Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Šiaip tai aš prietarais netikiu, bet va man sesuo parašė, kad nuo to kurioj pilvo vietoj pajauti pirmus judesius, galima sužinot ar mergaitė ar berniukas. Ji sakė, jei kairėj tai berniukas, jei dešinėj - mergaitė. Bet čia toks geras prietaras. smile.gif
Atsakyti
Na, Jovka, jei tai tiesa - tai tureciau tureti sunu. smile.gif Oi kad taip ir butu. smile.gif
Atsakyti
Man desinej bumpsi, bet pagal echoskopa-berniukas smile.gif o gal? rolleyes.gif
Atsakyti
Ai va dėl berniuko ir mergaitės, tai man mama sakė, kad priklauso nuo to kada vaikutis pradėtas. Jei pradėjot per priešpilnį ar pilnatį tai berniukas. smile.gif
Atsakyti
Netikiu jokiais prietarais, kirpau plaukus ir ruosiuosi megzti. Nedarysiu tik to, ka uzdraude gydytoja wink.gif
Atsakyti
Man sake jei ilgai nesakai apie nestuma, vaikas veliau prades kalbeti. O jei visiems namiskiams pasakei, o tik sefams darbe- bijai pranesti, tai kazi ar skaitosi? biggrin.gif
Atsakyti
Visoms, kurios tiki prietarais (arba kartais tiki) siūlyčiau kuo greičiau pamiršti visus prietarus, nes tai tik prietarai ir jie tikrai neišsipildo (jei atrodo, kad išsipildė, tai atsitiko atsitiktinai), Pamatysite, kad bus ramiau gyventi. smile.gif
Tuo labiau nėščiosioms nereiktėtų tikėti tokiomis nesamonėmis ir dar dėl to nerimauti. nono.gif nono.gif
Atsakyti
Zinau prietaru (kur nezinosi, jei visi tik ir gasdina laugh.gif ), bet stengiuosi nesiklausyti. Cia vienas is nedaugelio privalumu, kai gyveni toli nuo tevu ir bobuciu. Kai laukiausi pirmosios, ko tik negirdedavau, is manes dare baisia ligone. O dabar nera prietaru ir tikrai ramiau gyventi.
Atsakyti
Nors as ir ne nestuke.gif , bet pagalvoju apie tai. Tik idomu-kaip reiketu laikytis to prietaro, kad negalima ziureti i neigaliuosius, nes pati su tokiais vaikais dirbu...NESAMONE rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramuneg @ 2004 10 19, 16:40)

Tuo labiau nėščiosioms nereiktėtų tikėti tokiomis nesamonėmis ir dar dėl to nerimauti. nono.gif nono.gif

ir dar nėščioms išvis nepatarčiau skaityti o tuo labiau užvedinėti tokios temos ir domėtis tais prietarais dry.gif kai nežinai jokio prietaro,ramiai gyveni ir nesuki sau galvos. va parašė kažkas,kad megzti negalima blink.gif o ta kuri mezga nežino,kad "negalima" ,o iki to sužinojimo mezgė,o jautri pasirodo,vat ir ima pergyventi ir galvoja na kaip ten mano vaikeliui bus,va ir įsikalba sau,o būtų nežinojus ir ramu būtų.
neskaityt ir nežinot išvis patarčiau tokių temų ar straipsnių ar kažką panašaus... ir pačiom nesidomėti kur kokie prietarai,jei domėtis tai tik gerais dalykais.
Atsakyti
NE-SA-MO-NE!!!!!prisiklausiau ir as visokiu briedu.velniop jie su tais savo gasdinimais.nestumu turi dziaugtis,o ne bijot kiekvieno judesio ar zvilgsnio.iseina,kad turi vaiksciot pastoviai su spygom-juk i pilva nuolat kas nors ziuri.apie ranku kilnojima (is prietaru,o ne medicinines puses)-kilnojau-ir nieko.gimdziau suristais plaukais.viskas nuo...iki uztruko 12valandu.tai kiek bu truke,jei buciau gimdzius palaidais?del lietimo saves issigandus ir man prisapaliojo.buvo ramu,nes visad issigandus tik krupteliu,niekad saves nelieciu.ir kas dar su tuo susije...jusu vadinamos demes vaikiukui.tai yra hemangiomos.ir visai nesusije su lietimu.tai yra nepiktybiniai igimti kraujagysliu navikai,kuriu turi net 2% mazyliu.cia is "tavio vaikas".tad bukit ramios ir maziau visu klausykit.dziaukites savo bukle
Atsakyti
Noriu pries gimdyma apsikirpti plaukus, nes po to kazin ar turesiu laiko pasirupinti savim, bet mama ir kitos giminaites nepataria, sako neva nesciai kirptis nerekomenduojama. Ka tai bendro turi su nestumu?
Atsakyti