Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 35

A.Ozelis , jusu rasymo stilius,cia mano nuomone,nelabai tinka siai temai.Nors ir idomu skaityti ir kartais naudinga,bet zmones daznai isizeidzia,tokioje jautrioje temoje reikia pasverti kiekviena zodi.Jusu paskutinis postas tikrai garbingiau atrodytu be situ zodziu: "Man gaila ir to daktaro, ir jūsų.
Daktaro gaila, kad nusišnekėjo, o jūsų - kad padarėt tokią išvadą (apie pinigus)."

Ir jus irgi (kaip buvo takyta nidai ) esate labai kategoriskas.

Leila ,as sirgau neHodzkino pirmine tarpuplaucio dideliu B lasteli limfoma.3 A stadija.

mamulioka ,tikrai neisjoks,bek ko greiciau 4u.gif Ir paciai bus ramiau.

wilow ,tikrai palauk biopsijos rezultatu 4u.gif

Atsakyti
Dekui visiems atrasiusiems smile.gif Et, tik kad dar ner ypatingai ko rodyt... Toks tikrai dar nezenklus iskilimas, as zinau - as uzciuopiu, nes simetriskai kitoj blauzdoj to ner... Rodziau savo kosmetologei-dermatologei, tai sako, neturetu nieko blogo but, nelabai uzciuope. Bet kad, toks nedorelis, skauda! Kas dar per darinys galetu but, skaudantis jau apie 2 menesius? g.gif I gematoma uzsilikusia nepanasus, jokiu odos pavirsio pakitimu ner. Dekui dar karta, gal tikrai vertetu savaites begyje pasirodyt daktarui
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2012 01 22, 01:14)
Mano labai gerai bendradarbei taip buvo, tik ant slaunies. Nueik pas gydytoja - tikrai neisjuoks 4u.gif Ir skubiai!
Papildyta:

Labai aciu uz isreiksta gailesti man ir daktareliui 4u.gif Jus daznai taip visu pagailit? biggrin.gif

O kadangi daktaras buvo tikrai nedurnas, tai ir juokesi butent del tos priezasties kuria paryskinau. Kaip jis pasake - tai saldainiukai 4u.gif


Tai reikėjo tą paryškintą frazę iš karto parašyti (dabar parašiau aš), nes, manau, visi be išimties čia suprato iš jūsų parašymo, kad karsilis apskritai yra juoko vertas dalykas. O taip nėra juk. Manau, kad daktaras jums nieko vietoj karsilio nepasiūlė. Tai kam išvis aušinti burną tam daktarui?
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2012 01 22, 01:53)
A.Ozelis , jusu rasymo stilius,cia mano nuomone,nelabai tinka siai temai.Nors ir idomu skaityti ir kartais naudinga,bet zmones daznai isizeidzia,tokioje jautrioje temoje reikia pasverti kiekviena zodi.Jusu paskutinis postas tikrai garbingiau atrodytu be situ zodziu: "Man gaila ir to daktaro, ir jūsų.
Daktaro gaila, kad nusišnekėjo, o jūsų - kad padarėt tokią išvadą (apie pinigus)."

Ir jus irgi (kaip buvo takyta nidai ) esate labai kategoriskas.


Sorry, jei mano stilius nepatinka, bet kam klaidinti žmones, kad daktarai juokiasi iš karsilio? Tokie ir daktarai.

Kartais sunku susilaikyti neparašius. Prieš kelias dienas skaičiau lyg ir šitam forume apie paracetamolį tokią auksinę mintį: "Paracetamolis nemažina temperatūros, tik ją užmaskuoja". Niekas replikos neparašė, tad dabar pusė forumo tą priima už gryną pinigą. Oželio stiliumi negalima rašyti, o tokias absurdiškas "sentencijas" galima"?



