Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 35

verysad.gif labas...na va ..beveik metai praejo nuo sitoje temoje parasytos zinutes verysad.gif ketvirtadieni palaidojom tevuka verysad.gif ..

Kovoti reikia iki paskutines sekundes.. verysad.gif
Sekmes,sveikatos,kantrybes visiems ax.gif susitiksime kitose temose ax.gif


p.s.Jei kam kils kokiu klauimu prasom rasyti blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti ar yra cia moteru jauname amziuje susidurusiu su kiausidziu veziu?
Atsakyti
Laba,

o as taip ir nesulaukiu patarimu verysad.gif ka mamytei butu galima duoti,kad jaustusi stipresne g.gif nekalbu kai jaunas organizmas gal ir tos sveikatos yra daugiau,bet yra ir tokiu,kurie rupinasi artimaisiais,nejau nieko neduodat g.gif

Done, tomoshius didziausia uzuojauta
Atsakyti
tomoshius,done ,uzuojauta verysad.gif

mmanre ,tikrai negaliu patarti ,pati nieko nenaudojau papildomai per gydyma 4u.gif
mergaites kas slauge,duodavo Megace (jeigu tiksliai parasiau) apetitui gerinti.
Atsakyti
mano biopsijos rezultatas netinkamas - chemoterapeutė išaiškino, jog rado tik suirusias vėžines ląsteles. Kartojau kraują. Bus atsakymas savaitės gale. nelabai aš suprantu to pasakymo "suirusios vėžinės ląstelės", nieko neradau internete pasiskaityt. gal kas susidūrėte su tokiu atveju?
Atsakyti
tomoshiau, užuojauta. Gaila, kad paties tėvukas nesusitiko su stebuklu. Šito reikėjo ir mums čia, stebuklų belaukiančioms...
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 01 30, 22:33)
mano biopsijos rezultatas netinkamas - chemoterapeutė išaiškino, jog rado tik suirusias vėžines ląsteles. Kartojau kraują. Bus atsakymas savaitės gale. nelabai aš suprantu to pasakymo "suirusios vėžinės ląstelės", nieko neradau internete pasiskaityt. gal kas susidūrėte su tokiu atveju?

arba blogai padarytas tyrimas.

arba kitas atvejis: vėžys buvo, bet nebėra, t.y., organizmas savaime jį įveikė. tai ne toks jau retas reiškinys. vėžinių ląstelių organizme atsiranda nuolat, bet imuninė sistema jas atpažįsta ir sunaikina. liga prasideda tada, kai dėl kokių nors priežasčių imuninė sistema nebegali mutavusių ląstelių sunaikinti, jos kur nors įsitvirtina ir pradeda augti auglys. bet gali būti ir taip, kad pasikeitus aplinkybėms (pvz., praėjus stresui, pagerėjus mitybai ar pan. arba atvirkščiai - susirgus kokia nors infekcija.), imuninė sistema suaktyvėja ir vėl imasi darbo - ir gali įveikti vėžį labai ankstyvose stadijose.
Atsakyti
Ragnez, jūsų pasisakymas man suteikė vilties. Ech, kad tas mano organizmas pultų į žūtbūtinę kovą pats cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mmanre @ 2012 01 30, 18:09)
Laba,

o as taip ir nesulaukiu patarimu  verysad.gif ka mamytei butu galima duoti,kad jaustusi stipresne g.gif nekalbu kai jaunas organizmas gal ir tos sveikatos yra daugiau,bet yra ir tokiu,kurie rupinasi artimaisiais,nejau nieko neduodat g.gif

Done, tomoshius didziausia uzuojauta


Aciu uz uzuojauta. Mmanre, as a.a. tevukui duodavau Nutrison. Tai maistelis kupinas vitaminu. Juo maitina negalincius valgyti ligonius. Yra milteliu ir jogurto formose. Ir nenuleisk ranku. As iki paskutines minutes tikejau, iki tol koj jau isveze i reanimacija. va tada jau supratau, kad jo nebetekau. dar viskas labai buvo nesenai pries savaite, dar labai skauda. labai sunku, tuscia.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 01 30, 23:33)
mano biopsijos rezultatas netinkamas - chemoterapeutė išaiškino, jog rado tik suirusias vėžines ląsteles. Kartojau kraują. Bus atsakymas savaitės gale. nelabai aš suprantu to pasakymo "suirusios vėžinės ląstelės", nieko neradau internete pasiskaityt. gal kas susidūrėte su tokiu atveju?


