Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(liutuxe... @ 2010 09 04, 17:52)
Netikiu schmoll.gif  Vienas apsurdiskiausiu prietaru, kuri esu girdejus, kad jei nescia moteris pakelia rankas vaikui virkstele aplink kakla apsisuka biggrin.gif  jau puse vaiku dar negime butu uzduse, jei tai butu tiesa lotuliukas.gif

Man tai sakė,kad negalima rūbų džiauti, nes tada gali apsisukti aplink kaklą virkštelė, tai kažkodėl džiaudama vis pagalvoju,tai vis tiek nemalonu,kai prisimeni tokį dalyką.
O ir erzina tas pasakymas- nepirk, dar anksti,negeras ženklas.
Nesuprantu kaip gali nuo nupirkto drabužėlio ar kokio daikto negimti vaikas/įvykti persileidimas ir t.t. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2010 09 18, 15:57)
Reiškias kažkiek tiki prietarais?


As nemanau, kad ankstyvas pirkimas ar kepureliu mezgimas yra blogas zenklas, tiesiog nestumo pradzioje didesne tikimybe, kad ivyks persileidimas, tai tokiu atveju tik skaudziau butu, jeigu jau pradeciau kepurytes megzti ar drabuzelius pirktis. Kai pirma karta pastojau, jau norejau griebtis mezgimo, bet persileidau, tai dziaugiuosi, kad nespejau nieko numegzti iki to.

QUOTE(Elee @ 2010 09 18, 17:40)
Man tai sakė,kad negalima rūbų džiauti, nes tada gali apsisukti aplink kaklą virkštelė, tai kažkodėl džiaudama vis pagalvoju,tai vis tiek nemalonu,kai prisimeni tokį dalyką.


As esu girdejusi, kad ranku kelimas gali sukelti gimdos spazmus, kurie sukeltu persileidima, del to drabuziu dziovima palieku vyrui.
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 18, 15:28)
As nemanau, kad ankstyvas pirkimas ar kepureliu mezgimas yra blogas zenklas, tiesiog nestumo pradzioje didesne tikimybe, kad ivyks persileidimas, tai tokiu atveju tik skaudziau butu, jeigu jau pradeciau kepurytes megzti ar drabuzelius pirktis. Kai pirma karta pastojau, jau norejau griebtis mezgimo, bet persileidau, tai dziaugiuosi, kad nespejau nieko numegzti iki to.
As esu girdejusi, kad ranku kelimas gali sukelti gimdos spazmus, kurie sukeltu persileidima, del to drabuziu dziovima palieku vyrui.

Žinoma geriau pasisaugoti save maža kas gali nutikti. Linkiu, kad viskas būtų gerai ! mirksiukas.gif Lengvo ir smagaus nešiojimo!
Atsakyti
O as tai nelabai tikiu tais prietarais,manau tuos prietarus issigalvodavo kokios poniutes,kad nereiketu dirbti.Mano mociute paliko nescia kai zuvo vyras buvo keli menesiai,ir viska pati dirbo ir plius dar sere kiaules laipiojo per kardus iki pat gimdymo ir sunus gime sveikas.
Atsakyti
Su tais prietarais gyventi tikra nesamonė,džiauti drabužius negalima,na tada kas šiuos darbus atliks,tarnaičių nepasamdysi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemezide321 @ 2010 09 19, 17:20)
Su tais prietarais gyventi tikra nesamonė,džiauti drabužius negalima,na tada kas šiuos darbus atliks,tarnaičių nepasamdysi ax.gif


Yra tokie padarai vyrais vadinami bigsmile.gif
Atsakyti
Nežinau į temą ar ne, bet ar girdėjote kas tokį dalyką, kad nėščioji besilaukdama berniuko negali praeiti pro žirkles, norisi viską karpyti, man toks dalykas atrodo absurdiškas, susiginčijau vakar su vienu , o gal tikrai taip yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2010 10 01, 18:49)
Nežinau į temą ar ne, bet ar girdėjote kas tokį dalyką, kad nėščioji besilaukdama berniuko negali praeiti pro žirkles, norisi viską karpyti, man toks dalykas atrodo absurdiškas, susiginčijau vakar su vienu , o gal tikrai taip yra smile.gif


Pirma karta girdziu. O kas atsitiks, jei ji pro zirkles praeis? g.gif

Man idomu, kodel tiek daug prietaru apie nestuma yra susije su rankdarbiais. Juk busimai mamytei norisi numegzti ka savo kudikeliui, pasiuti patalynes i lovyte ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 01, 19:21)
Pirma karta girdziu. O kas atsitiks, jei ji pro zirkles praeis? g.gif

Čia turima omeny, kad negali ramiai praeiti pro žirkles, labai karpyti viską nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 10 01, 21:31)
Čia turima omeny, kad negali ramiai praeiti pro žirkles, labai karpyti viską nori smile.gif


Aaaa, dabar supratau smile.gif Tai pagal sita prietara tureciau lauktis mergaites biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2010 09 18, 15:40)
Man tai sakė,kad negalima rūbų džiauti, nes tada gali apsisukti aplink kaklą virkštelė, tai kažkodėl džiaudama vis pagalvoju,tai vis tiek nemalonu,kai prisimeni tokį dalyką.
O ir erzina tas pasakymas- nepirk, dar anksti,negeras ženklas.
Nesuprantu kaip gali nuo nupirkto drabužėlio ar kokio daikto negimti vaikas/įvykti persileidimas ir t.t.  doh.gif

As ir apie ta pati pagalvoju blush2.gif jei tenka pakilnoti rankas,kazka pasiekti ar pan.iskart pagalvoju apie virksteles apsiviniojima blush2.gif
Atsakyti
Na girdejau, kad negalima laipioti per tvoras ir pan. del virksteles apsivyniojimo. Prietarai kyla, kai norima paaiskinti nesuprantamus dalykus. biggrin.gif
Atsakyti