Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški apsauginiai kremai nuo saulės

mes kaip tik vakar isbandem NIVEA SUN 50+ vaikams...tikrai labai veiksmingas ir atsparus vandeniui plius...buvom prie juros, tai as maziu patepiau pries einant i saule ir poto gal kas pora valandu, tai siandien jokio paraudimo ar nudegimo, sakytum, kad niekur nebuvom, o saulute taip mane nukepino blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Tai stai, norejau pirkti sestadieni dukrytei kremuka, ir deja nenupirkau...Vaistineje man pasake, kad Spirig firmos kremukas tinka tik nuo metu naudoti, o iki metu isvis jokiu kremu negalima naudoti, saugotis nuo saulutes mechaniskai, t.y. aprengti lengvesniais rubeliais, ar po sketuku, ar pavesyje kur ir t.t...Taip pat nei vienas riebus kremas (kaip kazkuriai mamytei sake gyd) ne kiek neapsaugos nuo spinduliu...Todel nusprendziau jokiu kremu nepirkti...Siaip pastebejau kad mazoji nemegsta buti sauluteje, tai man truputi palengvejo, nors ji pas mane tooookia nenuorama doh.gif ... ax.gif Sekmes... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indriuske @ 2006 06 17, 18:46)
mes naudojam Daylong 16  thumbup.gif

o kur galima butu ji nusipirkti? g.gif
Atsakyti
[quote=Ingele,2006 06 19, 15:36]
mes kaip tik vakar isbandem NIVEA SUN 50+ vaikams...

ir aš šį įsigijau, bandysim rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2006 06 19, 16:44)
o kur galima butu ji nusipirkti? g.gif

mes pirkom vaistineje smile.gif
Atsakyti
[quote=Greiciuke,2006 06 20, 00:25]
[quote=Ingele,2006 06 19, 15:36]
mes kaip tik vakar isbandem NIVEA SUN 50+ vaikams...

ir aš šį įsigijau, bandysim rytoj 4u.gif
[/quote]
Kur pirkot ir uz kiek? g.gif
Atsakyti
Manau šias priemones vaikams reiktu pirkti tik iš vaistinės.
Mes nuo pirmosios savo vasaros naudojam MikroSun 20. Jį rekomendavo šeimos gydytoja.
Atsakyti
Mes nusipirkom Oriflamo kremą nuo saulės vaikams su SPF40. Šiaip tikrai padeda, bet labai tirštas, veidukas kurį laiką kaip su balta kauke atrodo. O kaip kiti kremai vaikams?
Atsakyti
Sveikutes!
As jau antra vasara savo vaikuciams perku AVON BRONZE KIDS UVA UVB 30, ir esu labai patenkinta efektu ir kaina nesikandzioja
Atsakyti
O aš tai eucerino kremuką įsigijau ir labai fainas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės!
Mūsų sūneliui už savaitės bus 6 mėnesiukai ir mes labai sėkmingai naudojam sebamed kremuką 28 spf (vaikams). thumbup.gif
Atsakyti
Mes naudojam Spirig firmos kremuką. O jaunesniems nei 6 mėn. kūdikiams tinka Weledos kremukas su edelweisais.
Dar norėjau paklausti, gal žinot kokių liaudiškų priemonių jau po deginimosi saulėje, kad apraminti vaiko odelę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plonyte_linija: 26 birželio 2006 - 23:43