Atsakyti
QUOTE(A. Oželis @ 2012 01 22, 13:57)
Tai reikėjo tą paryškintą frazę iš karto parašyti (dabar parašiau aš), nes, manau, visi be išimties čia suprato iš jūsų parašymo, kad karsilis apskritai yra juoko vertas dalykas. O taip nėra juk. Manau, kad daktaras jums nieko vietoj karsilio nepasiūlė. Tai kam išvis aušinti burną tam daktarui?


Tai jeigu karsilis turi labai mazai veikliosios medziagos, tai jis ne juoko vertas? Kuom jis gali padeti?
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 01 22, 01:53)

wilow ,tikrai palauk biopsijos rezultatu 4u.gif

dėkui, Sveta K., bet nerimas beprotiškas,j uolab kad po biopsijos sutino limfmazgis ir atrodo jau pusę pažasties užima.... o laukti vos ne savaitę...
Atsakyti
Svetka, is tavo pasisakymo supratau, kad sirgai? Dabar jau nebeseri?
Atsakyti
Sveiki,

nu blem juokites nesijuokit,bet taip ir nesupratau ar tas karsilio vartojimas duoda kokios naudos doh.gif g.gif nu skaiciau kelis kartus,na turi mazai veikliosios medziagos, tai ar verta ji vartoti g.gif ir jei verta,tai visiems be isimties?
mano mamytei israse antibiotiku,(del temperaturos,kraujo tyrimas rode truputi daugiau leukocitu,tai itaria uzdegima g.gif )tabletem,skaitau salutinius poveikius,aisku prirasyta doh.gif ir vienas is tokiu kaip "gali sukelti kepenu pakenkimu" g.gif as ir pasakau gyd.kadangi taip..tai sakau gal karsilio reiktu mamytei duoti,tai ji ir vos nenusijuoke,zodziu cia tas salutinis poveikis vos ne is1000vienam pasitaiko ir tas karsil kaip ir neturi reiksmes g.gif
mano mamytei ir taip padidejusios kepenys verysad.gif tai vat ir pasakykit jus man 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmanre: 22 sausio 2012 - 17:43
QUOTE(mmanre @ 2012 01 22, 18:41)
Sveiki,

nu blem juokites nesijuokit,bet taip ir nesupratau ar tas karsilio vartojimas duoda kokios naudos doh.gif  g.gif nu skaiciau kelis kartus,na turi mazai veikliosios medziagos, tai ar verta ji vartoti g.gif ir jei verta,tai visiems be isimties?
mano mamytei israse antibiotiku,(del temperaturos,kraujo tyrimas rode truputi daugiau leukocitu,tai itaria uzdegima g.gif )tabletem,skaitau salutinius poveikius,aisku prirasyta doh.gif ir vienas is tokiu kaip "gali sukelti kepenu pakenkimu" g.gif as ir pasakau gyd.kadangi taip..tai sakau gal karsilio reiktu mamytei duoti,tai ji ir vos nenusijuoke,zodziu cia tas salutinis poveikis vos ne is1000vienam pasitaiko ir tas karsil kaip ir neturi reiksmes g.gif 
mano mamytei ir taip padidejusios kepenys verysad.gif tai vat ir pasakykit jus man 4u.gif


Dar apie tą karsilį. Pažvelkit giliau. Jei jums vienoje tabl. yra mažai karsilio, niam niam dvi tab. Tris ar keturias. Kur problema? Kiekvienos ligos ar simptomo atveju yra nustatytos (rekomenduojamos) dozės. Jas ir vartojam. Jei gydytojas to nežino - čia yra problema, o ne tame, kad mažai veikliosios medžiagos. Be to, jis kainuoja penkiolika Lt. Nepalyginamai mažiau už kordiciepsus, heliksorus ar angiocelius. Tai kodėl dėl to reikia juoktis? Kas galėtų atsakyti?
Atsakyti
QUOTE(A. Oželis @ 2012 01 22, 14:57)

Kartais sunku susilaikyti neparašius. Prieš kelias dienas skaičiau lyg ir šitam forume apie paracetamolį tokią auksinę mintį: "Paracetamolis nemažina temperatūros, tik ją užmaskuoja". Niekas replikos neparašė, tad dabar pusė forumo tą priima už gryną pinigą. Oželio stiliumi negalima rašyti, o tokias absurdiškas "sentencijas" galima"?

