Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 35

QUOTE(Miauksius;)p @ 2012 03 22, 22:05)
Sveikos, ligoniukės, "slaugutės" ir visos, kurios įveikėt baisiąsias ligas smile.gif
Perskaičiau visą temukę, bet arba pražioplinau, arba tikrai neradau nieko panašaus į dabartinę  savo problemą... Atsitiko taip, kad mano tėčiui diagnozuotas auglys smegenyse... Daugmaž prieš porą mėnesių pradėjo tirpti jam dešinė koja, paskui atsirado galvos skausmai, sutriko atmintis ir koordinacija, galiausiai tėtukas pradėjo šlubuot, aptirpo ir dešinė ranka... Kol sulaukėm eilės tomografiniam tyrimui, tėtis nustojo ir vairuot, pasikeitė kardinaliai... Labai bijojom, nes įtarėm, kad kažkas bus negerai su galva.. Dabar tėtis guli ligoninėje, daktarai įtaria nepiktybinį auglį, leidžia jam vaistus, situacija kaip ir pagerėjo. Tėtis žvalesnis, galvos skausmai aprimo. Kitą savaitę numatoma operacija, o kas paskui net neįsivaizduoja. Norėčiau pasiteirauti Jūsų, gal kuri esat su kažkuo panašaus susidūrusios. Taip norėtųsi bent kokio aiškumo, o informacijos nėra daug būtent apie smegenų auglius verysad.gif


Mes, mes čia su tokia problema hi.gif

Šiaip, nežinau, kas tiksliai domina, sunku ką rašyti.
Daug kas paaiškės tik po operacijos, kai atliks histologinį auglio tyrimą. Ar jis piktybinis, ar ne. Bus aiškios prognozės. Greičiausiai viskas bus gerai, jei pavyks visą išoperuoti, nereiks jokio kito gydymo. Juo labiau, kad dabar pagal nuotrauką spėja, kad nepiktybinis. Tik nuo epilepsijos teks vaistus gerti.

O kur tėtį operuos?
Atsakyti
vinipukai, linkiu kuo greiciau issitirti ir suzinoti galutini atsakyma, o tada ramiai ir tikslingai gydytis.
Ir visada zinok - tu ne viena 4u.gif
Atsakyti
pas mano mama metastazes smegenyse, svitino
Atsakyti
Sveiki, skubiai reikia Jusu patarimo, kadangi gydytojai negaliu prisiskambinti. Kai labai auksta temperatura (38.6) ir geriami antibiotikai ar reikia butinai dar gerti ir karsti mazinancius vaistus pvz paracetamoli, aspirina ar ibumetina? Mamai turbut imunitetas susilpnejes nuo chemo ir pasigavo kazka. Nors nei sloga, nei gerkle skauda. Ryte buvo 38.2, dabar jau soktelejo iki 38.6. Is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukexxx @ 2012 03 23, 18:17)
Sveiki, skubiai reikia Jusu patarimo, kadangi gydytojai negaliu prisiskambinti. Kai labai auksta temperatura (38.6) ir geriami antibiotikai ar reikia butinai dar gerti ir karsti mazinancius vaistus pvz paracetamoli, aspirina ar ibumetina? Mamai turbut imunitetas susilpnejes nuo chemo ir pasigavo kazka. Nors nei sloga, nei gerkle skauda. Ryte buvo 38.2, dabar jau soktelejo iki 38.6. Is anksto aciu uz atsakymus  4u.gif


Man visada liepdavo must temperatura bent iki 38 ir daug daug skysciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiandien besišypsanti: 23 kovo 2012 - 18:07
QUOTE(coliukexxx @ 2012 03 23, 19:17)
Sveiki, skubiai reikia Jusu patarimo, kadangi gydytojai negaliu prisiskambinti. Kai labai auksta temperatura (38.6) ir geriami antibiotikai ar reikia butinai dar gerti ir karsti mazinancius vaistus pvz paracetamoli, aspirina ar ibumetina? Mamai turbut imunitetas susilpnejes nuo chemo ir pasigavo kazka. Nors nei sloga, nei gerkle skauda. Ryte buvo 38.2, dabar jau soktelejo iki 38.6. Is anksto aciu uz atsakymus  4u.gif

Manau tikrai reikia,jeigu virs 38 reikia must temperatura 4u.gif Ir jeigu kils vistiek auksta temperatura,39-40 - butinai i ligonine,nes gali buti silpni antibiotikai,arba ne tie kuriu reikia.,kitos grupes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 23 kovo 2012 - 18:24
na va, anyta beveik atsigavusi po pirmosios chemoterapijos smile.gif dar jaučia šiokį tokį silpnumą, bet kaip pati sako, lyginant su pirmosiomis dienomis visa tai niekis.. kitą savaitę dar vienas seancas.
o aš pas jus vėl su tokiu klausymu:
ar nieko jei tarp chemijų anyta gers dilgėlių arbatas? dar pradėjo kažką šnekėti apie kraujažoles ir svogūnų lukštų užpilą?
anyta iš tų žmonių: kažkas pasakė, kad gerai, vadinasi padeda, tai reikia vartoti ir man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sannda @ 2012 03 23, 23:44)
na va, anyta beveik atsigavusi po pirmosios chemoterapijos smile.gif dar jaučia šiokį tokį silpnumą, bet kaip pati sako, lyginant su pirmosiomis dienomis visa tai niekis.. kitą savaitę dar vienas seancas.
o aš pas jus vėl su tokiu klausymu:
ar nieko jei tarp chemijų anyta gers dilgėlių arbatas? dar pradėjo kažką šnekėti apie kraujažoles ir svogūnų lukštų užpilą?
anyta iš tų žmonių: kažkas pasakė, kad gerai, vadinasi padeda, tai reikia vartoti ir man  doh.gif

