Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški apsauginiai kremai nuo saulės

QUOTE(Cypla @ 2006 05 08, 20:55)
Sveikos mamytes 4u.gif
Kai taip atsilo oras ir dabar saulyte sviecia vis karsciau, tai man labai idomu g.gif , kuo savo leliukus tepate, t.y. kokius kremukus ar tepaliukus naudoje, kuom tepate veiduka pries eidami i laukeli?
Kai nuejau i vaistine tai man nieko gero nepasiule, tokius pat kaip suaugusiems tik kad parasyta vaikasm, bet kai mano maziui tik 7 men, tai nezinau ar jie jam tinka, tai dabar likau pasimetusi blink.gif , kuom tepti, nes saulyte tai stipriai kepina.

yra kur tinka ir kūdikaims, man vaistinėje pasiūlė, tai sebamed baby serijos ir spirig MicroBan 30+, aš pasirinkau antrąjį
Atsakyti
Mamytes, su saulute zaist negalima nono.gif Kremai nuo saules naudojami ne kad maziuku oda neissausetu, bet kad neatsirastu strazdanu ar dar blogiau neissivystytu odos vezys umn.gif Vaikuciu odele labai jautri ir jiems saules kuo maziau tuo geriau 4u.gif

Mes gyvenam Kalifornijoj, tai kiekviena diena du kartus tepames 50 SPF apsauginiu losjonu. Mazyliams tinka bet koks vaikiskas kremukas nuo saules arba net ir suaugusiuju, kuris yra nealerginis, skirtas jautriai odai ir kurio sudetyje nera alkoholio ar visokiu kvepalu. Jei naudojamas pliaze dar svarbu kad butu atsparus vandeniui. Ir kuo daugiau SPF tuo geriau thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Guggy @ 2006 05 12, 01:20)
Mamytes, su saulute zaist negalima nono.gif Kremai nuo saules naudojami ne kad maziuku oda neissausetu, bet kad neatsirastu strazdanu ar dar blogiau neissivystytu odos vezys umn.gif Vaikuciu odele labai jautri ir jiems saules kuo maziau tuo geriau 4u.gif

Mes gyvenam Kalifornijoj, tai kiekviena diena du kartus tepames 50 SPF apsauginiu losjonu. Mazyliams tinka bet koks vaikiskas kremukas nuo saules arba net ir suaugusiuju, kuris yra nealerginis, skirtas jautriai odai ir kurio sudetyje nera alkoholio ar visokiu kvepalu. Jei naudojamas pliaze dar svarbu kad butu atsparus vandeniui. Ir kuo daugiau SPF tuo geriau thumbup.gif


reikia saugot vaikučius, tik kaip kai tokie mažučiai? o a kiek sukioju, vis tiek ta saulė ant veiduko doh.gif
Atsakyti
As pries gera menesi pirkau savo beveik metuku dukrytei Eucerin SPF 25 Micropigment. Kainavo apie 50 Lt, bet nesu labai patenkinta, nes tas mikropigmentas nesusigeria i oda ir lieka ant odos, tai siek tiek sausina odele (nes i sudeti ieina zinko oksidas), o ir matosi kaip butu pudra apibarstyta. Gailiuosi, kad butent sita nusipirkau, bet ka jau darysi. Nesinori pinigu svaistyt kitam kremui. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2006 06 01, 12:46)
mes naudojam spirig microsun 20



Ir aš sūnui šitą nupirkau 4u.gif Iš pradžių keista buvo kai patepu veiduką jis toks pabalęs atrodo,bet paskui matyt įsigeria ir thumbup.gif .Labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
as nupirkau eucerin junior micropigment sun lotion, cia tinka kudikiams nuo 6 men. smile.gif mum jis tinka ir patinka smile.gif

be to jis be dazomuju ir kvapniuju medziagu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vita_Z: 09 birželio 2006 - 10:01
Aš šiemet bandysiu Chicco priemones nuo saulės mažiui. Skaičiau, kad jos natūralios, tinka net kūdikėliams.
Atsakyti
Sveikutes...Sorry, jei yra tokia tema, tiesiog nelabai turiu laiko vartyti psl... 4u.gif Taigi, lyg ir atejo vasarele, einam prie ezereliu pasedeti, pasideginti...Bet kaip gi apsaugoti savo mazuosius pumpurelius?...Kokius kremukus naudojate, kaip suprantu reiketu tokio, kur daugiausiai SPF?... g.gif Taigi, pasidalinkit patirtim....Aciu... 4u.gif
Atsakyti
Sveikute, as siandien nusipirkau krema su 20 spf, ant virsaus parasyta kad galima ir vaikams, taciau jau nusipirkusi perskaitau atidziai instrukcija, ogi parasyta kad leliams iki 6 menesiu jis nera skirta, ot rupus miltai, o as tik del savo mazes ir pirkau, manajai siandien 4 menesiukai suejo, tai ka gi, teks paciai ant saves tepti, o kazin ar tokiem iki 6 menesiuku kremuku isvis yra? gal kas zinote? ax.gif
Atsakyti
Mane kankina lygiai tokia pat problema:kuo tepti mazules rankytes, kojytes??? Skaiciau, kad vaistinese yra kremuku, skirtu naujagimiams su kazkokiais mineralais be chemijos, tik jie labai brangus. Gal reikia paieskoti? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes biggrin.gif Vakar kai tik konsultavausi su gydytoja del tinkamos apsaugos savo angeliukui. tai gydytoja nepatare jokiu apsauginiu kremu naudoti, nes gali sualergizuoti maziukus. todel ji rekomendavo nusipirkti riebu krema LINOLA FETTn. Jis apsaugos odele, bet maziukai vistiek padegs truputi, bet jiems atseit reikia, vitamino D.
Atsakyti
QUOTE(tindirindi @ 2006 06 14, 12:38)
Sveikos mamytes biggrin.gif Vakar kai tik konsultavausi su gydytoja del tinkamos apsaugos savo angeliukui. tai gydytoja nepatare jokiu apsauginiu kremu naudoti, nes gali sualergizuoti maziukus. todel ji rekomendavo nusipirkti riebu krema LINOLA FETTn. Jis apsaugos odele, bet maziukai vistiek padegs truputi, bet jiems atseit reikia, vitamino D.


O idomu, ar tiktu Exipialio riebus kremas?... g.gif Vitaminas D tai aisku reikalingas, nu bet kai nudegi tai skauda gi!.. verysad.gif nu jau ne, as ieskosiu apsauginiu kremu.... unsure.gif

Indre_G, o kaip tas kremukas vadinasi?...Ir kur pirkai?...O tai as tik radau kremuka vaikams nuo 3metu... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lieputė: 14 birželio 2006 - 11:50