Geriau būtų Ragnez nurodytas antras varianatas. Bet pati nenusiraminkit, tegul daro pakartotinius tyrimus, kokius tik įmanoma, kad tiksliai išsiaiškinti. Sako belskis ir bus atidaryta. Tokiais atvejais laikas labai brangus, jei kas yra mirksiukas.gif Čia aš iš savo patirties dėl diagnostikos.
Atsakyti
QUOTE(Done @ 2012 01 31, 19:37)
Aciu uz uzuojauta. Mmanre, as a.a. tevukui duodavau Nutrison. Tai maistelis kupinas vitaminu. Juo maitina negalincius  valgyti ligonius. Yra milteliu ir jogurto formose. Ir nenuleisk ranku. As iki paskutines minutes tikejau, iki tol koj jau isveze i reanimacija. va tada jau supratau, kad jo nebetekau. dar viskas labai buvo nesenai pries savaite, dar labai skauda. labai sunku, tuscia.


mamyte mano valgo gerai,aisku to apetito nelabai turi,aplamai tai net nezinau ar kada ji jo turejo ax.gif bet valgo ir valgyti gali :wub:mes laikomes,dar tik pradzia,bet norisi kazkaip padeti,kad tos sveikatos daugiau butu,juk ir amzius ir svoris musu mazas..nesinori laukti kada isvis is lovos neatsikels,net pagalvoti negaliu verysad.gif skaiciau kazka apie kordicepsus ir wobenzym ar pan.tai vat ir klausiu gal kas atsisauks ir pasisakys smile.gif suprantu,kad jaunesniam organizmui lengviau atlaikyti nei senesniam,o juk yra tokiu kurie priziuri savo artimuosius 4u.gif

o kokius vaistus (chemoterapijos metu) lasino Jusu a.a.teveliui?dar karta uzuojauta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmanre @ 2012 02 01, 17:01)
mamyte mano valgo gerai,aisku to apetito nelabai turi,aplamai tai net nezinau ar kada ji jo turejo ax.gif bet valgo ir valgyti gali :wub:mes laikomes,dar tik pradzia,bet norisi kazkaip padeti,kad tos sveikatos daugiau butu,juk ir amzius ir svoris musu mazas..nesinori laukti kada isvis is lovos neatsikels,net pagalvoti negaliu verysad.gif skaiciau kazka apie kordicepsus ir wobenzym ar pan.tai vat ir klausiu gal kas atsisauks ir pasisakys smile.gif suprantu,kad jaunesniam organizmui lengviau atlaikyti nei senesniam,o juk yra tokiu kurie priziuri savo artimuosius 4u.gif

o kokius vaistus (chemoterapijos metu) lasino Jusu a.a.teveliui?dar karta uzuojauta 4u.gif

Na sitie Nutrison yra labai geri organizmo stiprinimui. As konsultavausi su gydytojais pries juos pirkdama- sake tinka labai onkologiniu ligoniu stiprinimui. Chemijos tos formules tai as nezinau, tik gyd. sake, kad pacia silpniausia. Nes jo sirdele silpna buvo. Pries tai po operacijos kursa Xelodos sugere. Ir vistiek bjaurybe nesitrauke. verysad.gif Nors kai sulasino tai markeris buvo labai sumazejes, bet jo organizmas labai netoliaravo chemijos. Parsivezdavau namo tai 10 dienu vemdavo nonstopu. Liudna labai. Bet Jums mergaites stiprybes. Ir mamytei Jusu Mmanre stiprybes ir aisku Jums- zinau ka tai reiskia. Kiek naktu, dienu praverkta (aisku jam nematant). Susigadinau sau skarandi, apie nervus nebekalbu. Nuo rudens numeciau 12 kg. Praktiskai visi drabuziai kaba. Bet i tai nekreipiau demesio, visa ji skyriau teciui. Ir dabar kai jo nebera, dziaugiuosi nors tuo, kad visa ta laika buvau salia jo, daug labai kalbejomes ir bent del to esu rami.
Atsakyti