Mano gydytoja sakė, jog organizmą tarp chemoterapijų atstatinėti tik tinkamu maistu, jokių žolelių, jokių papildų. Daug žolių tiesiog gali silpninti chemoterapijos poveikį piktoms užsilikusioms ląstelėms, juk chemija veikia ne tik tą dieną , kai lašina, bet ir tas kitas tris savaites. Yra čia kitokia Oželio nuomonė,bet aš labiau pasitikiu gydytoja. O dėl dilgėlių arbatos ir pan: kaip sakoma apie žoles, kai naudoji retai - maistas, jei kasdien ir reguliariai - vaistas. Apie savo sveikatos atstatymą galutinis sprendimas - anytos, bet aš asmeniškai nenaudoju jokių žolių ar papildų, tik pageriu carsilį, jei reikia. kai baigs gydymą, lai pasikonsultuoja su patikimu žolininku. O dabar pavasarį, gal nepakenks, retkarčiais dilgėlių sriubą išsivirt ,kiaulpienių salotas padaryt, bet ne sistemingai. Ir užsišaldyt galima .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 24 kovo 2012 - 09:50
QUOTE(Gytutė @ 2012 03 23, 11:48)
Mes, mes čia su tokia problema hi.gif

Šiaip, nežinau, kas tiksliai domina, sunku ką rašyti.
Daug kas paaiškės tik po operacijos, kai atliks histologinį auglio tyrimą. Ar jis piktybinis, ar ne. Bus aiškios prognozės. Greičiausiai viskas bus gerai, jei pavyks visą išoperuoti, nereiks jokio kito gydymo. Juo labiau, kad dabar pagal nuotrauką spėja, kad nepiktybinis. Tik nuo epilepsijos teks vaistus gerti.

O kur tėtį operuos?

Ačiū už gerą žodį 4u.gif Tėtį operuos Panevėžyje. Kol kas leidžia vaistus, ruošia organizmą operacijai. Priepuolių jokių nebuvo, tik palaipsniui pakirto dešinę pusę. Dabar situacija lyg ir pagerėjo, tėtis atrodo žvalesnis, o iš dešinę ranką jau kaip ir normaliai valdo thumbup.gif Labiausiai norėčiau žinoti kaip dažnai pasveikstama po tokios ligos, bet...to turbūt niekas tiksliai nepasakys...
O šiaip, kaip keičiasi gyvenimo kokybė po tokios ligos? Kas galima, o kas jau nebelabai? Ar atsistato visos buvusios organizmo funkcijos, tarkim sutrikusi koordinacija, aptirpusi koja? Kas vyksta toliau, jeigu viso auglio negalima pašalinti? Kaip Jums sekasi kovoti su šia diagnoze?
Papildyta:
QUOTE(andra313 @ 2012 03 23, 00:01)
sveikos, siulau pasiziureti puslapi kartulengviau.lt jie kaip tik vienija zmones, kuriems diagnozuotas galvos smegenu nelabasis. dideliausios sekmes ir sveikatos  4u.gif

Ačiū, būtinai perskaitysiu 4u.gif Gaudau kiekvieną sakinuką apie šią diagnozę, norisi žinoti kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 03 24, 10:48)
Daug žolių tiesiog gali silpninti chemoterapijos poveikį piktoms užsilikusioms ląstelėms, juk chemija veikia ne tik tą dieną , kai lašina, bet ir tas kitas tris savaites.


Pataisykite mane kas nors, jei klystu, bet cheminiai vaistai veikia ir galutinai pasišalina iš organizmo nuo kelių minučių iki dviejų parų. Aišku, aš čia ne apie visus, bet apie epirubiciną tarkim.

Kokios trys savaitės? Naujiena...
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2012 03 24, 20:28)
Pataisykite mane kas nors, jei klystu, bet cheminiai vaistai veikia ir galutinai pasišalina iš organizmo nuo kelių minučių iki dviejų parų. Aišku, aš čia ne apie visus, bet apie epirubiciną tarkim.

Kokios trys savaitės? Naujiena...


Ne, Suntea, Jūs neklystat. Bet , manau, kad Willow norėjo pasakyti ką kitą: nereikia dirbtinai "gaivinti" chemijos "nokautuotų" vėžinių ląstelių, t.y. vėl paspartinti jų dalijimąsi. Pastarosios jautresnės nei sveikosios.
Beje, kaip laikotės Willow?
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2012 03 24, 21:28)
Pataisykite mane kas nors, jei klystu, bet cheminiai vaistai veikia ir galutinai pasišalina iš organizmo nuo kelių minučių iki dviejų parų. Aišku, aš čia ne apie visus, bet apie epirubiciną tarkim.

Kokios trys savaitės? Naujiena...


Galutinai cheminiams vaistams pasišalinti iš organizmo reikia tikrai daugiau negu trijų savaičių. Taigi nuo ko tada tas blogumas, pykinimas ir kt. šalutiniai reiškiniai? Vien kepenyse jie kiek laiko išlieka? Tiksliai negaliu pasakyti, bet gi ir baigus chemiją dar ilgai išlieka ir pykinimas, ir pilvo visokie pūtimai ir pan. Plaukai pradeda kristi irgi ne pirmą parą po chemijos o tada, kai jau išplinta vaistai po visą organizmą (7-14 parą).
Arba neteisingai supratau klausimą g.gif
Atsakyti