Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos balsas

Na, ar bus žiūrinčių? rolleyes.gif
Atsakyti
Buvau viename iš laidos filmavimų, kai vyko aklosios perklausos. Tai pasirodė visai įdomus šou plius kažkas naujo Lietuvos televizijoje. Šiaip aš nemegėja tokių visokių laidų, kur ieškoma talentų. Bet čia kadangi buvo proga gyvai pamatyti kaip viskas vyksta, tad dabar norėsis pažiūrėti ir per tv kaip iš šono atrodo smile.gif
Atsakyti
Aš per vokiečių televiziją žiūrėjau, man labai patiko, todėl tikrai žiūrėsiu - ir tam, kad palyginti lietuvių darbą, ir kad šou šiek tiek kitoks nei įprasta. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2012 01 10, 15:28)
Aš per vokiečių televiziją žiūrėjau, man labai patiko, todėl tikrai žiūrėsiu - ir tam, kad palyginti lietuvių darbą, ir kad šou šiek tiek kitoks nei įprasta.  rolleyes.gif



aš irgi žiūrėjau per vokiečių Tv šį projektą smile.gif

manau, jei viskas vyks pagal olandų sukurtus standartus (čia jų originalus projektas), turėtų būti visai liuks, bet jei leis lietuviams savų vėjų į šou įnešti, tai, manau, kad šauktas deguto gali sugadinti medaus statinę, kaip dažniausia ir būna su sulietuvintais projektais smile.gif
Atsakyti
Būtinai žiūrėsiu!

Tikiuosi, kad bus geras šou
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
traukiu temutę aukštyn smile.gif
Juk šiandien jau prasideda thumbup.gif
Atsakyti
Nebe daug ir laukti beliko ax.gif
Manau vienas geresniu projektu, is buvusiu ir dar esamu smile.gif
Atsakyti
na, tikrai - tuoj patikrinsim smile.gif

labai daug tikiuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2012 01 29, 18:38)
labai daug tikiuosi  thumbup.gif


aš irgi labai daug tikiuosi thumbup.gif
norisi tikėt, kad tai bus kažkas naujo ir kokybiško TV eteryje mirksiukas.gif
Atsakyti
Erica labai gerai kalba lietuviškai smile.gif net nepažinau, kad čia ji kai nežiūrėdama išgirdau.
Atsakyti
Negaliu patikėti, kad tai merginai tik 16 metų smile.gif Bet ji man labai miela smile.gif
Atsakyti
Šita gražiai. Pirma, kuri patiko.
Atsakyti