Del sito tai sutinku biggrin.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(**Leila** @ 2012 01 22, 16:34)
Svetka, is tavo pasisakymo supratau, kad sirgai? Dabar jau nebeseri?

Taip,dabar man remisija,jau 2.5 metu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 22 sausio 2012 - 23:50
QUOTE(A. Oželis @ 2012 01 23, 00:06)
Dar apie tą karsilį. Pažvelkit giliau. Jei jums vienoje tabl. yra mažai karsilio, niam niam dvi tab. Tris ar keturias. Kur problema? [B]Kiekvienos ligos ar simptomo atveju yra nustatytos (rekomenduojamos) dozės. Jas ir vartojam. Jei gydytojas to nežino - čia yra problema, o ne tame, kad mažai veikliosios medžiagos. Be to, jis kainuoja penkiolika Lt. Nepalyginamai mažiau už kordiciepsus, heliksorus ar angiocelius. Tai kodėl dėl to reikia juoktis? Kas galėtų atsakyti?

Ale gi jokiu problemu, nors ir 10 tableciu po 15 LT, kas gi tie 15 LT jei tau reikia pvz 10 per d. biggrin.gif 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Svarbu uz tuos savo receptukus, gydytojai pasaulio pamato. Nors vienas geras dalykas 4u.gif

QUOTE(SVETA K. @ 2012 01 23, 00:50)
Del sito tai sutinku  biggrin.gif  drinks_cheers.gif
Taip,dabar man remisija,jau 2.5 metu smile.gif

Svetka 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Leila**: 23 sausio 2012 - 00:45
QUOTE(A. Oželis @ 2012 01 22, 11:57)


Kartais sunku susilaikyti neparašius. Prieš kelias dienas skaičiau lyg ir šitam forume apie paracetamolį tokią auksinę mintį: "Paracetamolis nemažina temperatūros, tik ją užmaskuoja". Niekas replikos neparašė, tad dabar pusė forumo tą priima už gryną pinigą. Oželio stiliumi negalima rašyti, o tokias absurdiškas "sentencijas" galima"?


Sveiki

Tai as rasiau apie tai. Esu ne gydytoja, o tiesiog parasiau ka sesele man pasake, be to kalba ejo ne apie paprastus ligonius, kuriam siaip pakilo temperatura, o zmones, kurie gauna chemoterapinius vaistus ir ju imunitetas yra nusilpes, tad yra didele rizika infekcijai. Jis butent tai pabreze. Juk kadangi tema tokia, tai ir negalvojau apie kitas ligas arba situacijas. Matau, kad geriau patyleti ir nesidalinti patirtim, nes pasirodai, kad esi kvaile g.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2012 01 23, 01:24)
Sveiki

Tai as rasiau apie tai. Esu ne gydytoja, o tiesiog parasiau ka sesele man pasake, be to kalba ejo ne apie paprastus ligonius, kuriam siaip pakilo temperatura, o zmones, kurie gauna chemoterapinius vaistus ir ju imunitetas yra nusilpes, tad yra didele rizika infekcijai. Jis butent tai pabreze. Juk kadangi tema tokia, tai ir negalvojau apie kitas ligas arba situacijas. Matau, kad geriau patyleti ir nesidalinti patirtim, nes pasirodai, kad esi kvaile  g.gif


šioje temoje ir yra galvojama ir kalbama apie onkologines ligas. tiesiog, manau, kad įvyko nesusipratimas: arba jūs neteisingai supratote seselę, arba tiesiog suklydote rašydama.

temperatūra gali būti infekcijos simptomas. paracetamolis temperatūrą numuša, taigi ir pašalina galbūt svarbų simptomą ir taip gali užmaskuoti infekciją. kitaip tariant, paracetamolis gali užmaskuoti infekciją.
Atsakyti