaiko, jai tekdave irgi panasiai landzioti, bet ji kasdien tai darydavo, kazkur pralysdavo, tai vaikutis gime apsivijes virkstele ir siek tiek priduses. Ziauru... unsure.gif
Atsakyti
as manau kad ir be prietaru uztenka bedu ir seip nesamoniu gyvenime, jei dar tokiais prietarais pradeciau tiket, nors ant sulinio tai nelipu, bet cia gal daugiau jog su tokiu svoriu dabar bijau ikristi biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
o dar per laba ryta girdejau kaip psichologas kalbejo apie nesciasias ir prietarus, kad jei tikesi jais, ir ju bijosi, tai labai didele tikimybe kad taip ir nutiks, nes cia jau ir pasamone isijungia, todel ir stengiuos buti pakankamai skeptiska del ju smile.gif
Atsakyti
baime ko nors tikrai nesukelia neinelaimiu nei ligu..
Apie virkstele - ji pati neapsisuka apie kakla, del to kad pralindai ar rankas pakelei... Apsisuka tik kai vaikutis vartosi, dar priklauso nuo virksteles ilgio - jei virkstele trumpa - tiesiog negali apsisukti smile.gif Cia labai individualus dalykas.
Del pridusimo: jei gimdymas labai ilgas - gali pridusti ir be virksteles apsisukimo..
Atsakyti